Nakresli mi vítr

Nakresli mi vítr https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/272780/mid_nakresli-mi-vitr-RIz-272780.jpg 4 244 244

Skutečný příběh Slovenky Marcely, kterou zaslepila vášeň a zamilovanost natolik, že skončila ve vězení. Kniha o tom, jak tenká je hranice mezi správným a nesprávným, jak křehká je sebeláska ve srovnání s touhou po tom, abychom byly milované mužem... Je o mateřské lásce, o selhání, o lidské zlobě a o tom, že za mřížemi slovenských věznic se nachází mnoho osudů, které se do novin nedostanou a které si tam, v "chládku", musí vytvořit svůj vlastní svět...... celý text

PetraBery
25.01.2016 4 z 5

Knížka překvapila, čte se skoro sama... Dobře vykreslená atmosféra vězení, stejně tak život, který pobytu v něm předcházel. Je neuvěřitelné, co všechno jsou ženy pro lásky schopny udělat!

Peace
24.01.2016 5 z 5

"Tak tohle je vězení. Takhle vypadá doopravdy. Takhle páchne, takhle je slyšet vzdechy, pláč, skřípot céčkových cel. To není, jako když se díváte na film, krčíte nos, ale přitom si dopřáváte chipsy s radlerem. Tohle je realita."

Čtivé a hodně zajímavé téma. Jde o příběh ženy, která sice v životě nasekala spoustu chyb, ale taky za ně řádně zaplatila.
Mám podezření, že od Evy Urbaníkové by mě bavil číst snad i nákupní seznam :o))

lulinka395
11.01.2016

Moc pěkná knížka, četla se sama.

simlenka
06.01.2016 3 z 5

Tentokrát jsem měla i slzy na krajicku. Mám Urbanikovou ráda, píše tak nějak intenzivně, uveritelne a její knihy se čtou samy... Tahle je jedna z těch lepších od ní

pavči
05.01.2016 5 z 5

Pěkná knížka, za jedno odpoledne přečtena. Moc se mi libila