Poznáš to z polibků

Poznáš to z polibků https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/494230/bmid_poznas-to-z-polibku-ckt-494230.jpg 4 666 666

Gareth St. Clair je v pěkné bryndě. Otec ho připravil o dědictví a jemu zbyl pouze starý rodinný deník, který může ukrývat tajemství z jeho minulosti a klíč k budoucnosti. Bohužel je psaný v italštině, z níž Gareth neumí ani slovo. Hyacinth Bridgertonová je dívka, které je podle Garetha lepší se vyhnout, umí ale italsky. Když se tihle dva náhodou setkají, Gareth Hyacint přiměje, aby mu slíbila, že deník přeloží. Jak se tak ponořují do tajemného textu, zjišťují, že odpovědi nenajdou v deníku, nýbrž jeden v druhém. A že nic není tak prosté – nebo tak složité – jako jediný, dokonalý polibek.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

It's in His Kiss , 2005

Kačka227
14.01.2021 5 z 5

Musím souhlasit, že to bylo trošku uspěchané, ale i tak se mi to moc líbilo. A scéna s Anthonym byla naprosto skvělá. Za mně zase plný počet! :-)

Lee7
13.01.2021 3 z 5

Musím být upřímná, velmi jsem se bavila ostrovtipu, ale příběh mi přišel trochu uspěchaný.. čekala bych jako u více dílů, trochu děje a tajemství.. Přesto jsem se bavila a přečetla za jeden večer. Jsem zvědavá na posledního Bridgertona z rodiny..

tetepoko
31.05.2020 3 z 5

"Pořád se děje něco důležitého, drahé děvče. A pokud ne, uděláte dobře, jako by ano. Život si tak mnohem víc užijete."
Hyacinth, poslední neprovdaná Bridgertonová, je aktivní, ale lehce jízlivá mladá žena. Gareth je odstrčený syn barona, lehkomyslný a z mého pohledu nerozvážný mladý muž. Jejich cesty spojí Garethův rodinný deník, který postupně odhaluje tajemství jeho rodiny.
Příběh je okořeněný přítomností Lady Danburyové. Na druhou stranu - jedná se o první příběh, ve kterém nefiguruje Colin jako dohazovač a páčka v pozadí vztahu svých sourozenců. Což je škoda.

DUNIKO
29.03.2020 3 z 5

Za mě to byl zatím nejslabší díl,bylo trochu divné číst o Hyacintu jako o dospělé ženě když v předchozích dílech byla nezbedna rošťanda,mohli tam víc vystupovat sourozenci,víc romantických scén, víc okukování,zbytečně upovídané,víc nápadů a fantazie měla vložit do překládání deníku.A tím koncem tomu dala paní autorka pořádnou facku.Ánebo...že by další kniha???

Katt15
29.01.2020 5 z 5

Úžasné

MonaLisa42
05.01.2020 4 z 5

Opět další skvělá a čtivá kniha.
Líbí se mi, že v této knize bylo více dobrodružství a napětí než v minulých dílech, především při hledání šperků a tajemství Garethova narození. Hyacinth jsem milovala už z minulých knih a ani zde nezklamala, to samé můžu říci i o paní Danburyové, která byla příjemně vložena do děje. Gareth mi ze začátku nepřipadal úplně sympatický, ale ke konci se z něj vyklubal doopravdy sympaťák.
Jediné co musím vytknout je, že mi jednotlivé příběhy Bridgertonů začínají splývat dohromady a autorka se začíná opakovat :-(
Epilog byl úžasný :-D Konečně jsem se dozvěděla, jak to s některým párem v budoucnu dopadlo. Děkuji!!!

petraj30
07.08.2019 4 z 5

Jsem ráda že i Garethova babička dostala trochu víc prostoru a Hyacinth byla tak úžasná, vždyť je Bridgertonová

helenkan
15.09.2018 5 z 5

Opět pěkná romantika,která se čte skoro sama. :-)

MinaHawke
23.07.2018 4 z 5

Další příjemné čtení a další bratr.

keiko33
28.01.2018 5 z 5

Super. Strasne som sa bavila. Hyacinth a babicka nemali chybu. Aj mi bolo Garetha luto pri tychto damach.

Adelin239
13.01.2018 5 z 5

Jsem opravdu nadšená! Na Hyacintin příběh jsem byla hodně zvědavá, protože mi už v předchozích dílech připadala velmi sympatická. Hlavně její tvrdohlavost si mě získala. Vždy si stála za svým a jen málo věcí ji donutilo se svého cíle vzdát. A k tomu všemu se do jejího života připlete krásný a sebevědomí Gareth. Oba dva se pak spolu musí potýkat s možným nebezpečím, kterým musí společně čelit. A jak to nakonec dopadne? To se dozvíte, když si knížku přečtete.
Za mě jednoduše řečeno - nádherná kniha, která se četla sama :-)

Tevik
30.10.2017 5 z 5

Pomalejší začátek, ale potom moc pěkné čtení.

nani_nka
11.09.2017 5 z 5

Som rada, že z tej malej neposlušnej Hyacinth z predchádzajúcich dielov vyrástla taká malá tvrdohlavá čertica, ktorej Quinn tak ako aj pri ostatných súrodencoch Bridgertonových, napísala krásny príbeh s krásnym hlavným hrdinom Garethom. Veľmi sa mi páčili časti s lady Davenportovou (Garethova babička), s ktorej tvrdohlavosťou a nezvyklou úprimnosťou na tú dobu, sme sa mohli stretnúť aj v predchádzajúcich častiach.

Turiel11
15.08.2017 4 z 5

Hyacinth byla od samého začátku sympaťanda a tou i zůstala. Opět velmi příjemná oddechovka se vším, co potřebujete na letní večery.

kackajh
12.07.2017 5 z 5

Skvělá. Dlouho jsem se tak nepobavila.

PerlaZP
25.06.2017 4 z 5

Tak už vážně nevím, co víc bych mohla říct na adresu obálek – Jsou prostě pěkné - Světlé barvy - Tmavé barvy...
Nejzajímavější části příběhu: Tajný deník – Dcera Isabella...
Knížce dávám čtyři hvězdičky, i když mě ze začátku příliš neupoutala…

jitka7
04.10.2016 3 z 5

Hlavní hrdinka měla zvláštní povahu, ale to by mi tak ani nevadilo. Spíš mi asi vadila postava Garetha, ocenila bych víc hašteření, drzosti z jeho strany a tak. Je to slabší díl, ale na druhou stranu to dost dobře vyvažovala Garethova babička. To byla podle mě hvězda knížky.

havrmoni
31.07.2016 5 z 5

Moc tvrdohlavá a upovídaná,ale kupodivu mi to nevadilo. Oba hrdinové tohoto příběhu se mi líbili a babička Garetha to je prostě moje oblíbenkyně,supr babča. Dobře se to četlo.

mac.martina
29.03.2016 5 z 5

pěkný příběh o tvrdohlavé dívce a muži, který si postupně uvědomuje svoje okouzlení mladou Hyacint. Oba si svou lásku začínají uvědomovat při překládánání starého deníku a hledání ukrytého pokladu ze starého deníku. Líbilo se mi jak se obě postavy dokázali proti sobě postavit jako rovnocení soupeři. Oba jsou stejně tvrdohlaví a krásně se k sobě hodí :-) Taky se mi líbilo, že jsem se opět setkala s ráznou Lady Davenportovou, která je náhodou babičkou Garetha. Hyacint se jí v ledasčem dost podobobala a jejich setkání byly vždy zábavné :-)

Knížka se mi líbila a možná se k ní časem i vrátím :-)

Karolína18
26.02.2016 4 z 5

Na tento díl jsem se velmi těšila, protože Hyacinth mi byla velmi sympatická už v předchozích knihách. Četla jsem s poměrně velkým zanícení a bez ustání snad i proto, že mě velmi zaujala téměř detektivní zápletka. Příběh nebyl zdlouhavý ani nudný. Pěkně odpočinkové čtení.