Perlová zátoka

Perlová zátoka https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15493/bmid_perlova-zatoka-2Yw-15493.jpg 4 66 11

Donovanovi série

Zoufalství přiměje Hannah McGarryovou, aby zatelefonovala Archeru Donovanovi. Za uplynulých deset let se setkala s tímto mužem pouze dvakrát a pokaždé na ni zapůsobil jako studený, nelítostný člověk. Jenže jako tichý společník v perlové farmě jejího zesnulého manžela by jí mohl být ochoten pomoci... Za přičnou odměnu. Když mu Hannah nabídne milion dolarů, Archer se znovu nechá vtáhnout do pekla smrtelně nebezpečné hry peněz, moci, bezohlednosti...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Pearl Cove , 1999

petraj30
12.04.2021 4 z 5

Nevím proč, ale ten začátek se mi hůře četl. I když byl hodně napínavý a zajímavý tak mi trvalo než jsem se úplně začetla a na všechno si navykla. Pak už byl zase problém knihu odložit, protože mě strašně chytlo a nepustilo.
Hannah bych kolikrát majzla něčím po hlavě. Chápu, že byla jinak vychovávaná a měla o všem a o všech zkreslené představy, ale i přesto byla strašně zabedněná.
Bohužel jsem sehnala jen dva poslední díly z této série. A zrovna tento díl o perlách byl velmi zajímavý.
Ale ta gramatika...Bože! Jinak se mi to líbilo :-)

babiočka
03.09.2019 4 z 5

Až na množství chyb a nesmyslů v textu je příběh z australské perlové farmy velice poutavý. Ději nechybí patřičná dávka dobrodružného napětí, milostné vášně, ale i zajímavých informací o perlách.
Výtečné počteníčko.

havrmoni
12.06.2018 5 z 5

Já nevím co bych psala jiného než to co u ostatních. Fakt se mi to líbilo,zase :)).

Jessybelle
18.06.2016 4 z 5

Super knížka, některé knížky jsem četla už před lety, a musím říct, že mě ani tato kniha mě nezklamala. takže můžu jen doporučit.

moudivlacek
12.06.2016 5 z 5

Další fantasticky napsaný dí. U prvního dílu, kde bylo plno odborných výrazů a řádků o jantaru, jsem nevěřila, že neodpadnu nudou. Po skončení jsem se těšila na druhý. Ale moc jsem se těšila na díl o Archerovi, a nezklamala jsem se. Skvělé, odbornosti o perlách je tak nenásilné, ale přitom poučné, skvělé prvky napětí i touhy mezi hrdiny. Už se moc těším na další díl.

Luccy78
14.06.2015 5 z 5

Další ze série Donovanových a opět jedním slovem "úúžasná".. Vážně skvělá kniha plná romantiky, dobrodružství a to vše zasazeno do prostředí perlové farmy a vůbec chovu perlorodek - prostě nádhera. Nejen zdroj odreagování, ale také poučení.

narisa
18.01.2015 5 z 5

Miluji celou sérii o Donovenech, ale Archera mám ze všech nejradši. Opravdu skvělá kniha a s 2. dílem pro mě vrchol série :)

lucie0089
14.07.2014 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších knih vůbec...
Doporučuji celou ságu o rodině Donovanových!

Michaela91
01.07.2013 5 z 5

Jedním slovem super! Kniha se mi moc líbila a nedalo se než rychle dočíst a dozvědět se konec. Skvělý a napínavý příběh, děj mě strhnul a pustil až s posledním slovem.

Evaevelína
03.10.2012 4 z 5

kniha je pěkná čtivá,některé pasáže jsem musela číst dvakrát,neb mě to bavilo.

jaja91
09.03.2012 5 z 5

Skvěle čtivá. Co se týče perlové problematiky, je kniha plná zajímavých informací...

Ann Maxwell
americká, 1944