Pes ve městě

Pes ve městě https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/124240/bmid_pes-ve-meste-Qi8-124240.jpg 3 86 86

Pozor na návody k použití! varuje humorná próza Pes ve městě. Život jedné pozdní matky obrátí naruby fenka anglického buldoka nezvratný důkaz o tom, že rozvážné, poklidné a nesportovní plemeno produkuje výjimky. Zaznamenaný rok se vzpurným štěnětem, svérázným dítětem, zpovykaným manželem, rozšafnými rodiči a kazisvětskou tetou vyvolá bouři souznění u většiny českých žen. U pejskařů pak sentimentální vzpomínky na jejich kynologické začátky. Název Pes ve městě mírně připomíná kultovní seriál Sex ve městě. Ano, i v této knížce se scházejí kamarádky s padesátkou na krku, aby probíraly život, hádaly se, vysmívaly se svým trablům a byly si oporou, aby se ze života nezbláznily.... celý text

niki-chan
01.09.2023 3 z 5

Oddechovka s humornými místy.

Georgie1
23.01.2023 2 z 5

Pohodová, oddychová, lehce vtipná knížka příběhů, postřehů a situací. V sobotním odpoledni poskytne příjemný oddech a dokáže vyloudit úsměv na rtech.

knihovniceS
09.06.2019 2 z 5

Jsou to lehké povídky, které jsem si dávkovala mezi přečtenými knihami s vážným tématem.

KTera
28.08.2018 5 z 5

Vtipné, svižné čtení. Výborně jsem se pobavila.

Veru.Viti
25.06.2018 3 z 5

Kniha určitě není špatná. Jen jsem asi očekávala malinko víc. Nebo že se to nějakým způsobem rozjede a já nebudu moci knihu odložit. To se nedostavilo. Jednoduché krátké příhody ze života.

Hanifa
27.09.2017 4 z 5

Odpočinkové a místy i zábavné čtení. Krátké kapitolky vhodné například do autobusu nebo před usnutím. Jsem ráda, že jsem ji přečetla, tak máte-li knihu také, využijte toho. Za mě však maximálně 4 * a to, že je to o ženě, české, s dítětem, manželem a hlavně psem a humorem.

marta0912
21.02.2017 2 z 5

Takové ženské problémy. Nic extra.

Nartaya
19.11.2016 5 z 5

Knížka splnila svůj účel - odpočinula jsem si u ní, zasmála se.

stolbice
30.06.2016 5 z 5

Doporučuju! Moc pěkná a vtipná oddechovka :-)

LimedkaMikki
02.04.2016 3 z 5

Sice jsem původně čekala, že se bude jednat o ucelené humorné příběhy, ale to byl prostě můj chybný předpoklad. Myslím, že tuhle knížku ocení víc lidi, kteří mají svoje výlupky (až už v podobě psí, nebo dětí), ale i pro nezaujaté je to příjemná oddechovka.

Ivusa007
07.03.2016

Výborné čtení ze života, kromě humorných momentů bych vypíchla i ty smutnější (např. sobeckou sestru Renatku - také mám takovou, sice nevlastní, ale o to vyčůranější) a hlavně myšlenku, nenechat se různými podrazy zviklat a sžírat, protože chování jiných lidí neovlivníme, nenapravíme.... Doporučuji !

lenyleny
11.01.2016 4 z 5

Knihu jsem začala číst když jsem byla nemocná a duševně na tom nebyla nejlépe. Díky !!!!! za takové knihy. Moc mi pomohla. Nadhled a humor opravdu léčí.

SelenaDemi428
08.01.2016 3 z 5

Byla to hezká kniha různých povídek ze života - výborná, když se nechcete zabývat nějakým složitým dějem. Knihu jsem si vybrala prvně jen díky tomu, že se stejně jako spisovatelka jmenuje jedna z mých nejbližších kamarádek a dělaly jsme si srandu, že už "tak mladá" a napsala knihu :D. Ale jsem ráda, že jsem si jí vybrala, hezky jsem se u ní odreagovala. A teď vzhůru zase na nějakou složitou detektivku! :D

johanka1
26.01.2015 4 z 5

Vtipná kniha, tak trochu z reálného života. Bavila jsem se, byl to výborný relax na víkendové večery! Proto doporučuji všem, kdo má na duši nějaký splín.

Lenka4
15.09.2014 4 z 5

Očekávala jsem jen veselé psí historky, ale potěšilo mne, že knížka je hlavně autorčiným optimistickým pohledem na rodinu, blízké, přátele a lidi, se kterými se setkává. Do situací, které hrdinka prožívá, se může dostat každý. Nejde o nic dramatického, vlastně popisuje běžný život, a to lehce a vtipně. Je to příjemné oddechové čtení nejen pro milovníky psů.

sBety
17.08.2014 4 z 5

Nemám ráda psy, ale dvojka Diviš + Fiona by rozesmála i mrtvolu. Jedinné co mi přišlo o stupeň slabší a méně zábavnější, byly rozhovory s kamarádkami.

Aracely
02.08.2014 5 z 5

Super kniha přečtená jedním dechem. Četla jsem ji do 4 rána :-D
Jen toho jejího manžela bych zabila ...Vy ne? :-) A miluju psy ...

Mi-šu-le
21.05.2014 5 z 5

Velmi příjemná, vtipně napsaná kniha, přečtena na dva zátahy. Oddychová, ale skvělá.

Xterka
12.02.2014 4 z 5

Moc pěkná oddychová knížka.

kob
06.01.2014 4 z 5

Pobavila jsem se, autorčin humor je mi poměrně blízký :-)

psi

Veronika Hájková