Poslední interview

Poslední interview https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/1305/bmid_posledni-interview-ER3-1305.jpg 4 232 33

Krásná Andrea Maloneová, reportérka kabelové televize, touží získat vysněné místo ve významné televizní stanici. K tomu jí může dopomoci interview s jedním z posledních žijících amerických generálů druhé světové války - pětihvězdičkovým generálem Michaelem Ratliffem. Andy doufá, že se jí při natáčení na jeho ranči v Texasu podaří odhalit tajemství, proč se kdysi stáhl do ústraní a uzavřel se před okolním světem. Generálův syn, Lyon Ratliff, nedovolí nikomu, aby rušil klid nemocného otce. Andrea musí svést těžký vnitřní boj mezi reportérkou neznající ohledy, za kterou se dosud pokládala, a laskavou ženou plnou účasti, kterou ve svém nitru vlastně je. Lyon Ratliff nečekaně změní celý její život, a Andy se tomu nedokáže ubránit - oba se zmítají v rozporných pocitech vzájemné nedůvěry, zklamání - a lásky...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Prime time , 1996

EvikU.
06.04.2017 4 z 5

Taková normální kniha. Čte se pěkně jako skoro vše od Sandry Brown.

Monike
28.02.2017 5 z 5

Super oddychovka!

janesy
29.12.2016 4 z 5

Od začátku se dalo tušit, jak vše dopadne. Klidné čtení na klidné dny.

Hakl54
11.11.2015 1 z 5

Autorka mě totálně zklamala. Naivní příběh bez hlubší myšlenky. Dočteno pouze ze zvědavosti jestli nenastane obrat k lepšímu, který se však nekonal.

kiraa
25.08.2015 4 z 5

Ale, tak jo, pokud nehledáme žádné velké myšlenky. Jinak za přečtení určitě stojí, dokáže prostě "vcucnout" :)

1v8na
05.02.2015 4 z 5

Příběh byl hodně citový a emotivní. Starého generála mi bylo velmi líto, byl to moc příjemný pán. Jen Lyon mi chvílemi v určitých pasážích lezl na nervy - byl protivný a strašný hulvát.

smajlíík
12.02.2014 5 z 5

Úžasná knížka. Přečetla jsem jí jedním dechem a to doslova. Začala jsem odpoledne a skončila ve tři ráno, i když druhý den byla škola :D Prostě jsem nemohla přestat. Doporučuji :)

aneleh18
12.02.2014 3 z 5

Od této autorky trochu vybočení, ale celkem pěkné. Trochu "limonádový" příběh a nebojím se to napsat - hraničící s červenou knihovnou.

hrabenka
20.12.2013 4 z 5

Příjemná oddechovka.

Evaevelína
18.08.2013 4 z 5

nenáročné,oddechové a hlavně moc pěkné romantické čtení.

DariDerek
27.11.2012 4 z 5

Hezky napsané, trochu i "zápletka", líbí se mi, když se v někom odehrávají dva rozporuplné pocity :-))) a čtenář si říká, no, tak sakra, už to řekni :-)))

kika 13
25.11.2012 3 z 5

Pěkná knížka,oddychové čtení.

meduzka123
08.08.2011 3 z 5

Kniha se dá přečíst za odpoledne. Ale jsou i lepší knihy.