Nebezpečná láska

Nebezpečná láska https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/143262/bmid_nebezpecna-laska-Eep-143262.jpg 4 1469 1469

Bavettovi série

Na doporučení posledního zaměstnavatele získá mladá newyorská ošetřovatelka Paige práci v rodině Bavettových, bohatých podnikatelů pocházejících z Itálie. Má se starat o jejich syna Michaela, mladého muže, který se po autonehodě duševně vrátil do období svého dětství. Paige si k němu postupně nachází cestu a Michael si ji velice oblíbí. Postupem času Paige přichází na to, že se dostala do newyorského podsvětí a její zaměstnavatelé jsou součástí mafie. Co se stane, až se jednou Michael probere? Dostane se Paige ze spárů Bavettových, když odhalila jejich tajemství?... celý text

Lůca1
22.05.2013 5 z 5

Četla jsem ji do dvou hodin ráno - dobře čtivá! Těším se na další díl!

Betty205
20.05.2013

Kniha je podle mě naprosto dokonalá. Upřímně, když jsem ji brala do ruky, trošku jsem se toho bála, přece jenom mafie a všechno okolo, ale měla jsem ji přečtenou během chvilky a ihned se vrhla na druhý díl. Jsem potěšena, že takový skvost sepsala česká autorka a nemůžu se dočkat dílu třetího.

Nuttelka
08.05.2013 5 z 5

Parádní, super knížka... Nemohla jsem od ní odtrhnout, skvěle napsáno a už se štimuju na pokračování :-)

koplik
06.05.2013 5 z 5

Skvělá kniha, čtivě napsané od začátku dokonce.

dalimoni
09.04.2013 4 z 5

Pěkná kniha, svižné vypravování v ich formě, místy velmi vtipné a komediální situace. Příběh není příliš komplikovaný, i tak je velmi mile podán. I přes to, že je román deklarován jako román pro ženy, vůbec nelituji času, který jsem knize věnoval.

mi-nul-o
19.03.2013 5 z 5

Žádné složité čtení, ale jak píší ostatní - chytilo mě to a četlo se to krásně. :-)

Lucka.79
17.03.2013 5 z 5

Nemůžu hodnotit jinak než pěti hvězdičkami .... kniha mi doma leží 2 měsíce a když po ní konečně sáhnu a začnu číst ..... za jeden den mám přečteno, nemohla jsem zkrátka přestat, kniha mě chytla hned od začátku .... a nepustila až do konce. Moc se těším, až budu mít doma pokračování a jsem zvědavá, jak se bude příběh dál vyvíjet. Rozhodně doporučuji :)

martousek
12.03.2013 4 z 5

Vezmu to hodně obecně, protože případným čtenářkám nechci prozradit, na co všechno se můžou těšit...v jedné chvíli jsem se na chatě v Havenu v knížce zasekla, všechny kapitoly stejné a nic se nedělo, pak však dostala knížka znovu spád a posledních padesát stránek jsem prostě musela přečíst najednou.

RomanaH
12.03.2013 5 z 5

miluju, když mě knížka chytne od první stránky...a to se přesně téhle povedlo :-)

Anre3
05.03.2013 5 z 5

Knížka se mi líbila moc. Oblíbila jsem si hlavní hrdiny knížky. V poslední době nejlepší kniha, co jsem četla.

Bet
03.03.2013 5 z 5

Já si také myslím že tato kniha patří mezi nejlepší. Je dokonale popsáno jak se cizí lidi chovají, když vidí dospělého co není mentálně v pořádku (znám to). Jsem ráda, že jsem si tu knihu přečetla vyvolala ve mě silné pocity, smála jsem se a také plakala.
:-))))))

Andulienka
16.02.2013 5 z 5

Kniha nie je zle napísaná, je v nej naozaj humor, city, mierne napätie....,ale podľa mňa bol záver predvídateľný. Veď nakoniec ide o mafiu a jej triky sú známe :) Záverom - kniha je pekne čitateľná a určite si od autorky prečítam aj jej druhú knihu Nepřítel mého nepřítele ....

mautina7
01.02.2013 5 z 5

Na knihu jsem narazila při projíždění databáze knih a přiznám se, že mě značně odrazoval název i obal. Navzdory tomu jsem ji vzala do ruky a začetla jsem se a najednou bylo stále těžší a těžší knihu odložit. Když jsem ji zrovna odložila, byla jsem stejně myšlenkami v ději. Musím říct, že jsem opravdu ohromená od začátku až do konce knihy - samé překvapení, napětí, láska... Tomuhle říkám Kniha s velkým "K" :)

hrabenka
16.01.2013 5 z 5

Pro mě momentálně TOP kniha,moc se mi líbila,našla jsem tam vše,vtip,romantiku,zápletku,svižný děj,těším se na pokračování .

Spark
30.12.2012 4 z 5

Dobře napsaná kniha, která se dobře čte a nechce se odkládat. Trošku mě zklamal konec, ale to je samozřejmě názor jednotlivce, asi jsem čekala jiné vyústění. Každopádně stojí za přečtení.

m_myska
22.11.2012 5 z 5

V této knize je vše .... poutavý děj, vtip, romantika, akce, napětí...velmi dobře napsaná kniha.

Marbulka
29.10.2012 5 z 5

Tak tahle knížka mě dostala...naprosto úžasná.

jaja10
20.09.2012 5 z 5

SUPR KNIHA. URČITĚ SI JI PŘEČTĚTE. ROZHODNĚ SE NUDIT NEBUDETE. :-)

gumedvidek
30.07.2012 5 z 5

Úžasná kniha - nemůžu se dočkat Nepřitele nepřítele :) Asi nejlepší, kterou jsem tento rok četla :)

Kelynka
18.07.2012 5 z 5

S komentáři souhlasím. Právě jsem knížku dočetla a byla úžasná. Přečetla jsem ji jedním dechem. Doufám,že se od autorky dočkáme další knihy :-)