Nevhodné!

Nevhodné! https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/467399/bmid_nevhodne-fl4-467399.jpg 4 622 622

Stačilo jedno žhavé video pořízené na dovolené s přáteli a Ireland Saint Jamesové přišla domů výpověď pro nevhodné chování. Po devíti letech, kdy dřela dnem i nocí, aby se na svou pozici dostala, nestála firmě ani za osobní rozhovor. Plná vzteku a povzbuzená vínem se rozhodne napsat CEO společnosti, Grantu Lexingtonovi, co si o něm myslí – rozhodně ale nečeká, že by jí kdy odpověděl! Grant je zvyklý střídat ženy a na žádnou z nich se nevázat. Peprný mail od prostořeké Ireland v něm ale probudí nečekaný zájem...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Inappropriate , 2020

maafa
15.07.2021 5 z 5

I když to je romantická oddechovka pro ženy, musím přiznat, že se mi v hlavě neztratí v té hromadě přečtených knih. Vi Keeland tohle pro mě opravdu umí, je to zpočátku vtipné, pak se objeví náznaky nešťastné minulosti, kterou pak naplno odhalí a konec....no ten je očekávaný, ale vlastně po té emoční vlně i chtěný:). A nechybí i trochu erotiky....
Knížka mě zastihla v trochu smutném a melancholickém rozpoložení, možná i proto si jí budu pamatovat. Prostě musím dát plný počet...

žlotirova
14.07.2021 4 z 5

Krásne se to četlo tato kniha se ji povedla , ohledne dcery dost smutne ale i to se stave ve skutecnosti ale vse melo stastny konec

bosorka382
13.07.2021

Teda ja neviem, ale neviem sa preluskat cez tuto knihu cakala som viac,skoda

Raislin
12.07.2021 5 z 5

Ach jo. To byl zase jeden emočně náročný příběh. Vždy, když je tam tragická událost, která zahrnuje dítko, neubránim se slzám. Líbí se mi když kniha zahrnuje pohled obou hrdinů. Mělo to náboj i jiskru. Jednoznačně stojí za přečtení.

Evka3814
11.07.2021 5 z 5

No tak musím říct že mě autorka docela rozsekala,jsem asi zvyklá od ní na něco jiného. Z tohohle příběhu mě chvilkama až bolelo srdce,myslím že není nic horšího než ztratit své dítě....natož tímto způsobem. Příběh se vlastně rozvíjel vtipně a nevinně. No a na konec to byl takovej doják. Velmi čtivé dojemné počtenícko♡

havrmoni
10.07.2021 4 z 5

Já jsem spokojená. Sice bych uvítala o trochu více z minulosti Ireland, protože nejenom ta Grandova byla tragická a smutná. Sice jsem zaznamenala pár částí, u kterých jsem si říkala, že už jsem je někde četla, ale při tom množství příběhů co autorky napsaly to lze očekávat. Hezká oddechovka.

Dellphi
07.07.2021 3 z 5

Měla jsem chuť číst něco zábavného a bez větší kumulace emocí, asi právě proto mě tato kniha moc nenadchla. Začátek mě sice bavil, ale pak to bylo docela všední čtení. Závěr byl zase docela smutný, a i když byl konec moc hezký, tak už to tak nějak nespravilo pocity z celé knihy. Nemůžu ale říct nic konkrétního, snad až na chyby v textu, které mě prostě pokaždé vytáčejí, ale to není chyba autorky. Ta píše dobře, jen mi zkrátka nesedl ten příběh, věřím ale, že si své čtenáře najde… Rozhodně to ale není kniha, ke které se budu vracet.

LenRan
07.07.2021 2 z 5

Kniha se mi líbila z 1/3 - Grantovi flashbacky. Jinak to byla klasická kancelářská romantika, kdy bohatý krasavec potká přidrzlou krasavici a světe div se.......
Závěr se mi docela líbil, než do toho autorka přilila kýbl medu a zase mě spíš znechutila. Tak nevím, ale poslední dobou je to jedno zklamání za druhým, nějak mám pocit, že je to strašně tuctové a nudné.

jani.ruzicko
07.07.2021 4 z 5

Myslím, že Vi to umí lépe. Tím nechci říct, že by se mi příběh nelíbil, to vůbec... chvílemi to bylo dost smutné, jen ke mně málokdy ty emoce opravdu dorazily... =) Jako oddychovka ale v pořádku =)

LilluLong
07.07.2021 4 z 5

Príbeh sa mi páčil, citala som od autorky aj take diela ktoré ma az tak neoslovili. U mna s touto zabodovala na 4*

Jeanine8
06.07.2021 4 z 5

Tohle je na Vi takový lepší průměr.....

milst
05.07.2021 5 z 5

Úžasné. Nemám k tomu co dodat. Knihy od ní miluju ;)

aneta147
04.07.2021 5 z 5

Naprosto fantasticky .
Další skvělá knížka od této autorky.

Ketfl
04.07.2021 5 z 5

Opět další skvělá kniha od naší milované autorky. Příběh mě pohltil od první stránky a nepustil mě do té poslední. Bylo to krásné, vtipné, sexy, ale taky velice smutné, i slzičku jsem musela zadržovat. Chemie mezi hlavními postavami mě absolutně bavila. Prostě opravdu nádherný příběh, který si do budoucna určitě přečtu ještě jednou. Užila jsem si to maximálně. Jediné, co mi trochu vadilo, bylo velké množství chyb v textu, to je velká škoda. Každopádně těším se na další knihy.

KlosKa
03.07.2021 5 z 5

Abych pravdu řekla, někdy už mám i strach, pustit se do nové knihy této autorky (popřípadě obou i a Penelope). Ne jedna kniha už pro mě byla velkým zklamáním. Nicméně, musím říct, že tato je jedna z jejich lepších kousků, dokonce se řadí mezi mé tři nejoblíbenější od autorky. Příběh je krásný, ikdyž s krutou a smutnou minulostí. Bylo to čtivé a já nemohla přestat číst. Taky jsem měla (a to ne jednou) výbuchy smíchu. Prostě jednohubka na max 2 večery ;)

2688
03.07.2021 4 z 5

U knížek od Vi si popisek číst nemusím protože vím že nikdy nemůžu šáhnout vedle. Příběh Granta a Ireland byl sladký ♡ s trochou hořké čokolády.
A to jak do knížky zahrnula informace o pěstounské péči a spojení všeho okolo s tím byl vážně skvělý nápad.
,,Prostě koule"

Kukicka
03.07.2021 4 z 5

Cekala jsem letni oddychovku a ono to bylo chvilemi dost smutne. Kdybych uz jednou podobny pribeh hlavniho hrdiny necetla, ohodnotila bych o hvezdicku vice. Me ale styl psani Vi vyhovuje, takze se mi to libilo

Verulesa
02.07.2021 2 z 5

Vi Keeland mám fakt ráda, ale tohle bylo prostě “meh”. Hlavní postavy neoslovily, děj dost podobný Odvrácené tváři lásky od Colleen Hoover, ale ve slabším provedení. Plus čekejte místy dost nic moc překlad a gramatické chyby.

lusitta05
02.07.2021 5 z 5

Ale áno, bolo to super, celý príbeh som si užila na jeden záťah. Je to romantika ako vyšitá, ale tak to mám rada.