Objetí noci

Objetí noci https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/193269/bmid_nocni-dravec-objeti-noci-pYo-193269.jpg 4 227 227

Noční lovci série

Sunshine už dávno po nikom tak netoužila. Na tom muži bylo něco zvláštního – od první chvíle, kdy se potkali, si byli kromobyčejně blízcí... Když vychází najevo, že ten tajemný smyslný cizinec je její manžel z minulého života, na chvíli uvěří, že by ji snad mohl milovat. Ale je to pravda, anebo v něm jen probudila city k jiné – dávno mrtvé – ženě? A může si jím být vlastně někdy vůbec jistá? Dokud nepochopí, že je jedno, zda se probouzí vedle Drápa, nebo Speirra a zda v ní on vidí Sunshine, či Nyniu, dokud neuvěří, že jsou spřízněné duše napříč všemi věky, dávnou kletbu se jim prolomit nepodaří. A i kdyby to dokázali, sešlou tím na sebe jen hněv starověkých bohů... Třetí kniha Sherrilyn Kenyonové ze světa nočních lovců.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Night Embrace , 2003

pikacka
22.07.2015 3 z 5

Do čtení knihy jsem se pustila , protože jsem přečetla knihy Milenec snů a Noční rozkoše. Možná jsem čekala více ,ale ty první dvě se mi líbily více . Možná proto ,že v ději této knihy se začíná objevovat více postav se kterými se pak můžeme setkat v další knihách. Ale co mi v ději vadilo bylo slovo : daimóny. V první chvíli jsem si myslela ,že se vydavatel spletl a mělo tam být démoni , ale ti tam byli pak taky :-). Hodně podobné názvy postav to je za mě mínus u této knihy.Takže hodně postav , více zmatku v ději a já dávám jen 3 hvězdičky.

Jass
21.06.2015 3 z 5

Naprosto souhlasím s tím, že chci víc o vedlejších postavách. Ani jedna z hlavních postav mě nijak extrémně neoslovila.

maca5449
09.05.2015 4 z 5

To byla fakt jízda. Hlavní děj jsem vnímala spíš na pozadí a místo toho jsem si lámala hlavu s vsuvkami o dalších postavách! Co se stalo sestře těch dvou vlkodlaků?! Jak to má Ash s Artemis?! Kdo je k čertu vlastně Ash a co ještě zjistíme o jeho minulosti?! Kdy se dozvím víc o vlkodlacích a medvědodlacích?! Co dalšího mi může autorka říct o Zarekoj a Valeriovi?! GRRRR! Já chci sakra vědět víc o vedlejších postavách!!!

*Pájuše*
24.02.2015 3 z 5

Už když jsem četla anotaci o "spřízněných duších", ztratila jsem veškeré očekávání. Knihy s tímto tématem nejsou můj šálek kávy. Knihu jsem četla spíš pro to, abych se mohla pustit do dalšího dílu, než abych nutně potřebovala vědět, jako to s nimi dopadne. :-/
Příběh byl napsaný dobře - to se musí SK nechat -, ale místy mě nudil. Některé pasáže jsem ani nečetla - hlavně ty milostné scény. Na druhou stranu se mi líbí, jak se vyvíjejí další postavy, nejen ty hlavní. V některých knihách mi to vadí, protože mě tak vtáhnou do děje, že jakákoliv odbočka od hlavních postav k těm vedlejší, mě naplňuje frustrací, ale tady díky tomu knihu řadím do lepšího průměru.
Musím souhlasit s ostatními. V těch bozích se pomalu začínám ztrácet. Ačkoliv mě to zase nutí naučit se něco o jejich historii ;-) Takže si postupně začínám tvořit jakýsi průvodce.
Co mě ale zarazilo je, že autorka se v knize zmiňuje, že její hrdinky čtou její knížky. Začínám pochybovat, že je to shoda náhod... Možná se v tom šťourám už moc, ale přijde mi to, jako by se chtěla ještě víc propagovat. Což mi přijde zbytečný, vzhledem k vysokému hodnocení na goodreads.

Maragad
08.02.2015 3 z 5

I přes to, že Objetí noci má přes 400 stran, jde o knihu, jíž přečtete nejdéle za dva večery. Příběh vás vtáhne a vy od něj nedokážete odejít. Každý čtenář jistě ocení, jak si Sherrilyn Kenyonová pohrává s charaktery nočních lovců a s jakým důvtipem dokáže pracovat s postavami i dějem, aby byla kniha odlišná od těch předchozích. Přitom si stále zachovává vtipnost a erotické jiskření je místy tak silné, až se divíte, že vám kniha nevzplane v ruce.

Nel-ly
07.01.2015 3 z 5

Tak musím souhlasit se svou jmenovkyní, komentář jsem chtěla začít tím, že to bylo o poznání lepší než předchozí "dva" díly.
Ale... je to fakt strašnej maglajz všeho božstva a mýtickejch a magickejch bytostí, i když věřím, že je to proto, že je to rozjezd. Začátek série je prostě jen příprava na to, co se chystá (koneckonců v originále je ta série už neuvěřitelně dlouhá), každopádně už je vidět, že svět bude mít pevná pravidla, bude zajímavý a nebude to jen o tom jednom...je to paranormální romance, což znamená spoustu úchvatně krásných chlapů (i když tady je to připomínané možná až moc často), vášně a sexu, ale není to popisováno na úkor příběhu, to se cení.
Postavy nejsou moc propracované, charaktery to má, sympatické jsou, ale nějaký hlubší charakter... nevím, v tomhle mi J. R. Ward vyhovuje víc... na druhoou stranu jsou tam skvělé vedlejší postavy. Už se nemůžu dočkat jejich příběhů, hádám, že v téhle sérii to bude záležet knihu od knihy, o kom zrovna bude příběh vyprávěnt.

Nelly
26.08.2014 3 z 5

Rozhodně lepší než Noční rozkoše. Zajímavý příběh - líbilo se mi propojení s reinkarnací. Co mi vadilo zde i v minulé knize, je trochu přeplácaný guláš z různých bohů.

Andrejka Myers
28.06.2014 4 z 5

Přiznám se, že její knihy nečtu popořádku. Četla jsem prvně Acherona, nedávno se vrhla na Styxxe.... Kdybych nehltala Styxxíka plnými doušky, po této knize bych ho označila za prevíta, kde se tak jevil právě i v knize Acheron. Ovšem, když příběh znám i z druhé strany, veškeré jeho jednání chápu...

pzjanka
03.01.2012 4 z 5

Na knihách Sherrilyn Kenyonovej sa nedá nič pokaziť. Obdivujem ako vie všetky knihy dokonale prepojiť.

upíři

Sherrilyn Kenyon
americká, 1965
2005  87%Pán touhy
2008  78%Kde je můj hrdina?
2006  88%Čas na lásku
2014  83%Milenec snů