Neodolatelný ničema

Neodolatelný ničema https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/529205/bmid_neodolatelny-nicema-6591c46f653c5.jpg 4 106 106

Hravé nevěsty série

< 4. díl

Lady Daphne Swiftová vždy obdivovala své dva bratry, kteří hrdě sloužili koruně. Ona sama je možná žena, ale je odhodlaná dokázat, že dovede být stejně užitečná jako muži v její rodině. Dokonce zajde tak daleko, že se tajně vdá za špióna. Kapitán Rafe Cavendish byl navíc jejímu srdci už dlouho blízký. Jenže po jejich první společné misi, když si Daphne uvědomí, že Rafe vnímá jejich manželství jako ryze profesní záležitost, rozhodne se pro okamžité anulování sňatku. Dá si za cíl co nejrychleji se vdát za jiného, aby na Rafa zapomněla, a mohla se tak věnovat své další misi – najít člověka, který zabil jejího bratra... Kapitán Rafe Cavedish byl už na mnoha misích, jedna ho ale nikdy nepřestane pronásledovat. Ta, při které zemřel Donald Swift, Daphnein starší bratr. On sám život Daphne ohrozil už jednou, podruhé se to nestane. Teď musí najít muže, který zabil jejího bratra a přesvědčit Daphne, aby mu dala druhou šanci. Jenže Daphne už přemluvila svého druhého bratra Juliana, aby jí pomohl vyřídit rychlou anulaci sňatku. Hodlá se vdát za nějakého snoba, který se o ni zajímá jen pro její majetek a postavení. Podaří se Rafovi získat srdce Daphne a pomstít její rodinu?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

The Irresistible Rogue , 2015

havrmoni
19.01.2021 5 z 5

Jako vždy, když jsou díly v sérii vydávány až za dloooouhou dobu, jsem si tu sérii přečetla celou znovu. Oddychové,romantické no zkrátka pěkné počteníčko. I když jsem dala tomuto dílu 5* ze začátku jsem nebyla moc nadšená. Daphne vůbec neodpovídala tomu,co jsem o ní četla. Teprve až pak když se projevila její povaha a děj se rozjel, bylo to zas fajn čtení jako ty předchozí díly.

erculka
06.01.2021 5 z 5

Práve som dočítala a moc sa teším na dalšie knihy.

rampapa
04.01.2021 5 z 5

Na příběh o Daphne jsem se hodně těšila a sem šťastná jak to dopadlo. Příběh se krásně četl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.

junine
03.01.2021 3 z 5

Bohužel nejslabší z celé série, schizofrenně jednající hrdinka....a ještě si autorka připravila půdu pro další díl, snad bude lepší.

Dellphi
03.01.2021 5 z 5

Skvělá knížka. Tuto autoru řadím mezi mé oblíbené, co se týče historických romancí, takže je ve skupince např. Julii Quinn, Sabrinou Jeffries, Suzanne Enoch, Johannou Lindsey, Julií Garwood, Laurou Lee Guhrke, Lisou Kleypas, Hannah Howell, Candice Proctor a Teresou Medeiros. Všechny tyhle autorky píšou úplně parádně :-) Mám je ráda a doufám, že brzy přidají další ze svých knih!

preny
01.01.2021 5 z 5

Nádhera, opravdu pěkná kniha, skvělé se četla, příběh byl napínavý, děj skvělý, už se těším, až se vrhnu na další knihy od autorky.

Verunka4444
08.12.2020 5 z 5

Naprostá nádhera,Valerie umí,všechny předchozí díly byly super ♥