Zeb

Zeb
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/501031/bmid_zeb-h15-501031.jpg 4 155 155

Označení muži série

Atraktivní příběh dvou povahově i společensky rozdílných a vyhraněných osobností je vyprávěn na pozadí současné americké reality. Někdy se stane, že vás opravdový hrdina nechá, abyste se zachránili sami. Snad nelze najít rozdílnější osobnosti, než je Sayer Coleová a Zeb Fuller. Ona, advokátka z vyšších společenských vrstev, jež tráví své dny s klienty v kanceláři nebo soudní síni, on, samorost, který se živí rukama a stačil už projít i vězením. Nic z toho však Zeba neodradí, aby od chvíle, kdy elegantní blondýnku poprvé uviděl, po ní netoužil – dokonce i tehdy, když se zdá, že rezervovaná advokátka je vůči jeho zájmu netečná. Sayer je přesvědčená, že tak tvrdý a atraktivní muž jako Zeb nemůže stát o uhlazenou a citově zdrženlivou ženu, ačkoliv jí něco říká, že právě tento člověk by mohl konečně rozpustit led jejího zevnějšku a vnést do jejího života novou vášeň. Když pak za ní Zeb přijde s žádostí o profesní pomoc, cítí zároveň úlevu i zklamání, že nedostane šanci poznat, jak skvělý by mohl být. Ale poté, co spojí své síly při nápravě zla a zachrání jistou rodinu, střet ohně a ledu už nelze ignorovat.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Built , 2016

terikus
21.09.2022 5 z 5

Další pecka od Jay! Zeba nejde nemilovat a Say neobdivovat, celý příběh dobře plynul, až jsem se lekla, že už jsem fakt na konci. Těším se na další příběhy, hlavně na Poppy, takže si držme palečky, aby nám je přeložili :-)

happy19
18.09.2022 5 z 5

Já tu moji rodinu od Marked Men miluji!
Každého"člena"ráda uvítám a tímto dílem začala další kapitola spin off série Svatí z Denveru,-)
Aspoň doufám,že se přeloží další díly!
Zeba si nejde nezamilovat!
Dobrosrdečný bůh si notuje s ráznou,ale křehkou Sayer:-)))
Prostě parádní počtení!

„V každém okamžiku našeho života bychom měli být tak vděční, jak jen je to vůbec možné.“

anna7852
16.09.2022 5 z 5

Velmi překvapená že jsem se dočkala i příběhu Zeba. Každopádně zase příběh krásný takového hromotluka s vášní a srdíčkem jaký měl Zeb,prostě wauu.

petulkapeta
03.09.2022 5 z 5

,,Moje pravda je, že se mi líbí žena, kterou jste se mnou, a stejně tak ta, kterou jste v soudní síni. Líbí se mi žena, kterou jste, když jste se svým bratrem, a líbí se mi, jak jste bojovala, abyste se stala součástí jeho rodiny. Líbí se mi žena, s níž jsem se poprvé setkal v Baru, která mě neodsoudila, když jsem jí řekl, že jsem seděl v base. Mám rád ženu, která se ujala psychicky zdeptané dívky a nabídla jí jako útočiště svůj dům, a taky nechala svou kuchyň vymalovanou jasně červeně, aby té mladé ženě udělala radost. Mám rád ženu, která se stará o mého syna, která pochopila, že pro mě Hyde znamená všechno, a je ochotná za něj bojovat, protože jsem ji o to požádal. Moje pravda je, že nikdy nebudete jiná než fascinující a úžasná, Sayer, a já hrozně nesnáším, když si myslíte, že jste něco jiného než tohle všechno. Takže znovu vám dávám na vybranou: večeře, nebo postel. Co si zvolíte?"

Jej,jak ja tyhle příběhy proste miluju. Zeb,kdo by si ho nezamiloval ( oh a ty vousy) Sayer byla no skvělá,ale tak poznamenána minulostí, že nebylo jednoduché aby pochopila co k ni kluci citi a taky to že sve city může projevit

Jay Crownover
americká