Padesát odstínů ostudy

Padesát odstínů ostudy https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/180556/bmid_padesat-odstinu-ostudy-Qve-180556.jpg 3 128 128

Nebezpečně vtipná parodie Strhující parodie o temných touhách v každém z nás… Když se dvaadvacetileté budižkničemu Anna vydává na pohovor s mladým podnikatelem Earlem Grayem, netuší, že potká muže, který jí změní život i hodnoty. Earl Grey je pohledný, bohatý, má největší penis na světě a velkou firmu a vlastní vrtulník, je chytrý a… tajemný. Naivní husička Anička si začíná uvědomovat, že přes jeho skrývaná tajemství jím začíná být úplně posedlá. Ale ani Earl Grey není vůči jejímu pseudointelektuálnímu blábolení a věčně vraženému prstu v nose imunní a připouští, že po ní také touží – ovšem za vlastních, specifických podmínek…... celý text

Literatura světová Humor Romány
Vydáno: , XYZ (ČR)

Fifty Shames of Earl Grey: A Parody , 2012

Lorrainee
07.10.2014 5 z 5

tak tohle se, bez urazky ( a nebo se urazte jestli vas to potesi), muze nelibit jen nekomu kdo se bere az moc vazne a prez svoje ego si nehodla pripustit ze nekdo vidi neco jinak a nedokaze si udelat srandu sam ze sebe.
Brecela jsem u toho smichy a rypani do stmivani se povedlo kdyz se veme v uvahu ze originalni odstiny jsou psany puvodne jako ff ke stmivani.
Je to neskutecne prehnane, a garantuje ze pokud se povznesete nad to ze si to strili z ty ubohy modly, budete se rezat smichy! A pak se pripojte do Greyovy kampane proti "rezani v opilosti".
Ja rozhodne doporucuju protoze vedle tohodle se muze jit original zahrabat uplne. Ne ze uz ted by u me nemel pomnicek :D ten mel uz po prvnich kapitolach a dal jsem tam zasadila koprivy :D

Samaret
27.09.2014 5 z 5

skvěle pobavilo :D

knihamouder
16.09.2014 1 z 5

Knihu jsem dočetla až do konce, nijak mě neuchvátila. Přišla mi trapná, vulgární. V dalších dílech určitě pokračovat nebudu.

Lorrainee
04.09.2014 5 z 5

uz jen z ukazky jsem mrtva smichy a tesim se az ji budu mit!

P.ary
30.04.2014

Souhlasím se Zorkou... jsou to žhavé výstřely v knize... a já opravdu nemám ráda Žhavé výstřely... Nebudu nikomu vyvracet, ale já se k této knize opravdu vracet nebudu :-)

Zorka
16.02.2014 odpad!

Opravdu trapná snaha o parodii (Odstínů? Stmívání?). Bez nápadu, bez originality, něco ve stylu Žhavých výstřelů. Představte si ale Žhavé výstřely v knize... Příběh trošku na úrovni fantazie školou povinného dítka. Jedna z nejhorších knih, které jsem četla...

Moniisek
26.01.2014 odpad!

Upřímně jsem čekala, že se u téhle knihy pobavím, ale musím říct že mě skoro každá stránka totálně vytáčela! Jedna z nejhorších knih co jsem za poslední dobu četla!!!!

barborelka
19.01.2014 odpad!

Moc jsem se na tuto knihu těšila a hned na první stránce mi zmrzl úsměv na rtech.....vím, budu teď znít jako skalní fanynka Twilight i když to opravdu nejsem!, ale vytáčí mě pokaždé, když čtu v komentech, že FS je jako Stmívání atd.

Kruci mě to fakt přijde dost pitomé, přijde mi to jako že to může napsat jen ten co ságu nemůže ani cítit, možná ji ani neviděl či nečetl!!

( Earl měl chuť na mou krev, jeho tělo se třpytilo na slunci, tým Jacob, Edward atd.....příměru je v knize dost a dost, na konci knihy jsou obálky FS a píše se pod nimi, že komu by to nedošlo tak se kniha trefuje právě do této trilogie! Opravdu to tak je?

Nicméně, i podle ukázky z dalšího připravovaného dílu se nechystám ve čtení pokračovat!

margotkla19111
30.12.2013 5 z 5

Nepamatuju si kdy jsem se naposled takhle pobavila.Přečetla jsem ji během pár hodin. Vřele doporučuji

frukeška
09.12.2013 5 z 5

Komentář k tomu prostě napsat musím :)
Tohle je vážně skvělá kniha. Jestli jste četli originál, tak si tohle přečtěte. U žádné knížky jsem se tak nezasmála. Líbilo se mi to víc, jak padesát odstínů šedi a těším se na další pokračování, které by mělo být a parodovat i další dva díly odstínů.
Doporučuji všem, kterým se originál nelíbil. S tímhle budete spokojeni.