Kulma drát

Kulma drát
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/449915/bmid_kumla-drat-oLL-449915.jpg 4 99 99

Nesnáším Pohádkov série

Gerda pořád trčí v Pohádkově a snaží se kulma dostat domů, a když se jí do cesty postaví nečekaná překážka – skončí jako korunovaná královna! Podívejte se, jak Gerda vládne světu, který nenávidí, jak se seznámí s novým kamarádem jménem drak Duncan, dostane přes tlamu od krásné princezny a učiní volbu, která může klidně zapříčinit konec Pohádkova.... celý text

Literatura světová Komiksy Fantasy
Vydáno: , Crew

I Hate Fairyland, Vol. 2: Fluff My Life , 2016

DiLay
21.10.2020 5 z 5

A je to tady, Gerda je zpátky. Teda trčí pořád v Pohádkově, ale máme tu zkrátka druhý díl.
Gerda papíruje na svém trůnu a je z toho pěkně otrávená. Stále tu máme hodně krve, roztomilých nadávek a hodně nastlaných obyvatelů Pohádkova, které Gerda už pěkně dere.
Pro mě stále eňo ňůňo a už se BULMA nemůžu dočkat dalších dílů.
5/5

Mooneylan
20.10.2020 5 z 5

Pokračování bláznivé série Scottieho Younga Nesnáším Pohádkov. Myslíte si, že Pohádkov je procházka růžovým sadem? Pro Gertrudu určitě ne! A vlastně ani pro obyvatele Pohádkova, kteří jí přijdou do cesty... 3:)

Aleen
18.10.2020 5 z 5

Zbožňuju Pohádkov! Zbožňuju zabranou královnu Gertrudu i jejího hmyzího pomocníka Láďu i celou zastlanou říši s jejími kouzelnými postavičkami. Je to kulma nářez! A ty barvičky. Takhle barevný komiks zavání něčím sladkým pro dětičky, ale pravý opak je pravdou. Je to brutus, kulma brutus, zapranej brutus, který se s ničím nedere! Tohle si fakt užívám!

DennisMoore
12.10.2020 5 z 5

Gertruda je zpátky... Respektive ona je pořád tam... Víte, kde... A je pořád a pořádně nakrknutá. Kdo by se jí taky divil, když jenom vysedává na trůnu a papíruje? No... Zkrátka Pohádkov podruhé, hektolitry roztomilé krve, hromady vyhřezlých vnitřnůstek, šílenství na všech frontách, Skottie Young bez zábran a jeho vinou smíchy umírající čtenář bez šance odložit knihu, dokud ji nebude mít celou v sobě. Už chystáte třetí díl, vy bulvy???

Nevimm
11.10.2020 5 z 5

Masokombinátní LSD záležitost lvl. 2

KubaHanzelin
08.10.2020 4 z 5

Zase totálně pošahané a to je sakra dobře! Člověk občas potřebuje vypnout a Pohádkov je na to ideální záležitost - naprosto vypnete mozek a společně s Gertrudou a Láďou, putujete po neskutečné pohádkové zemi, kde ne všechno je tak krásné úžasné jak jsme si jako děti mysleli, ale to je právě dobře!:) Jsem zvědav co bude dál, už teď se těším na další díl

klaraj093
06.10.2020 5 z 5

Další díl, taktéž super! Zábavné čtení na chvilku.

Skottie Young
americká, 1978