Grey

Grey https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/260317/bmid_grey-IVm-260317.jpg 3 1720 1720

Život Christiana Greye je čistý, disciplinovaný, plně pod kontrolou, plný bohatství a… naprosto prázdný. Až do dne, kdy do jeho života vstoupí Anastasia Steele. Snaží se na ni zapomenout, vytěsnit ji, ale místo toho ho strhne bouře emocí, kterou nedokáže pochopit a které nedokáže odolat. Dá mu Ana zapomenout na hrůzy dětství, které Christiana pronásledují každou noc? Nebo ho jeho temné sexuální touhy a snaha kontrolovat vše včetně téhle dívky donutí zničit křehkou naději, kterou mu Ana nabízí?... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , XYZ (ČR)

Grey: Fifty Shades of Grey as Told by Christian , 2015

Kajula27
22.03.2017 2 z 5

Zklamání, nenašla jsem v knize nic nového oproti prvnímu dílu padesáti odstínů.

kaca3606
22.03.2017 odpad!

zbytečnost

Pája1965
18.03.2017 2 z 5

Dle očekávání-ano.

barbuskaa
13.03.2017 3 z 5

Sérii odstínů miluju, ale tenhle díl mi trval strašně dlouho, než jsem přečetla.. Bylo to více méně úplně stejné, jako první díl, pouze z pohledu Christiana.. čekala jsem více rozhovorů třeba s Elenou, nebo s kýmkoliv jiným. Nedozvěděla jsem se nic moc nového,proto zklamání..

katerina3112
06.03.2017 2 z 5

Padesát odstínů šedi jsem ukončila na cca 50.straně (a to nesnáším nedočtené knihy!). Toto jsem přečetla celé, ale od půlky už to bylo vážně přemáhání.. Nicméně párkrát jsem se upřímně zasmála, ale nejspíš to v těchto místech nebylo autorkou zamýšleno jako vtip.
Ze začátku vcelku čtivé, první "erotická" scéna ok, ale pak už to bylo jako přes kopírák. Za mě nepotěší, ale ani neurazí...

Pauvka
04.03.2017 2 z 5

Pro me nuda. Nic moc jsem se noveho nedozvedela a konec sem jen rychle proletela.

paprika75
02.03.2017 3 z 5

Nic moc nového jsme nedozvěděli, že? Ale OK ... četla jsem i horší. Odpad to není, ale extra odvařená jsem z toho nebyla. 3*

josephinn99
26.02.2017 2 z 5

Kniha se mi nelíbila.. hrozně trvalo než jsem ji přečetla.. Velmi mne zklamala. Nedoporučuji kupovat (maximálně půjčit).

Pája1965
25.02.2017 2 z 5

V rámci očekávání ANO.

eliska3098
21.02.2017 odpad!

četla jsem jí ze zajímavosti a bylo to spíš trápení...samozřejmě, je to kopie dílu prvního klasického, ale ničím nepřekvalila, ničím nenadchla, žádné nečekané vidění do hlavy pana Greye..ztráta času bohužel

SmallLucia
14.02.2017 2 z 5

Tohle bylo tak únavné. Snad nikdy jsem nepřečetla tolik stejných opakujících se vět za tak krátkou dobu. A především slovo bejby.
Nevím, jestli mě knížka nebavila kvůli tomu nebo z důvodu, že jsem už vlastně četla Padesát odstínů šedi a tohle bylo to samé, akorát v nudnější verzi.

katienka
11.02.2017

Pro mě je kniha velké velké zklamání, těšila jsem se na ni, ale nedočetla jsem ji

snílkařka
09.02.2017 2 z 5

Docela jsem se na ní těšila. Jak to vidí asi pan tajemný Grey?? Po přečtení!! Vážně to psala E. L. James tak to ani nemusela nechám si to raději v paměti od roztomile ANNY. Podle mě nejslabší kniha řady

hadenka
09.02.2017

nic moc, oproti Odstínům nuda

hellena1523
04.02.2017 odpad!

Zásadně nikoho nesoudím podle toho, co čte! Každý z nás si chce občas odpočinout u nějaké té srágory...ale tentokrát...Ale tak dobře, že si to někdo přečte, snad z nějaké zvědavosti, to bych ještě pochopila. Ale že si to někdo koupí?! Vždyť to je úplně stejný průjem, jako byly předchozí 3 knihy, jen s tím, že to má jiný název...Nezlobte se, ale coby bývalá knihkupkyně mám dojem, že někteří lidé si vůbec nezaslouží volný čas a peníze navíc (ber s nadsázkou!!!).
Samozřejmě si, milí čtenáři (nebo v tomto případě spíše asi "čtenářky"), utrácejte peníze za co chcete (jsou vaše) a dělejte si co, chcete, je to samozřejmě bez jakýchkoliv diskuzí čistě vaše soukromá věc. Rozumějte, já jen že prodejnost tohoto produktu je absolutně nad rozsah mého chápání. Prošla jsem ji ze zvědavosti, co to tedy je, když nechodili lidi, a nedočetla jsem, protože i zametání prodejny mi přišlo jako mnohem větší zábava...

biairicia
02.02.2017

Nuda. Nepochopím, proč byla tato kniha napsána. Jediná dobrá část z předešlých knih, kde byl kousek psán z mužské strany. Byl touto knihou degradován.

alzbeta2843
01.02.2017 5 z 5

No musím povedať, že ja som fanúšik tejto trilógie, nech si vraví kto chce čo chce. Mne keď sa niečo páči tak to priznám. Mňa jednoducho priťahujú príbehy, ktoré mi pripomínajú príbeh Krásky a zvieraťa. Podobne tomu bolo i u kníh Twilight (ktorú som, ale čítala ešte ako násťročná, takže dnes by ma už asi nebavila). Myslím, si že je to zaujímavý pohľad na ten príbeh z druhej strany, teda z mužskej. I keď miestami bolo naozaj poznať, že to píše žena. Ale celkovo ma ten dej vtiahol a zase som nevnímala okolie. Je to super odreagovanie, ale je super keď si človek povie, že je to len kniha.

Doubravka1975
01.02.2017 3 z 5

Tak s tímhle dílem od E L James jsem se trochu trápila, ale nakonec jsem se pročetla až do konce a jsem ráda, trochu jsem pozměnila názor (kladně) na Christiana. Ale už další díly, kdyby vyšly číst fakt nebudu.

blackdarkness
22.01.2017 1 z 5

ačkoliv preferuji knihy psané z mužského pohledu, tahle v sobě hodně postrádá. Kdyby James nenapsala 50 již předem, a já tak nevěděla příběh z druhého pohledu (vlastně z prvního) ,tady tato kniha by byla naprosto nicneříkající...ale co aspoň to bylo napsáno na vyšší úrovni než 50 shades...

Ewerine
19.01.2017 5 z 5

Z tohoto pohledu je ten příběh absolutně boží :) prvně jsem četla klasickou verzi z pohledu Anastasie a další díly. Měla jsem jasnou představu kdo je to Christian Grey..ale tato kniha mě vyvedla z omylu :)