O jedné holce

Tess Brookesová měla vždycky jasný plán. Ale jednou plán krachne a Tess je nucena přemýšlet, co dál. Když se připlete k telefonátu pro spolubydlící Vanessu, usoudí, že být Tess teď zrovna není žádná sláva, tak proč si chvíli nezahrát na Vanessu? Jelikož nemá co ztratit, přijímá nabídku k focení na Havaji – přece po amatérsku... celý text

Když se připlete k telefonátu pro spolubydlící Vanessu, usoudí, že být Tess teď zrovna není žádná sláva, tak proč si chvíli nezahrát na Vanessu? Jelikož nemá co ztratit, přijímá nabídku k focení na Havaji – přece po amatérsku fotila ráda, jak může být těžké vyblejsknout pár obrázků?
Jenže vzápětí se Tess ocitá ve velkém maléru. A ten senzační novinář, co se při focení motá kolem ní a dává zřetelně najevo, že by se jí chtěl dostat do kalhotek, je ješitný netvor. Daleko od domova, v kůži (a nejen to, i v botách) někoho jiného se Tess musí rozhodnout, jestli dál bojovat, nebo to zabalit a zdrhnout… méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/24_/248860/o-jedne-holce-rty-248860.jpg 3.948

Dívka (1.)

About a Girl (2013)

Literatura světová, Dívčí romány
Vydáno:, BB art

Ennie
20.12.2016

Knížka se mi líbila a chvíli jsem uvažovala i o čtyřech hvězdách. Ale ten klidnější (nudnější) začátek tu prostě byl. Několik stránek trvalo než si mě Tess dostala a měla k tomu všechny předpoklady asi více než Angela z druhé série. Přesto pořád pro mě série Zbožňuji vede.

Dívka je vtipná, oddechová…určitě si přečtu i další díly. Co mi ale ještě vadilo, byly některé výrazy. Tenhle styl mi moc nesedl. Avšak za to s největší pravděpodobností nemůže autorka, ale tým v Česku (a nebo to rovnou svedeme na náš kouzelný jazyk? :) :D).

Klára90
05.10.2016

To byla ale příjemná kniha :) ze začátku mi trochu trvalo, než jsem se začetla, ale pak si mě knížka podmanila. A to jsem si myslela, že už na takové čtivo moc nejsem. Ale asi jsem :D bylo hrozně příjemné nad ničím moc nepřemýšlet, jen se unášet lehce romantickým a hodně vtipným dějem a pohodou sálající z knížky. Ke konci jsem už do toho byla úplně zažraná, takže mě docela naštval otevřený konec, ale jen do té doby, než jsem zjistila, že je i pokračování, takže se už na milou Tess moc těším ve druhém díle :)

Usmevavka
20.07.2016

Vtipná, zábavná oddechovka :)

bookcase
30.05.2016

Jako jo....humorné, vtipné, někdy až moc. Ale já už jsem z toho zřejmě vyrostla. Jen jsem to tak přelítla, abych věděla. :-)

luciefeix
25.04.2016

příjemná předvídatelná oddychovka

Safienka
12.04.2016

Příjemné, čtivé, zábavné. Hodně to v mnoha momentech připomínalo sérii s Angelou, ale to mi nějak zvlášť nepřekáželo. Čtení jsem si užívala!

Laf
06.04.2016

Od autorky to byla moje první kniha a byla jsem mile překvapena. Kniha je zábavná a psaná takovým svěžím stylem, že člověku nedovolí se u toho nudit. Navíc kniha vypráví zajímavý a dobře zapletený příběh, který vás vtáhne do děje. Určitě se k ní zase jednou vrátím. Jako oddychové čtení je prostě nejlepší.

ewisek22
24.02.2016

Naprosto ideální kniha na oddych. Tess mi přišla moc sympatická...hlavně teda od pobytu na Havaji:) Dávám 4 hvězdičky, protože jsem čekala v závěru na setkání Tess se svým "MacVysněným" a nedočkala jsem se...

Arianne
13.11.2015

Příjemná oddychovka. Od začátku mě nutila neustále srovnávat se Zbožňuju New York, má podobnou dějovou linku, ale chybí jí spád, hlavně z počátku jsou události jakoby nalepené jedna na druhou a trochu kostrbatě pospojované. Všechno, co se stane od příletu na Havaj, je úžasně předvídatelné, každé písmenko čeká člověk už dopředu a když se to stane, jen se pousměje.
Nicméně pořád je to Kelková, postupně chytá dech a nutí nás prožívat krizi identity s Tess, vyvolává úsměv na tváři a to je hlavní. Kniha je milá, čtivá a po trochu kostrbatém rozjezdu se najednou děje spousta věcí a nezbývá, než se nechat unášet proudem a doufat, že to dobře dopadne.
Akorát mě trochu naštal konec. Jakoby se autorka v půlce kapitoly rozhodla, že zbytek nechá na další knihu a prostě bez jakéhokoli ukončení přestala psát. Chvíli jsem si myslela, že mi ve čtečce kus chybí, než jsem ochopila, že je vážně konec.

Peace
27.10.2015

"Nevíte, jak jste silní, dokud si nemusíte hrábnout na dno."

Čtivá a oddechová kniha, která skvěle funguje - pokud hledáte příběh, nad kterým se nemusí nijak zvlášť přemýšlet. Knize bych ubrala vulgární výrazy, které děj nijak neobohatily, naopak to úroveň příběhu zbytečně snižovalo.

Kammia
25.10.2015

Ideální dovolenková kniha, pro čtení na pláži či u bazénu. Mně Tess moc líbila. Přesto, že je to román pro ženy, je zajímavý a čtivý, a má řadu nepředvídatelných zápletek. Nechci prozrazovat, přečtěte si :)