Oddelené postele

Oddelené postele https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/77398/bmid_oddelene-postele-CRw-77398.jpg 4 105 105

Svadba Claya Forrestera a Catheriny Andersonovej bola ako rozprávka. Lenže všetko, čo s ňou súviselo, bol podvod ...

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Separate Beds , 1985

jaja10
19.03.2013 3 z 5

Pěkná knížka, ale myslím, že SPENCERová to umí líp. :-)

kika 13
19.01.2013 3 z 5

Červená knihovna,ale moc hezká knížka.

Andulienka
21.12.2012 5 z 5

LaVyrle to proste vie !!! Mám rada všetky jej knihy, táto sa mi dostala tiež pod kožu...učrite ju radím k jej naj...

modranka
18.10.2012 5 z 5

Jeden z najkrajších príbehov, ktoré som v poslednom čase čítala. Aj keď je to starší román, absolútne nič mu nechýba. Realita života, krutosť osudu, medziľudské vzťahy, nevera, víťazstvo lásky a tak. "Evaevelina" síce napísala, že ju štvalo, keď Cat vohnala manžela do náručia inej, ale bola to stará láska a toto bol jediný spôsob, ako sa od nej odpútať a pochopiť kde je jeho skutočné miesto, kde je očakávaný, kde má domov a kto ho má skutočne rád. Ak máte radi silné príbehy, toto je jeden z nich.

Evaevelína
07.09.2012 4 z 5

kniha mě také vtáhla do děje,je moc dobře přeložená.Jen jsem byla naštvaná na Cat, jak svým chováním,vehnala manžela do jiné náruče.

hortenzie
03.10.2011 5 z 5

Dobře napsaná kniha, vyprávění má spád. Pro romantiky velmi příjemné počteníčko. Zjednodušeně napsáno "jak chudá dívka ke štěstí přišla", ale rozhodně to není slaboduché. Opravdu se to moc dobře čte a autorka vás vtáhne do děje už od první strany.

Alix
30.11.-0001 3 z 5

Není to můj styl, ale dostala jsem to jako dárek, tak jsem to přečetla. Typický sentimentální příběh s happy endem. Nejvíc mne snad zaujaly přesné popisy oblečení jednotlivých osob. Ty byly fakt detailní.