Odkaz

Odkaz https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496435/bmid_odkaz-y3A-496435.png 4 413 413

Off-Campus série

< 5. díl

Čtyři příběhy. Čtyři páry. Tři roky života po promoci… Jedna neplánovaná svatba. Jedna žádost o ruku. Jedna plánovaná svatba. A jedno nečekané těhotenství. Život po vysoké není pro Garetta a Hannu, Logana a Grace, Deana a Allie a Tuckera se Sabrinou takový, jak si ho představovali. Mají sice jeden druhého, zároveň však čelí životním problémům, na které je čtyři roky studia na Briarově univerzitě nepřipravily. Jak se ukázalo, najít lásku je pro tyto čtyři páry ta snazší část. Dospět je mnohem těžší…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

The Legacy , 2021

knihařka2
20.11.2022 5 z 5

Miluju tuhle serii! Takže logicky jsem se nemohla dočkat pokračování a je to vázně skvělé jen mě mrzí, že je tak krátké. Podle mě by autorka klidně mohla napsat o každém páru další knihu a ničemu by to nevadilo. Hezké vědět, že jsou (překvapení) pořád všichni spolu a daří se jim dobře. Miluju tu chemii jejich přátelství, jejich povahy i životní osudy. Navíc je to i dost vtipné. Jen mě mrzí, že Elle už asi nikdy nic lepšího nenapíše.

Wabinka
20.11.2022 5 z 5

Napsat pokračování o partě ze série Off-Campus považuji za super a originalni nápad. Bylo moc fajn dozvědět se, jak se jim všem daří i o pár let později.

Erinien
17.11.2022 3 z 5

Poslední dobou bývám z knih od Elle poněkud zklamaná. Možná mám vysoká očekávání ale off Campus série se mi zažrala pod kůži tak, že nekecám, každý její díl jsem četla už aspoň třikrát. V novějších knihách však jako by se něco ztratilo. A neříkám to jen z nostalgického pohledu, protože Plán a Návrh jsem četla (znovu), minulý měsíc. Přijde mi, že hlavní postavy ztrácejí charakter, takovou tu určitou nedokonalost kterou jsem na nich zbožňovala.
1) byla jsem ráda že čtu o všech známých ale taky to bylo tak nějak zbytečné. Přišla jsem si, že jsem skočila na vejičku lidem, kteří chtějí jen vydělat.
2) mořilo mě neustálé opakování a zmiňovaní děje předchozích knih
3) nápad s Alexandrem byl vtipný a škoda, že ho nebylo v ději víc.
4) skupinový chat byla nejvtipnější část všech textů.
5) několikrát jsem se hrozně moc zasmála. Tak že jsem si málem vzbudila děti (líbánky za trest)
6)I když byla snaha o kontinuitu, možná my ono seřazení čtyř příběhu a jejich striktní oddělení vlastně nesedlo. Jako by to byly čtyři povídky, co se odehrávají za sebou.
7) to co je za mě nejdůležitější, nemám chuť si Odkaz přečíst znovu.

Alieen
16.11.2022 5 z 5

(SPOILER) Dávám plný počet hlavně z nostalgie k této sérii, je to srdcovka. Bylo skvělé podívat se zase na životy našich hrdinů, stále to mělo jiskru, nápad, nebylo vždy vše jen růžové a plné sexu, bylo to takové opravdové, ze života. Nechyběl tomu humor tak typický pro autorku. Zároveň mi maličko vadí, ze jsme si už nepočetli o rohovou Garetta s novináři o svém dětství, když se s tím konečně rozhodl vyjít ven. A co Hanniny rodiče, jak tahle linka dopadla? A ty, Hanno! Měla jsi mu to říct dřív, holka! Každopádně.. Stále nevím, zda mám Sabrinu ráda, nebo ne. Ale to je v pořádku, každá postava je svá, jiná a drží se toho, jaká je! A Alexandr byl také boží.

petusska01
16.11.2022 5 z 5

Elle Kennedy je proste pani. Táto séria patrla a patrí stále medzi moje najobľúbenejšie a týmto to len krásne zakončila. Samozrejme, pre tých, ktorí nečítali celú ságu je táto kniha zbytočná. Úžasne ma autorka vrátila do každého príbehu, postavy si aj po tých rokoch išli tie svoje "charaktery" a ja som ani náhodou nebola sklamaná. Logan, Dean, Tucker a Garett a ich ženy, ich "dospelosť" to je taká lahôdka, neviem čo viac by som povedala, iba že mi to pohladilo dušu. Nie preto, že by to bol nejaký úžasný poučný literárny skvost, ale je to milá, vtipná, veľmi príjemná oddychovka a pre milovníkov série úplne krásna čerešnička na torte. Vôbec by som sa nenahnevala, keby som si mohla prečítať aj ďalšie pokračovanie :-D

lusitta05
14.11.2022 5 z 5

Bolo to fajn,ani nemám čo dodať.

VercaV
14.11.2022 5 z 5

Dokonalost. Na to není co jiného říct. Pro někoho, kdo její série miluje je to jasná volba. Krásná tečka za celou sérií. Moc sem se bavila u všech částí. Jak je už zvykem, celé se to krásně propojovalo v průběhu. Bavila jsem se od začátku do konce, nejvíce snad když si Dean zkoušel jak požádat Allie o ruku.
Páry krásně dospěly, mají nový život ale stále jsou všichni spolu. A závěr Hanny a Garetta to jen krásně završil. Moc sem se na tuto knihu těšila a přečeetla jsem ji během jednoho dne. Opravdu dokonalost. Mrzí mě, že je konec této části, tak si ji brzy musím zase zopakovat.

Ralemo
11.11.2022 5 z 5

Nádherná třešnička na dortu. Abych si všechny příběhy těchto kamarádů připomněla, přečetla jsem znova předchozí díly a jsem stejně nadšená jako v minulosti. :)
A tento poslední díl vše nádherně ukončil. Bylo skvělé se vrátit k hokejistům a jejich partnerkám a vidět jak společně dospívají a co vše se v jejich životech změnilo. Určitě knížku doporučuji, četla se nádherně, a bylo úžasné vidět, jak pomalu proplouvají dospěláckým životem se vším všudy. :) Neskutečná přitažlivost, kterou si udrželi z předchozích dílů, vtipné slovní přestřelky a hlavně přátelství, které je v této sérii to nejdůležitější. :)

tittanie
11.11.2022

Super. Autorka se vrátila k osvědčeným postavám a napsala po dlouhé době knížku, která se mi fakt líbila a dobře četla.
Jenom je fakt, že jsem předcházející díly četla asi před třemi lety a tím pádem si úplně nepamatuju, jak se jednotlivé páry daly dohromady a jejich příběhy. Ale pro příští rok je ve čtenářské výzvě kniha, kterou jsem už četla, tak se možná vrátím k předchozím dílům. Uvidíme.
Přišlo mi to jako moc fajn nápad napsat knihu o tom, jak to s páry vypadá i po škole. A musím říct, že jsem se i zasmála.

Lutzinka
09.11.2022 4 z 5

Bylo fajn se vrátit k starým dobrým milovaným hokejistům, ačkoli musím říct, že už jsem si úplně nepamatovala všechny čtyři příběhy přesně, i tak jsem si to celkem užila.
Taková nostalgická, příjemná tečka za oblíbenou sérií.
A Alexandr byl boží spojovací prvek.
Jestli jste někdo ještě nečetli Off-campus, tak to napravte!

Jita160
08.11.2022 5 z 5

Páry nám dospělí už neřeší jen kde a na jaký způsob si to rozdat a do jakého baru jít kalit.
Začali žít životy se všemi jeho překážkami a každý pár řeší jiný a po svém.
Čeká vás tu nová postava můžu říct takový nezvaný kamarád Alex....ten vás pobaví.
Celá série byla boží a tento poslední díl je příjemné zakončení a rozloučení s touto skvělou partou.
Moc doporučuji!!!!

Hatshepsut
08.11.2022 5 z 5

Také doporučuji si přečíst celou sérii, než se po takové době pustíte do nového dílu. Je to skvělá tečka za touto partou. Čtyři páry, čtyři příběhy a všechny stojí za to. Pokud chcete něco pro zábavu, čtěte. Já se bavila! Nechci spoilerovat, ale těch situací, kdy jsem se nahlas smála bylo vážně dost! :-)

AliceTief
08.11.2022 5 z 5

Já tuhle bandu prostě miluju. Bylo by super, kdyby autorka jednou za čas přidala další knihu, třeba po roce nebo po dvou, o téhle partě bych si to dala klidně každý rok. Moc jsem se nasmála, jsou dobře bláznivý, ale zároveň je tam i romantika. Super počteníčko.

milst
07.11.2022 5 z 5

Krásné ukončení série. ONI JSOU PROSTĚ VŠICHNI SKVĚLÍ ;) moc jsem se nasmála.
Já si znovu přečetla všechny díly než jsem se pustilla do ODKAZU a dobře jsem udělala, nepamatovala jsem si vůbec nic. MILUJU JE VŠECHNY :)))

terikus
05.11.2022 5 z 5

Dost jsem tápala v některých postavách, protože už je to dost dlouho, co jsem sérii četla, ale i tak to bylo super čtení a u Alexandera jsem se fakt dobře bavila. Asi si dám tu sérii znova...

Blanka29
05.11.2022 4 z 5

Musim priznat, ze mi tahle banda chybela :) Krasne ukonceni serie Off Campus, ale klidne to mohlo byt delsi.....a ta panenka....brrr.

Kristy.Seb
04.11.2022 4 z 5

Bohužel jsem si už nepamatovala předešlé díly. Ale kluci mě opět velmi bavili. Zamilovaní, oddaní a sexy.

Petriii
02.11.2022 5 z 5

Bylo to TAK krásný, zase se ke všem mým oblíbencům vrátit zpět a vidět, jak se jim žije. Tahle série je moje úplně nejoblíbenější, miluju všechny knihy a za Odkaz jsem strašně moc ráda!

láska svatba vztahy štěstí lední hokej život dospělost

Elle Kennedy
kanadská, 1982