Zachraň mě

Zachraň mě https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/515523/bmid_zachran-me-olC-515523.jpg 4 160 160

Phoenix série

Reportérka Hazel má před sebou úkol, najít maskovaného muže z fotografie pořízené v erotickém klubu Phoenix. Jenže je v tom háček. Hazel ho zná. Je to její spolubydlící Kieran a jeho identitu světu nikdy neprozradí. Rozhodně ne poté, co s ním uzavřela výměnný obchod. On jí splní její nejtajnější touhy a ona ho za to naučí, jak fungovat ve vztahu.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Metafora

Save Me , 2021

miloslava3256
02.06.2023 4 z 5

Úžasná odpočinková jednohubka. Řádně peprné scény v klubu, vše pokaždé vyřešeno pro všechny strany.

Ketfl
28.05.2023 3 z 5

Na příběh Kierana a Hazel jsem se těšila a nejsem vůbec zklamaná. Ano, autorka se s tím nepáře, příběh jede a všechny zádrhele se vždy vyřeší ke spokojenosti všech. Není to také žádné terno, ale jako odpočinkovka docela dobrý. Hazel s Kieranem měli mezi sebou skvělou chemii. Jen mě zarazilo, že Hazel se dozví dost velkou novinku, nic si řádně nepotvrdí, ale hned to všem řekne. Ale tak každý tohle řeší asi jinak. Těším se na další díl o Huntovi a Lottie.

ves.lucie
28.05.2023 4 z 5

Nejlepsi dil z cele serie :-) precteno na jeden zatah, paradni oddych :-)

havrmoni
28.05.2023 5 z 5

Líbí se mi to čím dál víc. Jednoduché, romantické, erorické a dlouhé akorát. Přesně kniha na dokonalý relax.

Bryel
25.05.2023 4 z 5

"Chyběla jsi mi. Nikdy mi nikdo nechyběl, až ty, Hazel. Chtěl jsem být s tebou tady a to bylo pro mě nový."

Další svižný, vtipný a čtivý příběh z Phoenixu. Milá pohádka pro dospělé s tentokrát větší romantikou. Dvojice Hazel a Kieran opět vládne skvělou vzájemnou chemií. Příběh mohl být propracovanější a delší, ale krásně to jako celek funguje.

Čtenářka368
18.05.2023 4 z 5

Na tenhle dil jsem se těšila, protože mi protagonisti byli sympatičtí už z minulých dílů (narozdíl od 2. dílu, kde jsem to měla naopak a také mi přišel slabý.) A povedlo se. Zatím nejlepší díl série. Hodně chemie, reálnější zápletka a zbytečně přeslazený konec. Jo dostala jsem přesně to, co bych od tohohle žánru očekávala. 4.díl si s chutí přečtu.

stana5842
08.05.2023 4 z 5

Byl to romatický příběh, oddechovka. Za mě to byl nejkratší a nejslabší příběh ze série. Autorka mohla více rozvinout děj, i když jsme všichni věděli jak to dopadne už od začátku.....

Katka7922
28.04.2023 3 z 5

Příběh Hazel a Kierana byl fajn, ale bylo to pro mě moc krátké, takže než jsem si k nim stihla vytvořit vztah, tak bylo po všem. Konec byl předvídatelný a jediné zajímavé co mělo potenciál na zápletku, bylo vyzrazení identity osob z fotografie a potažmo celého klubu. Ale toho autorka nevyužila vůbec.

Nuttelka
27.04.2023 4 z 5

V tomto díle si opět užíváme slasti a radosti klubu, ale k tomu i příběh Kierana a Hazel. Co si budeme povídat, Kieran je snem spousty žen :-) A na to, jaký je, mi přijde až trošku moc přitažené za vlasy, jaký je to beránek ohledně Hazel. Ta mi přišla až zase moc "outlocitná" a její situace opět zbytečně vyhrocená. Ale o čem by pak ty knihy byly, že :-)) Nějaké to dráááma se tam objevit musí a konec zase až moc sladký. Ale kurňa, Phoenix mi nedá spát, takový klub ve skutečnosti by byla teda lahůdka, vrrrrr... :-))

milst
27.04.2023 5 z 5