Nahá pravda

Nahá pravda
https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/448844/bmid_naha-pravda-ryW-448844.jpg 4 229 229

Bol to pondelok ako všetky ostatné. Až do chvíle, keď ma šéf požiadal, aby som sa stala poradkyňou nádejného klienta. Na podobnú príležitosť som čakala roky. V minulosti som niečo poriadne pohnojila a potrebovala som si to u spoločníkov firmy vyžehliť. Vošla som do zasadačky a takmer sa zrazila s mužom, ktorému som mala pomáhať v právnych záležitostiach. Vyliala som kávu a rozsypala spisy. To bola ešte tá príjemnejšia časť dňa. Ten úžasný chlap, ktorý si čupol a pozeral na mňa ako na nahú, nebol nik iný ako môj bývalý frajer Gray Westbrook. Chlap, na ktorého som sa snažila zabudnúť. Chlap, ktorého som zo srdca nenávidela. Chlap, ktorý oplýval neskutočnou charizmou, sebavedomím a sexepílom. Len zázrakom som dokončila prezentáciu a zodpovedala na všetky otázky, hoci ma celý čas vyzliekal pohľadom. Nemohla som však vyhodiť z hlavy tie prasačinky, ktoré mi pred odchodom pošepkal do ucha. Stal sa z neho náš dôležitý firemný klient. Vylúčené, žeby som mu dala druhú šancu. Alebo predsa len?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (SK)

The Naked Truth , 2018

renulkam
23.03.2021 3 z 5

(SPOILER) Příjemná oddechovka. Asi každá žena by si zasloužila muže, co by ji snesl modré z nebe. Nevím, ale přišlo mi, že na to jak se Gray o Laylu urputně snažil, jak po ní toužil, tak pak vždy , když měl příležitost, jen vyčkával, co mu ona milostivě dovolí. Nejsem si jistá, jestli by to nějaký opravdový muž dokázal.

lihate
23.02.2021 5 z 5

Tohle je zvláštní knížka. Miluju autorku i její knihy, tahle není výjimkou a nakonec se mi moc líbila (a miluju duhovou barvu). I když začátek byl celkem nudný a utahaný, pak zhruba v polovině se děj zlomil a rozjel nečekaným směrem. Bylo to silné překvapení. Druhá polovina knihy má hluboký příběh. Layla i Gray jsou sympaťáci, empatičtí, milující a skvělí lidé. Některých situací, které se jim za život přihodili mě dostali, bylo mi jich líto a nechápala jsem, jak se můžou někteří lidé takhle chovat. Rozhodně převažuje víc "pro" než "proti" a tahle kniha stojí za přečtení a určitě se k ní jednou vrátím.
A epilog? Při posledních několika větách, jsem skoro uronila slzu.

ZHrdinka
17.02.2021 5 z 5

Toto mi velmi mile prekvapilo. Jedna z nejlepsich knizek od spisovatelky. Kdybych mohla, kvezdicek dam vic. Dej ma spad, zadny zbytecny zdrzovacky. Ale nekdy ty vyrazy ve slovenstine mi pobavily samy od sebe. Kefovacka atp :-)))))

petusska01
23.01.2021 5 z 5

Som celkom prijemné prekvapená. Z anotácie som určite nečakala takuto zápletku. Hlavne postavy aj ich kamoši boli veľmi sympatické, ladilo mi to spolu a nikto mi tam neliezol na nervy :) co sa mi zdalo nedokončené, alebo už navyše bolo ukradnutie ukradnutých peňazí, čo sa nikdy nevyriešilo...Koniec bol ťažká prehnaná romantika ale tak okej ????

LadyAlena
05.01.2021 5 z 5

Vi Keeland mám obecně ráda, takže mi ani nevadilo čtení v SK, tentokrát mě překvapil hlubší příběh ... popis knihy je napsaný jakoby ona byla nějaká frajerka a on kdo ví kdo, výsledný dojem z knihy samotné je ale úplně jiný, kniha se dotýkala hlubších témat a k tomu eroticky "klouzala"

wielka
01.01.2021 5 z 5

Tuto knihu som citala uz davnejsie v anglictine. Velmi sa mi pacila. Boli tam sympaticke hlavne postavy, postava Etty sa mi tiez pacila. Dej sice trosku predvidatelny, ale to uz tak v kategorii tychto knih byva. Potom sa kniha ku mne dostala v slovenskom preklade. Tesila som sa na nu velmi, prevelmi. A to som asi robit nemala. Preklad amatersky, korektura velmi zla, kopa stylistickych chyb a aj gramatika pokrivkavala. Ja som normalne mala pocit, ze citam uplne inu knihu. Neverila som tomu, ze preklad moze dovrzat celu knihu a hla! Moze.
Davam plny pocet hviezdiciek, ale preto, ze som citala original.

Zuzana207
28.12.2020 4 z 5

Na knihách od Vi ma vždy baví iskrenie a doťahovanie medzi hlavnými hrdinami. Inak tomu nebolo ani v tomto prípade. Oceňujem, že autorka obmenila námet a venuje sa druhým šanciam.
Je pravdou, že v príbehu sú miesta, kde to občas stagnovalo. Preto by som knihu nezaradila medzi "top" diela tejto autorky, ale svoju úlohu oddychovej literatúry splnila.
A tentokrát aj u mňa hviezdička dolu za obálku knihy - Vi, už by to ozaj chcelo casting na nového fešáka! ;-)

lucka1998
20.11.2020 4 z 5

Od výborné spisovatelky jak jinak než čtivá a vtipná kniha. Sice slovenský překlad se mi zdál trochu otřepaný, ale knihu si znovu přečtu až vyjde v češtině, těším se :)

2688
19.11.2020 4 z 5

Sladkost

pavlikova9332
17.11.2020 5 z 5

Pěkný příběh

AliceTief
15.11.2020 5 z 5

Krásně napsané, super příběh není co vytknout, přečteno na jeden nádech..

NikolaSkop
07.11.2020 5 z 5

Ooo tak tohle byla teda romantika! :) Knizka se mi moc libila, pribeh plynul,.. Celkove je Ví jedna z mejch nejoblibenejsich spisovatelek. :) Takze ja doporucuji !

uminaa
03.11.2020 5 z 5

Slaďáčik o druhých šanciach pod taktovkou mojej obľúbenej autorky. Presne to, čo som momentálne potrebovala v mojom citovom rozpoložení ;) Jednoducho mi to padlo vhod a užila som si každé slovo.

Jajibloguje
25.10.2020 4 z 5

(SPOILER) Vi Keeland je overená klasika dobrého romantického čítania pre ženy. Čím viac jej kníh čítam, tým viac mám pocit, že sú to príbehy ako cez kopirák. Veríte, že mi to vôbec neprekáža? Autorkin štýl mi neskutočne sedí a teším sa na každú jej novú knihu či už na slovenskom alebo českom trhu.

Teraz sa stretávame s Grayom a Laylou. Zoznámili sa za nezvyčajných podmienok, no vďaka nim sa lepšie poznali ich duše. Chémia a iskrenie bol len bonus. Ich životné cesty sa rozdelili, ale nie nadlho. Osud sa proste nedá obísť, nech sa akokoľvek môžete snažiť. Naši hlavní hrdinovia sa opäť stretávajú a teraz sa Gray svojej druhej šance tak ľahko nevzdá.

Napätie medzi nimi by sa dalo krájať. Neskutočne som si ich spoločné chvíle užívala, či už zo strany rozprávača alebo ich dialógy. Samozrejme - Gray je totálny alfa samec, na ňom si oči nechá asi každá. Myslíte si, že Layla bude žiarliť?

O tom, že naši dvaja zamilovaní k sebe patria, nemusíme pochybovať. Skôr môžeme pozorovať, ako spolu zvládnu prekážky, pretože hoci sa zdá byť všetko v poriadku, nie je tomu tak. Oliver, zoznam puntičkárskej právničky a minulosť, ktorá na seba nenechá dlho čakať. Bolo to napínavé sledovať, ako sa so všetkým vysporiadajú. Pre lásku sa niekedy trpí. Niekedy plače. Ale ak stojí za to, vždy sa musí bojovať.

Nahá pravda je super vianočný darček pre milovníčky jemnej erotiky a romantiky. Pre tie, ktoré veria v dobré konce a radi si pri knihe oddýchnu.

katika79
21.10.2020 2 z 5

Tak neviem, mám z nej zmiešané pocity nedokázala som ju prečítať na jeden šup ako to bolo pri iných knihách od tejto autorky.

petulkapeta
18.10.2020 5 z 5

Knihy od ni žer,ne miluju a přiběh Graysna stal za to...je důležité někoho milovat,ale rozhodovat co pro něj bude nejlepší bez jeho vědomi..

domina
16.10.2020 3 z 5

Ani nevím co napsat. Byla taková nemastná neslaná

Kubikuli
12.10.2020 3 z 5

No bylo to jak na horské dráze... Chvíli mě bavila, chvíli jsem ji po pár stranách odkládala... za mě byla knížka prostě divná, nepřirozená, kostrbatá..Jak kdyby jí psal někdo jiný :) už teď si nevzpomenu, jak se jmenovaly hlavní postavy... líbila se mi tam leda tak Etta a Pehàň :) za ty dávám třetí *

Evka3814
09.10.2020 3 z 5

No nevím, tentokrát mě tam chybělo to šimrání v břiše když čekám na něco z čeho padnu na zadek. Až si říkám, to fakt psala V.K.??? Nebyl to propadák,ale také to nebylo něco k čemu se budu vracet. Taková oddychovka co neurazí a ani nenadchne. Přesto se těším na další knihy;)

lusitta05
08.10.2020 3 z 5

No tiež ma až tak nedostala ako som čakala. Začiatok zaujímavý, potom to trochu viazlo, ale ako oddychovka môže byť. Tentokrát sa mi náhodou aj preklad páčil, nebolo to nič strašné.

milostné romány

Vi Keeland