Můj rok s inženýrem

Můj rok s inženýrem https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397179/bmid_muj-rok-s-inzenyrem-aXK-397179.jpg 4 46 46

Můj rok s inženýrem série

Prožijte rok v jedné „typické“ české domácnosti, která se jistě neliší od milionů dalších. Prožijte jej pohledem ženy, manželky a matky, která se s laskavým humorem sobě vlastním zamýšlí nad nenadálými i „nadálými“ rodinnými situacemi. Situacemi, které jsou tak důvěrně povědomé, že máte chuť vykřiknout: „Ano! To znám!“ Prostřednictvím krátkých fejetonů rozčleněných podle ročních období a následně měsíců nahlížíte do domácnosti a prožíváte s členy rodiny lapálie všedního života. Ať už jde o vyzvedávání dětí z různých institucí, nebo na kolik stupňů se dávají přezkáče do trouby.... celý text

Medicka19
17.02.2019 5 z 5

Perfektní kniha....po dlouhé době čtu něco, u čeho se nahlas směju...jde o jemný, rafinovaný, možná až saturninský humor.
Na druhou stranu Iva je takovým evropským ekvivalentem žen že Sexu ve městě.
Jsem ráda, že existuje česká humiristická literatura, na kterou můžeme být právem pyšní...

Jít s autorkou na kafe může být fakt zábava

mariva
14.02.2019 3 z 5

Bavila jsem se výborně, ale některé příhody byly na můj vkus příliš krátké. Dala bych přednost souvislejšímu textu, myslím, že se z toho dalo vytěžit víc. Ale legrace to byla!

Alena_S
12.02.2019 4 z 5

Milý situační humor o soužití s inženýrem. Poznáte se v nich. A kdyby ne, ještě je tu švagrová, jejíž myšlenkové pochody občas vydají za všechny inženýry na okrese.
Bezvadný doslov, ve kterém oba dostanou slovo.
Všechny příběhy jsou v krátkých epizodkách, které jsou sice příjemné "na skus", ale přijde mi, že by to občas chtělo více prostoru, kde by se aktéři mohli projevit v plné parádě. Snad příště :-)