Noci s nepriateľom

Noci s nepriateľom
https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/336899/noci-s-nepriatelom-S6S-336899.jpg 4 114 114

CamilleTyler
30.03.2015

Neuchvátilo. Příběh je to čtivý, ale nijak mě to neupoutalo. Znovu bych to číst nechtěla, přesto to nemohu označit za špatnou knihu.

Katka_81
21.10.2014 5 z 5

Výborne napísaná kniha. Pútavý príbeh, ktorý každého chytí a nepustí. Aj keď som najprv čítala knihu, a až potom videla film, oboje považujem za skvelý výtvor. Pravdaže ale, kniha je kniha a nie je možné preniesť doslova "každé slovo" z knihy na plátno, preto si knihu rozhodne užijete! Psychologické vykreslenie postáv a príbeh, v ktorom sa mladá žena rozhodne umrieť, aby mohla začať žiť, a predsa ju jej "predsmrtný", v podstate mŕtvy život dostihne. No ona už vie, čo je to naozaj žiť, a tak má silu bojovať. Nedá sa dať menej ako 5 hviezdičiek.

petka-2007
20.01.2013 5 z 5

Velmi pěkně napsané, napínavé. I já se kloním spíše ke knize, i když film nebyl špatný.

Renik
26.01.2012 4 z 5

Napínavý, čtivý i s psycholigickým podtextem postav, román pro ženy. Dokáže se sžít s postavou Laury a tak čtete skoro jedním dechem. Film je taky moc dobrý.

bararich8
04.04.2011 5 z 5

Napínavá a překvapivá...souhlasím s Alix-knížka mnohem lepší než film.

Alix
30.11.-0001 5 z 5

Příběh mladé ženy, která se rozhodla zemřít, aby mohla začít nový život. Film nebyl špatný, kniha je ovšem o mnoho lepší.