Nezavírej oči

Nezavírej oči https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347423/mid_nezavirej-oci-oKs-347423.png 4 132 132

Robin a Sarah, ač dvojčata, si nejsou moc podobná a ani naladěná na stejnou vlnu, a navzájem se milují. Dokud nebyla odloučena kvůli krutým poměrům v rodině. Teď je jim přes třicet. Robin žije sama, trpí agorafobií a záchvaty paniky. Celé dny a noci tráví chozením po místnostech svého domu. Anebo pozoruje ulici, domy, sousedy. A jednoho dne uvidí něco, co neměla ... A Sarah? Sarah získala to, co chtěla – hezkého muže, krásné dítě, dokonalý domov. Ale najednou je obviněna z nejhoršího činu ze všech. Dokud se nevypořádá s něčím, co se stalo už velmi dávno, nebude moci být se svou rodinou. A aby to dokázala, musí se spojit se svou sestrou. Sarah však není jediná osoba, která hledá Robin, a když se jejich cesty konečně protnou, obě dívky budou muset bojovat za mnohem víc, než je jejich vztah.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Omega

Don´t Close Your Eyes , 2017

Dresia
15.06.2018 4 z 5

Prvotina podstatně lepší! Přesto nadprůměr.

knihamouder
12.06.2018 4 z 5

Holly Seddon vám naservíruje nedokonalé postavy a jejich dávná tajemství, lži, osudové chyby a bolestivá nedorozumění. Kam vás dotlačí sobecká rozhodnutí a co jimi způsobíte ostatním? Ponořte se do psychologického thrilleru s lehkým začátkem, mnoha šokujícími odhaleními a skvělým závěrem.
Knihu doporučuji!

wajcmanka
06.06.2018 3 z 5

Na knihu jsem se podle anotací moc těšila, ale příběh vůbec nezaujal. Konec se dal očekávat, žádné překvapení.

evasamankova
25.05.2018 4 z 5

Holly Sedon vypráví příjemným uvolněným stylem, zaměřuje se velkou měrou na charaktery postav a jejich psychické problémy. Samotný děj posouvá ve svižném tempu, nechybí tu napětí, několik hádanek ani překvapivý moment ve chvílích falešného kolébání ke spánku.
Přesto prvotina H. Seddon Snaž se nedýchat se mi líbila o něco víc!

Šánka
25.05.2018 5 z 5

Po autorčině skvělé prvotině jsem se na knihu velmi těšila. Musím říci, že se jí to moc povedlo a napsala další výborný psychologický thriller s perfektně propracovanou psychologií postav. Velmi krátké kapitoly a děj, který je vyprávěný z pohledu obou sester příběhu dodává na čtivosti, takže je to přesně o tom, ještě jednu kapitolu....a jste opět nevyspaní.
K ději nic psát nebudu, hodně prozrazuje anotace, ale pozor...., těch překvapení a zvratů je tam opravdu hodně a možná, že nic není takové, jak se navenek zdá. Nezavírejte tedy oči :-) a čtěte !!!

ReziEngli
21.05.2018 3 z 5

Pro mě tato kniha byla příliš chaotická. Jedna kapitola v první osobě z pohledu jedné dívky, druhá kapitola pak ve třetí osobě z pohledu jiné dívky, do toho kapitoly z minulosti a z přítomnosti ... Dost dlouho mi trvalo zvyknout si na uspořádání. A příběh, ten byl stejně zamotaný. I když vrcholná zápletka byla zajímavá, netušila jsem, jak to vlastně dopadne.

thrillery vyrovnání se s minulostí agorafobie thrillery pro ženy

2017  80%Snaž se nedýchat
2018  73%Nezavírej oči