Osudný okamžik

Osudný okamžik https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458686/bmid_osudny-okamzik-cZw-458686.jpg 2 58 58

Každý má svůj názor. A každý má tajemství. Spustila jsem ho z očí jen na pouhou vteřinu. Stačila jedna malá chyba… Sára má hlídat syna své nejlepší přítelkyně. Když ho ale na chvíli ztratí z dohledu, vede to ke katastrofě. Zatímco se Sára věnuje něčemu jinému, vyleze chlapec na sloup a spadne. Tato tragédie se neobejde bez následků. A ona má teď dilema. Říct pravdu a ztratit kamarádku, nebo lhát a udržet si ji? Ve zlomku vteřiny se rozhodne pro druhou možnost a zpečetí tím svůj osud. Jenže z nehod často zbývají traumata a lži mají své následky. A když jde o dítě někoho jiného, řeči se rychle šíří. Každý spekuluje o tom, co se stalo. A dříve či později pravda vyjde najevo…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Fallout , 2020

ptavichripkaa
01.03.2021 odpad!

Jediné, co u této knihy stojí za zmínku je anotace. Jinak je to hrozně zvláště napsaná slátanina. Nelíbil se mi začátek, prostředek ani konec. Stalo mě hodně sil to vůbec dočíst.

Pípasek
28.02.2021 4 z 5

Psychologický román, jedna nehoda , jedna lež a nelítostný dopad na všechny zúčastněné.

xena2711
27.02.2021 3 z 5

Pěkná obálka, celkem svižně se knížka čte, ale obsah od půlky slábne a konec je bez wau... Čekala jsem víc.

Ivuska.09
19.02.2021 3 z 5

Hodnotit tuto knihu je velmi obtížné. Musím říct, že se mi četla dobře: příběh mě bavil a poháněla mě dál touha zjistit, jak to vlastně všechno bylo. Celou dobu víte, že je něco špatně, kamarádky něco skrývají, ale netušíte, co se z toho všeho vlastně vyklube. Samotný závěr je pak ale zklamáním. Myslím, že autorka to mohla všechno ještě více zkomplikovat a nějaké to šokující tajemství přidat. Mně chyběl "wau" efekt.

mysterygirl
18.02.2021 1 z 5

Nechapu takove hodnoceni.
Tak kniha byla vylozene o nicem.
Spoiler:
Celou dobu se tam resila jedna vec:jestli a jak dohledla Sarah na syna sve kamaradky.

děti thrillery pro ženy

Autorovy knížky