Pomsta

Pomsta https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/338252/bmid_pomsta-yqO-338252.png 4 501 125

Příběh Crawforda Hunta. Crawford Hunt chce získat nazpět svoji malou dceru. Po smrti manželky žil rozháraně a vyčítal si, že zavinil smrt své ženy, ale teď už nepracuje jako policista v terénu a požádal o svěření Georgie do péče. A právě ve chvíli, kdy se v soudní síni projednává jeho případ, vtrhne dovnitř maskovaný střelec a spustí palbu. Tento klíčový okamžik rozehraje drama pomsty, nenávisti, důmyslných pletich a vydírání, ale i strhující vášně a dobrodružství, kdy vyplouvají na povrch dávné události.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

Friction , 2015

Lucie947
21.09.2019 5 z 5

Super!!

Merry001
27.08.2019 5 z 5

Dobra detektivka! Autorce se podařilo zasadit komplikované postavy a komplikované osudy do děje, který má spad. Možnosti rozhodnutí hlavních postav mohou být v kontextu události pouze špatná nebo méně špatná, celkem reálné vyobrazena možná životní dilemata. Kniha měla opravdu dobrý spad, rozuzleni v závěru částečně překvapilo. Určitě se chystám na další knihu Sandry Brown!

anája
26.08.2019 1 z 5

Za mě nejslabší kniha autorky.Jeden čas jsem hltala všechny její knihy a stály za to.....Toto se moc táhlo a bylo jakoby přitažené za vlasy.

crazyslunicko
21.08.2019 4 z 5

Pomsta byla velice dobrá detektivní oddychovka s náznakem romantiky či spíš erotiky, což mě malinko překvapilo, ale díky tomu nabrala kniha na pikantnosti. Bez toho by kniha byla takové omílání děje bez pořádného příběhu. Na začátku všeho probíhá soudní líčení, do kterého vtrhne ozbrojený vrah a zastřelí policistu. Crawford se za ní hrdinsky rozběhne a všechny pomůže zachránit. Bojuje soudně se svým tchánem o výhradní péči dcery, které se dobrovolně vzdal po smrti své ženy, když se zhroutil. Rozzuzlení v závěru je velice nečekané a až těžko uvěřitelné.

knihomolka525
12.08.2019 1 z 5

kniha měla zlatou nálepku bestselleru...Ponaučení :nevybírat knihy bez brýlí a i na internetu.Čtenářům je podsouván pod zlatou nálepkou laciný děj kdy sama spisovatelka jakoby se trápila jak dál...do toho dvě tři pornografické vsuvky protože Crawford je nejen udatný svalovec ale i dobrý milenec což na soudkyni Holly udělá náramný dojem.Ponaučení?Věřím jenom tomu,co jsem držela v ruce a mohla posoudit styl psaného.

Elapheg
11.08.2019 5 z 5

Je to další čtivě napsaný román od Sandry Brown. Na její novější knihy bývá spíše kritika, ale nemohu si pomoci, mne se kniha dost líbila. Zápletka se mi zdála docela inteligentní, romantiky tady bylo možná i trochu více než jindy, ale to k Sandře patří, děj se rozjíždí od začátku, kniha má pár slabších kapitol, na konci je dobré celkové rozuzlení, ale celkové hodnocení velmi dobré. Určitě mohu doporučit. :-)

Gugu
10.08.2019 3 z 5

Kniha se čte dobře, má to spád, jen mi osobně přišlo příliš přitažené za vlasy, když pomalu do poslední stránky "se trvalo" na tom, že za vším stojí hlavní hrdina. Nemůžu dát pět hvězdiček, z mého pohledu té knížce něco chybělo.

Litocha
03.08.2019 3 z 5

Klasická Sandra Brown. Komu její knížky sedí, bude spokojený. Na mě byl ale vývoj vztahu ústřední dvojice dost nevěrohodný, těžko uvěřitelné bylo občas i chování některých postav a motivace hlavního zloducha byla poněkud jalová. Jinak je ale knížka přiměřeně napínavá, o romantickou linku ochuzeni nejsme, tradičně se dočkáme i nějakých dějových zvratů (i když možná průhlednějších než jindy). Škoda jen, že mi autorčiny knížky začínají dost splývat.

denča1000
07.07.2019 5 z 5

Kvalitní a skvělá kniha. Spisovatelka umí upoutat čtenářovu pozornost a díky ní jsem přečetla knihu bez odkládání. Byl to velice poutavý příběh a skvělý děj. Nemohu nic vytknout. Žádná zbytečná psycha ani nudné dlouhé pasáže. Napůl krimi napůl romantika. Pořád se něco dělo, pořád se bylo na co těšit. Již brzo sáhnu po dalších knihách autorky.

vera4669
22.06.2019 5 z 5

První kniha autorky a za mě opravdu palec nahoru. Zajímavý příběh, horké chvilky pro myšlence na urostlého kovboje, velmi příjemná oddechovka

TheBestBooks
15.06.2019 5 z 5

Kniha se mi neskutečně líbila,vše bylo vymyšlené,zajímavé,krásně napsané....
Už se moc těším, až si od této autorky přečtu více!!!

katst
12.06.2019 5 z 5

Sandra Brown je sázkou na jistotu, když nechci být knihou zklamaná. Napínavý, poutavý příběh se správnou dávkou romantiky. Nenudily jsem se ani chvilku, kniha mě zcela pohltila, nemohla jsem přestat číst a to miluju :-)

TaLu
20.05.2019 5 z 5

S velikou chutí jsem si přečetla další knihu oblíbené autorky. Myslím, že jde o jednu z nejlepších, které napsala. Děj se nevleče ani trochu, zvratů si čtenář užije hodně, zápletka originální. Texaský ranger má velmi zkomplikovanou cestu k získání dcerky do výhradní péče, když se při rozhodovacím soudu začne střílet....
Určitě doporučuji. Ani milovníci romantiky nepřijdou zkrátka, i když tentokráte je kniha mnohem více napínavá, než romantická.

konicekbily
18.05.2019 4 z 5

Standardní výkon od oblíbené autorky. Pěkná zápletka, zamotané vztahy hlavních hrdinů, hezký styl psaní. Možná, že se děj v některých částech knih trochu "vleče". Na trochu červené knihovny v detektivních knihách Sandry jsem si už zvykl.

Scathia
08.05.2019 4 z 5

Detektivky mě moc neberou, ale v rámci čtenářské výzvy jsem po jedné sáhla a musím říct, že byla opravdu moc dobrá a napínavá. Děj dobře rozkreslený, zajímavé postavy s dostatečnou hloubkou, sice žádný velký zvrat, ale mělo to tempo a spád. :-)

ctenarkaEva
11.04.2019 3 z 5

V této knize opět nechyběla romantika i napětí, jak bývá u Sandry Brown zvykem. Dlouho mi trvalo, než jsem se do knihy začetla, děj mi místy připadal zdlouhavý, některé situace nepravděpodobné, ale přesto se kniha četla dobře a nechybělo i nějaké to překvapení.

ovecka535
06.04.2019 5 z 5

Napínavý, čtivý příběh s romantikou.

helenkan
25.03.2019 5 z 5

No páni,opět perfektně napsaný příběh. Pořádně napínavý a ke všemu nechyběla ani romantika. A na konci s šokujícím odhalením. Super čtení.

monte
07.03.2019 5 z 5

Sandra opět nezklamala. Její knihy "žeru"
Další skvělé čtení.

bekule
02.03.2019 5 z 5

Ze začátku jsem byla z knihy zklamaná, místy mě přišla hodně nelogická a chování hlavních postav vzhledem k jejich postavení a situaci hodně nevěrohodné. Jak děj postupoval dál mnohé se vysvětlilo a zpětně musím uznat že těch nelogičností nebylo zas až tolik. Příběh byl hodně napínavý, ne jen kriminální zápletka ale i vedlejší linka boje o opatrovnictví.Takže nakonec musím říct - skvělá. Z toho co jsem četla od SB je pro mě zatím nejlepší Skandál a Mrazivý chlad a nyní Pomsta.
............................................................................Výzva 2019/5

thrillery pro ženy

Sandra Brown