Moje (tak trochu) dočasná chůva

Moje (tak trochu) dočasná chůva https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/511725/bmid_moje-tak-trochu-docasna-chuva-BN0-511725.jpeg 4 227 227

Nebudu o chůvě vilně pomýšlet. Je tu jen na přechodnou dobu. Chvilkový výkyv v mém životě. Ale na druhou stranu to je také vůbec první člověk, kterého si můj syn oblíbil, což je fakt něco. Nový plán: Nedopustím, abych se na chůvu příliš upnul. Vždycky jsem byl ten typ člověka, kterému nevadilo měnit plány. Přizpůsobivost je klíčem k úspěchu. Takže jsem se musel přizpůsobit tomu, že na mě každý večer, když jsem dorazil domů, čekala krásná žena. Samozřejmě dočasně. Můj syn si zaslouží něco lepšího než jen něco dočasného. Ale nebudu mu slibovat šťastnou, úplnou rodinu, když vím, že by ten vztah nemusel vydržet. Protože i přes nevinné, velké oči a okouzlující rozpačitost by chůva dopadla stejně jako ostatní. Našla by si důvod, proč odejít. Všechny to udělaly. Takže udělám poslední úpravu plánu. Ano, možná mi hlavou vířily nevhodné myšlenky ohledně chůvy. Ale rozhodně se do ní nezamiluju. A pokud ano, budu to popírat, dokud mi definitivně nezamrzne srdce.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Red

My (Mostly) Temporary Nanny , 2020

LenkaNovotna32
11.06.2023 2 z 5

Túto autorku mam veľmi rada. Pise velmi vtipne a dost dobre knihy. No tato kniha bola pre mna trochu sklamaním, chýbalo tomu vsetko! Neaky poriadny začiatok ktory vas vtiahne do deja, strasne slabe,ziadna hlbka a tie sexualne sceny! hlavne postavy sa mi snad zdali! Skoro ziaden opis, samozrejme okrem svalou a tetovani pana dokonaleho. Hlavna hrdinka mi prisla ako keby brala v kuse rohipnol. Dej na urovni slabeho pigi caju,nevedala som sa dockat konca. Sorry a toto je strata mojho casu.

Books_by_Dee
08.06.2023 4 z 5

IG: books_by_dee

Já vždycky vím, že mě Penelope nemůže zklamat je to vtipné, je to romantické se špetkou sexu . Možná je to předvídatelné, ale co. Člověk občas potřebuje knížku, u které nemusí moc přemýšlet a jen se veze na té vlně romantiky. Mě ale Penelope baví. Teď mě došlo, že jsem v únoru vlastně dokončila její sérii Objekt touhy a nyní jsem i dokončila sérii Můj tak trochu komický románek . Loučím se tak (snad prozatím) se 2 sériemi Penelope Bloomové.

V prvním díle jsme poznali sportovního agenta Damona, v druhém díle fotbalistu Chrise a nyní se potkáváme s Jackem, úspěšným hráčem baseballu , ale také otcem Bena. Tihle tři potkávají v restauraci Nolu a jejího mladšího bratra Griffa, o kterého se stará od doby, kdy jim zemřeli rodiče. Nole je nabídnuta práce chůvy a ona přijímá, za 10.000 amerických dolarů , bych taky nepřemýšlela. Tuhle dvojku to k sobě táhne neuvěřitelnou silou, ale Chris se snaží být silnější a nechce si se svojí zaměstnankyní nic začínat, jako on je svalovec , ale zas tak silný není. Srdce a chtíč je v tu chvilku silnější. Věci se trochu zkomplikují, když se na scéně objevuje žárlivá ex, matka Bena. Jak tohle dopadne? No já už to vím a vy si to musíte přečíst.

Penelope je další autorka, kterou Vám určitě doporučuji, pokud chcete sáhnout po něčem kratším a nenáročnějším. Nesedí určitě každému, ale u mě vždy splní to, co od ni očekávám. Odpočnu si, culím se jak malá a je mi po přečtení fajn.

Poznámka: Bylo zajímavé, že jsem knížku četla současně s CoHo knihou Život jedna báseň obě vyprávěli příběh o starších sourozencích, kterým zemřeli rodiče a museli se postarat o své mladší bratry. Nějak se mi to sešlo. Tyhle dvě autorky se samozřejmě nedávají srovnávat, ale bylo určitě zajímavé číst to společně.

Gracinka
31.05.2023 4 z 5

Všichni mi byli sympatičtí, hlavně Ben, ale zdá se mi, že příběhu něco malinko chybělo.

evik2710
17.05.2023 2 z 5

Oddechovka pěkná

Leník95
16.05.2023 4 z 5

Opět příjemné čtení. Všechny tři knihy ze série se mi líbily. Příběh je svižný, postavy sympatické. Je to přečtené za pár hodin. Jsou zde i postavy z předchozím dílů, což udává pěknou rodinnou atmosféru. Všechny díly se autorka snaží odlišit dějově, ale přitom jsou tak podobné. Skvělá kniha na balkón s kávou a nechat se unášet dějem při sluníčku.

Zomy
14.05.2023 4 z 5

Penelope Bloom si jede stále tu svou, ale čím dál tím líp. Knížka nepřináší nic nového, ale skvěle mi sedla. Příběh je rychlý, svižný, jednoduchý, přečtený opravdu za chvilku, postavy sympatické a hlava si krásně odpočinula.

kristy.books
02.05.2023

Moje (tak trochu) dočasná chůva je tretím dielom série Můj tak trochu komický románek. Ako sme už u tejto autorky zvyknutí, opäť to bola nenáročná (vtipná, ba až trochu bláznivá) oddychovka, ktorú prečítate v priebehu pár hodín.

Nola pracuje ako servírka v jednej menšej reštaurácii. Po smrti rodičov sama vychováva svojho malého brata, ktorý je taká neriadená strela a každú chvíľu niečo vyvedie. Nemali peniaze nazvyš, no Nola sa snažila sa svojmu bratovi zabezpečiť čo možno najlepší život. Občas jej ústa predbiehali mozog a dostala sa do nejakého trapasu, ale inak to bola milá a sympatická mladá žena.

Jack je úspešný športovec a zároveň slobodný otec. Svojho syna ľúbi najviac na svete, no napriek tomu sa mu nedarí k nemu priblížiť. Ben bol tichý, uzavretý, ustráchaný, nikoho si nepúšťal k telu. Zo všetkého najviac miloval kreslenie. Bolo to zlatíčko s neraz mi ho bolo veľmi ľúto. Našťastie, s Noliným bratom si hneď sadli a navzájom si pomohli - Ben sa viac otvoril, začal si viac veriť, uvoľnil sa a Griff sa zasa skľudnil a prestal tak vyvádzať.

Jack tiež nebol "jednoduchá" povaha, už sa raz dosť popálil a od vtedy si dával veľký pozor, koho si pustí do svojho života (čomu sa nedá čudovať). Chránil tak nielen seba, no hlavne svojho synčeka.

Nechýbali tu ani hrdinovia z predchádzajúcich dvoch častí, predovšetkým vďaka Chrisovi nebola v príbehu núdza o vtipné momenty. Samozrejme, nechýbali ani dvojzmysly. Miestami som sa nahlas chcechtala.

Na môj vkus sa ,,vzťah" medzi Nolou a Jackom začal vyvíjať veľmi rýchlo, ja by som ich nechala trochu dlhšie "oťukávať". Inak tvorili pekný pár.

Sasha001
28.04.2023 4 z 5

Knihy od Penelope Bloom buď milujete nebo nenávidíte. Jsou lehce předvídatelné a v podstatě pořád o tom samém, jen jména postav se mění. Vrchol literatury to není, ale jako oddechovku to mohu doporučit.

petusska01
23.04.2023 4 z 5

Pokračovanie série. Napriek tomu, že mám dojem, že to nebol úplný "vrchol" série, určite odporúčam! Aj celú sériu. Zhltlo sa to takmer samo, rýchlo, bolo to príjemné, jednoduché, milé, romantické, hlavné postavy sympatické, bola sranda, bol sex...čo viac si vlastne priať nie? :-D trošku som mala dojem, že zápletka bola taká nie úplne pre mňa zaujímavá, aj potom čo sa dialo sa mi až tak veľmi nepáčilo, ale Jack bol veľmi fajn, že umožnil Nole ísť za svojím snom aj akoby na úkor jeho živobytia. Postavy z minulých dielov (najmä Chris) a deti Ben a Griff tomu dodávali veľmi dobrú atmosféru a šťavu, ktorá mi pri Jackovi trošku chýbala...ale tak mal iné starosti - byť dokonalý otec, takže viac menej by to malo byť plus, nie? :-D Nola bola "mladá stará", ale taktiež mala na starosti svojho malého brata, zažila trauma, bola uzavretá v minulosti, takže tam mi možno tiež chýbal taký slobodnejší duch a vadili mi jej neustále myšlienky, pocity viny a podobne. Našťastie to teda všetko dobre dopadlo a môžeme ísť ďalej :)

MilackovaN
17.04.2023 5 z 5

Ani poslední díl série mě nezklamal. Pro někoho mohou být knížky z této série moc jednoduché, ale pro mě jsou tyto knížky záchrana ze čtenářský knize. Čte se to rychle, zasměju se u toho a po přečtení mám chuť ve čtení pokračovat. Nola i Jack byli skvělí. Stejně tak skvělá dvojka byl Ben a Griff. A od teď své dny nebudu nazývat jinak, než žraločí týden!

kacenka6144
13.04.2023 4 z 5

Knížka bez žádných velkých dramat a zvratů. Lehká zápletka na pár stránkách. Ale pokud chcete přežít deštivý víkend v klidu se skleničkou vína, bude tahle knížka ten správný společník.

alzbeta2843
09.04.2023 3 z 5

Spočiatku sa to vo mne lámalo a zdalo sa, že ma kniha tak nenadchne. Čo by bola škoda, ale nakoniec som sa začítala a nemohla odtrhnúť. Ide naozaj o ľahké, jednoduché a vtipné čítanie na jedno posedenie. Oceňujem dejové linky s Chrisom, ten tomu zase dal :D Ešte teraz sa nahlas smejem na jeho slovách, ten sa vôbec nezmenil :D

moma08
07.04.2023 3 z 5

Ze všech tří dílů byl tento pro mě určitě nejslabší.
Bylo to klasicky vtipné, oddechové a nekonalo se tam žádné velké drama. Takové pohodové čtení.

happy19
19.03.2023 4 z 5

Fajn díl,ale u mě stejně vede první část ze série,-)
Určitě to je stále odpočinková četba s prvky neobvyklého humoru:-)
Nemusíte mu úplně rozumět,ale účel to splní:-)))

,,V humoru nemůžete lhát."

kacaaba
18.03.2023 4 z 5

Taková oddechovka. Žádná literární bomba, ale na oddych příjemná četba.

Dela90
16.03.2023 5 z 5

(SPOILER) Nola pracuje v restauraci jako servírka, vychovává mladšího bratra Griffa. Jednou do restaurace vejdou tři sexy muži, a jeden z nich ji najme jako chůvu pro svého syna Bena. Griff a Ben k sobě okamžitě najdou cestu. Stejně podobně jako Nola a Jack. Jenže Jack se nechce vázat k němu, kdo mu pomáhá s Benem. Nechce, aby Ben prožil další ztrátu. A Nola se snaží svou choutky a city držet na uzdě, jenže před Jackem to jde těžko. Najdou k sobě Ti dva cestu? A co jim osud nadělí do vínku?

Bomba! Tahle série se autorce jednoznačně povedla. Já se při čtení knížky neustále smála nahlas. Vtipné a místné hlášky. Perfektní oddechovka, která má hlavu a patu. Milý příběh se žhavou linkou.

Za mě jednoznačně nejlepší díl z celé série. Jack, milující táta a profesionální hráč.
Ještě teď se směju, když utíkal domů, protože mu chůva místo novinky napsala v sms nahotinky :D A těch situacích je tam několik, u kterých budete pukat smíchy.

Nola, u ní mě trošku štvalo, že se nedokázala hned rozhodnou co je pro ni priorita. Naštěstí Jackovi kamarádi ji v tomhle pomohli (postavy z předešlých dvou dílů).

Úspěšný vztah nastane, když se dva dílky skládačky, které k sobě nepatří, rozhodnou, že i přesto do sebe zapadnou. Nikdy nebudou dokonale pasovat, ale záleží jenom na tom, jestli jste oba odhodlaní do sebe vrážet a užívat si vše okolo.

Tohle si prostě musíte přečíst, věřte mi, budete se bavit!

Literarytwins
14.03.2023 4 z 5

Po té drsnotě, jakou byla kniha That Sik Luv bylo tohle přesně to, co jsem potřebovala. Něco absolutně nenáročného. Něco so prolétnu, nepotrápí mi to mozek, něco, u čeho se pobavím a zasměju. Přesně tohle mi knihy od Penelope Bloom vždy poskytnou. Pro někoho je to trapné a blbé, ale já čas od času prostě takovou knihu potřebuji. Musím se ale přiznat, že Moje (tak trochu) dočasná chůva pro mě byl zatím nejslabším dílem z této série. Ano úplně zlé to nebylo a ano místy to bylo vtipné, ale dějově mi to přišlo dost slabé. Navíc mi úplně dvakrát asi nesedla. Nola někdy byla až opravdu moc trapná. Možná za to mohlo i opravdu velké klišé sportovní hvězda - chůva? I to je možné. Asi nemá cenu se více rozepisovat, uzavřu to tím, že pro mě byly předchozí dva díly mnohem zajímavější. Utajené dítě bylo pecka, fingovaná svatba byla asi nejvtipnější.

Andrejka91
11.03.2023 4 z 5

Bylo to krátké, oddechové, vtipné a milé počtení. Pro autorku je tento styl typický.
Postavy byly sympatické, zvláště malí kluci. Doporučuji.

havrmoni
10.03.2023 3 z 5

Tahle autorka nebude můj šálek. Četla jsem první a tento díl a stačí. Není to špatné , během chvíle to bylo přečtené, prostě jen jsou daleko lépe napsané příběhy s podobným tématem.

Janulkaxxx
09.03.2023 4 z 5

Mam rada, kdyz si muzu precist serii hned celou. Knihy byly fajn, vtipne, oddechove. Ale u treti knihy ze serie uz jsem se dost nudila. Nerikam ze je kniha spatna, je fajn, ale vsechny tri knihy jsou skoro stejne, takze uz jsem rada ze je konec a muzu se pustit do neceho napinavejsiho.