Odvrácená tvář lásky

Odvrácená tvář lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/250987/bmid_odvracena-tvar-lasky-LTK-250987.jpg 4 2784 2784

Neptej se na minulost a nepočítej s budoucností... Dvě jasně daná pravidla. Jak dlouho ale můžou fungovat v lásce? Když se vysokoškolačka Tate Collinsová na čas přestěhuje ke svému staršímu bratrovi a seznámí se s jeho kamarádem, pilotem Milesem Archerem, není to rozhodně láska na první pohled. Není to dokonce ani přátelství, jen vzájemná prudká a neovladatelná touha. Miles kupodivu váhá déle než Tate, ale nakonec i on potlačí svoje zábrany. Už po prvním milování je zřejmé, že fyzicky si oba dokonale vyhovují. Oboustranná domluva zní jasně: on o lásku nestojí, ona na ni nemá čas, takže zůstanou jen u sexu. Jenže Tate brzy zjišťuje, že chce se záhadným, uzavřeným a posmutnělým Milesem prožít mnohem víc. Že chce porušit obě jeho pravidla: neptat se na minulost a nepočítat s budoucností. Jenže Miles sám už si není jistý, jestli je dokáže dodržet. Protože láska je silnější než pravidla, sliby a odhodlání. I když její odvrácená tvář je tak děsivá…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Yoli (ČR)

Ugly Love , 2014

Mišík
02.05.2016 5 z 5

Ani nevím jak začít- nejlepší to bude asi takto: KRÁSA! Nemohla jsem se dlouho rozhodnou, jestli knihu koupit, ale již díky obálce jsem koupila a považuji to za nejlepší koupi knihy za poslední dobu.
Kniha mě moc překvapila ať už dějově, či schopností autorčiny práce se slovy. Knihu mohu všem doporučit, je krásným útěkem od povinností a shonu našich životů. Kniha plná naděje a kruté životní pravdy.
Za dokonalý nápad považuji zarovnání textu a veškeré metafory, které předvádí...

Anyv
01.05.2016 5 z 5

Páni, moje první zkušenost s touto autorkou a byla jsem příjemně překvapená. Skvělý náhled na minulost Milese, aby čtenář dobře pochopil jeho chování, jednoduchý popis odvážnějšich scén, napsaných nenásilnou formou, která čtenáře určitě potěší. Knihu doporučuji, velmi dobře se čte.

Ami Arnerllová
29.04.2016 5 z 5

Pokud zbožnujete napínavé romantické knihy nebo Colleen Hooverovou, nebála bych se po této knize šáhnout, protože...Panebože, to bylo něco! Zamilovala jsem se do autorky, jejího stylu psaní a do postav, které dokázala stvořit. Sice jsem od ní četla zatím jen Život jedna báseň a teď i toto, ale už teď se řadí mezi mé nejoblíbenější autorky, protože její knihy jsou vážně něco!

Beni
27.04.2016 5 z 5

Tahle spisovatelka to prostě umí, možná jsem čekala něco více, ale vůbec nejsem zklamaná. Od knihy jsem dostala přesně to, co vždy u knih potřebuji - odreagování se, ponoření se do jiného světa, do příběhu někoho jiného, poplakat si a s hlubokým vzdechem litovat poslední stránky, poslední tečky. Krása :-)

Téra
27.04.2016 4 z 5

Pravděpodobně jsem měla přílišná očekávání, takže pro mě byla knížka mírným zklamáním. Ostatní knihy od autorky se mi líbily více. Ale i tak je to pěkný příběh. Moc se mi v příběhu líbila postava Kapitána. Takže možná i kvůli němu dávám čtyři hvězdy, i když jen tak tak.

Jablotro
25.04.2016 5 z 5

Wow, tak Colleen opět nezklamala. Škoda, že těch knížek nemá víc. Už teď se stává mou nejoblíbenější spisovatelkou. Opět velmi hluboké dílko, tak jak jsme od Colleen zvyklé. Co už se dlouho nestalo - rozplakala mě. A ten konec, zlatá tečka. Postavy úžasné, hlavně Kapitán, kdo by to čekal? :-D A za co ještě musím dát hvězdičku navíc? Páni, on ty kalhotky fakt neroztrhl :-D

lechaba
25.04.2016 5 z 5

Zarudlé oči, kručení v břiše a nespavost, to vše vás postihne při čtení všech knížek od Colleen Hoover. Autorka naprosto skvěle popisuje jak postavy ale i jejich pocity, že brzo splynete s knížkou a nic vás od ní neodtrhne.. Snad se dočkáme překladu i jejích jiných knížek..

Lorenson
24.04.2016 5 z 5

Kupovala jsem ji a předpokládala, že mě nenadchne, protože (známe to všichni) to měl být prostě příběh o dvou lidech, co se do sebe chtějí zamilovat, ale něco jim v tom brání (tajemství, minulost aj.) a určitým způsobem to tak i bylo, ale tato kniha mi naprosto vyrazila dech. Jsem už zvyklá na různé zápletky, takže jsem myslela, že mě nic nepřekvapí, ale spletla jsem se. Je úžasné změnit prostředí klasické vysoké školy za hotel pro piloty a jeho okolí nebo číst jedním dechem. K posledním stránkám mi ukápla slza, ale věděla jsem, že Miles může být zase šťastný.
Jedna z velmi zdařených knih. Vřele doporučuji.

Hawkey
24.04.2016 3 z 5

První knížka od autorky.. na čas poslední. Nijak zvlášť originální příběh,ale jako oddychovka dobrý.. Jednohubka,na kterou se rychle zapomene. Konec mi přišel dost odbytý, strohý a uhozený. Doporučuji v aj,easy čtení..chtěla jsem si ji procvičit.. akorát nevím,jestli slovíčka vzdychat,vrnět a podobná slova erotického rázu použiji:-)

Bee
21.04.2016 4 z 5

Autorku jsem si celkem oblíbila, ale předchozími díly si nasadila laťku hodně vysoko a tento příběh pro mě byl mnohem slabší. Dějová linie jede po předvídatelné koleji, kdy je čtenáři od počátku jasné, jak se bude vztah hlavních postav vyvíjet, ale styl psaní je příjemný a je z toho nakonec taková oddechovka.
Určitě zmíním ještě flashbacky do minulosti - mužský pohled se zde autorce lehce nezdařil, ale když to opominu, jsou tyto výlety do minulosti značným plusem jinak předvídatelnému ději.
Sice to bylo slabší, ale zase se to četlo samo, a když zrovna nemáte náladu na nějaký majstr štyk, určitě je to dobrá volba.

KleaM
18.04.2016 4 z 5

Moc hezký příběh, čtivě napsáno. Odpočinková hezká knížka. PS: Pasáže Milese byly velmi emočně vypjaté a příběhu "daly šťávu".

Ditules
15.04.2016 4 z 5

Příjemně čtivá kniha. Jsem ráda, že v knize nepřevažují erotické scény na úkor normálního příběhu.

Barbra06
13.04.2016 5 z 5

Colleen prostě umí psát! Další super neobyčejný příběh.

Sam99
12.04.2016 5 z 5

Velmi tuto knihu mohu doporučit. Přečetla jsem ji jedním dechem, protože kniha má velmi poutavý děj a hlavně je od úžasné autorky. Líbilo se mi, že kniha je napsaná z obou pohledů a ještě k tomu se jedna část knihy odehrává s minulosti.
Už se velmi těším na film, který by měl být brzy v kinech!

Velmi knihu doporučuji úplně každému, protože to není kniha jen pro ženy, ale myslím, že si pěkně počtou i chlapi! :-D

FreshPatty
11.04.2016 5 z 5

13 hodin. Přesně tak dlouho mi trvalo se dostat ve čtení od první po poslední stranu. A panebože. To bylo tak neskutečně krásné. O příběhu už jsem ze začátku věděla, že to bude moje srdcovka. Pro piloty mam slabost :), Miles byl neodolatelný, Tate byla fajn holka, o Corbinovi nemluvě. A Kapitán? Zlatíčko. :) Příběh, který mne vzal za srdce a nutil mne číst dál a dál a fandit jim jak o život. Poslední strany jsem už přečetla se slzami v očích a pět hvězdiček je opravdu málo. DOPORUČUJI. Všem. Je nejde nemilovat.

Barbarka_CZ
09.04.2016 4 z 5

Je to dobré, hodně dobré, o čemž ostatně svědčí fakt, že jsem to přečetla za dva dny. Nicméně ten konec mi přišel takový... Nevím, možná až moc jednoduchý vzhledem k tomu, jak tajemný byl Miles celou předchozí část knihy. Myslím, že se z toho dalo vytřískat víc. Proto "jen" 4 hvězdy.

GiraffeAndy
09.04.2016 5 z 5

Původně jsem měla v plánu dát lepší 4 hvězdičky, ale ten konec mě dostal víc, než jsem čekala, takže nakonec dávám 4,5 *. Pro Colleen Hoover mám holt slabost...

Po příběhové stránce rozhodně jedna z nejzajímavějších knih od Colleen, nebylo to tak předvídatelné, jako její předešlé romány, kde se ta "velká tajemství" dala prokouknout příliš brzy. Závěr byl možná trochu uspěchanější, ale dost silný a emotivní (přitom nijak přehnaně).

misule605
09.04.2016 5 z 5

Musím říct, že mě tato knížka dostala. Milesův příběh se mi moc líbil a Tate byla úžasná. Dostala se mezi deset nejlepších na mém žebříčku oblíbených knížek. Je to sice kniha s předvídatelným koncem, ale i tak jsem si jí zamilovala. :)

alwaysbelieve
08.04.2016 3 z 5

Knížka byla velice čtivá. Ale celou dobu bylo hrozně jasné, jak to dopadne. Spousta věcí tam byla podle mě nereálných. Měla jsem od této knížky očekávání, ale bohužel Bez naděje a Ztracená naděje nic nepřekoná.

PetraBery
07.04.2016 5 z 5

Líbilo a moc... Příběh, který mě nutil číst stále dál. Celou knihu mi šrotovalo v hlavě, co se Milesovi přihodilo, že se k lásce staví tak záporně. Tate jsem držela palce, aby Milesova minulost nestála v cestě v jejich vztahu. Za mě určitě ano, tahle autorka píše skvěle!