Můj klenot

Můj klenot https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484556/bmid_muj-klenot-gKl-484556.png 4 408 408

Můj klenot série

Ne, nejde jen o to divadlo, dámy. Rozhodně jde i o VELIKOST kašpárka. U mě jede oboje na plný obrátky. Vlastně mám VŠECHNY ty správný přednosti. Vzhled, mozek, svoje vlastní peníze a velkýho ptáka. Možná si myslíte, že jsem kretén. Zním tak, že? Jsem sexy až běda, královsky bohatej, zatraceně chytrej a mám kládu jako kůň. Hádejte co. Můj příběh jste ještě neslyšeli. Jasně, můžu být playboy, jak mě nazývá newyorskej bulvár. Ale já jsem takovej ten playboy, kterej je náhodou i bezva chlap. Což mě dělá jedinečným. Jedinej problém je, že táta potřebuje, abych trochu přibrzdil. S konzervativníma investorama ve městě, který chtěj koupit jeho hlavní klenotnictví na pátý avenue, potřebuje nejen, abych zapnul poklopec, ale taky abych se trochu choval jako oddanej chlápek. V pohodě. Pro tátu to můžu udělat. Koneckonců, jemu vděčím za rodinný klenoty. Takže nabízím svojí nejlepší kamarádce a obchodní partnerce na týden zásnubní prsten. Charlotte do toho jde. Má svoje vlastní důvody, proč říct ano tomuhle obřímu klenotu. A velice záhy všechno tohle předstírání na veřejnosti vede k naprosto žádnýmu předstírání v ložnici. Protože prostě nemůže předstírat takový orgasmický výkřiky, který vydává, když ji v peřinách dostávám do novejch výšin, takový, který zkroutí prsty na nohách a tříští okenní tabulky. A já nemůžu předstírat, že k ní cítím něco skutečnýho. Do čeho jsem se to sakra s tím svým... klenotem dostal?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

Big Rock , 2016

Majuš333
12.11.2022 5 z 5

Klišé? Možno áno!
Ale aj z obyčajného klišé dokáže dobrá autorka vykúzliť niečo viac... Lauren Blakely tou autorkou určite je.
A netreba zabúdať, že 'Můj klenot' bol v originále vydaný v roku 2016, čiže v čase medzi BB a Turbulenciou... Stavím sa, že v tej dobe by mala táto kniha iné hodnotenie...

Tohle je konec mého sobotního večera. Můj kocour mě sledoval, jak si honím nad představou svojí nejlepší kamarádky.
„Ani muk,“ zasyčím na něho. Podívá se jinam, domýšlivě zvedne bradu.
Ale moje tajemství si nechá pro sebe. A já to jeho taky.
Zasranej malej voyeur.

janyska13
02.11.2022 1 z 5

Občas nepohrdnu erotickou knihou, když mám čtecí krizi, většinou mi funguje číst něco podobného. Tentokrát mi ji akorát víc prohloubila tato kniha. Lehké utrpení čtení tohodle, příběh nuda, jak to dopadne bylo jasný, ani těch 25 cm mě nepřesvědčilo...

B.Garden
02.10.2022 4 z 5

Kniha je vyprávěna z jeho strany, to je neobvyklé, někde mi chyběl její pohled. Kniha je hezky napsaná, děj se krásně a rychlé odehrává. Nejlepší kamaradi co se vždy a za každé situace podrží. Konec je sladka tečka :) těším se na pokračování

meda2007
02.10.2022 2 z 5

Klasická romantika kterak se dva do sebe zamilují akorát tady bylo víc sexu, který ani nebyl nijak zvlášť zajímavý. A to jeho permanentní vychloubání se jeho " Velkou kladou ", bylo dosti otavné. Opravdu to nepotřebuji připomínat v každém odstavci. Postavy dosti ploché a jejich " lásku " jsem jim nevěřila ani na poslední stránce. Bylo to tak nějak o ničem. Jediný co na tom bylo trošku fajn byly postavy jeho sestry, otce a matky. A za ně taky jsou ty hvězdy ( hlavně za otce ). Jinak jedna velká nuda.

ladna
25.09.2022 5 z 5

Sexy nabušená erotická pohádka o princi s velkým P, která Vám vykouzlí dlouhotrvající úsměv na tváři.

petulkapeta
16.09.2022 5 z 5

Celej hořím, když ji sleduju. Jsem v jednom ohni. Její rty. Její ústa. Její oči. Všechno. Ona je sakra moje všechno.

Touto celou knihou nas provázel Spencer což mě někdy i mrzelo. Mam dojem,že Charlotte byla do něj blázen už davno. Hodně jsem se nasmala,jak pri scéně s kalhotami a nebo i..a vite co přečte si to..stoji to za to..

sidonka
16.09.2022 5 z 5

Pomalý rozjezd, ale pak úžasné, vtipné, odpočinkové, pohodové

Maky1505
21.08.2022 5 z 5

Super, vtipná, pokud chcete čistou hlavu běžte do ní.

tereza9371
21.08.2022 4 z 5

Příběh vyprávěný chlapem? Rozhodně příjemná změna!

I když je od začátku jasný, jak kniha skončí a žádnou hloubku v ní také najít nemůžeme, díky (nebo kvůli?) rychlému plynutí příběhu a krátkým kapitolám je kniha velice čtivá a než se nadějete je konec.

Během otáčení stránek se mi koutky úst neustále stáčely směrem vzhůru a ani chvilku jsem se nenudila. No a ta romantická dušička ve mně si taky přišla na své.

Pokud máte jako já rádi romantické komedie, určitě si přijdete na své. Pro mě je kniha Můj klenot romantickou komedií v tištěné podobě.

IG: vesnicka_knihomolka

tittanie
15.08.2022

No knihu jsem začala číst ve vlaku, který měl zpoždění. Bavila mě tak první kapitola a to ještě z posledních sil. Dočítala jsem na sílu a vlastně ani nevím proč.

adela2230
08.08.2022 5 z 5

Kniha mě překvapila, vyprávění ze strany chlapa je příjemná změna. Příběh se odehrává velmi rychle, není tam moc prostoru pro prostořeké výlevy emoci a podobně, jak to bývá u jiných knih. Je to nenásilný příběh, který se čte velmi dobře.

Janiss_89
07.08.2022 4 z 5

Tak toto mě zase hodně bavilo a dost překvapilo. Čekala jsem tradiční slátaninu, ale opak je pravdou. Bavilo mě, že je to z pohledu Ho a dost se mi libila Ona, která byla tak správně sarkastická, věcná, žádna zamilovaná sladká husička. Jasně konec nemohl dopadnout jinak, ale to u těchto knih nemůžeme vyžadovat.

havrmoni
29.07.2022 3 z 5

Už jsem z pohledu chlapa četla a daleko lepší. Tohle je taková erotika se sladkou omáčkou okolo.

Kiwicatko
26.07.2022 1 z 5

Tak pitomnejsi vec jsem uz dlouho necetla. Nudou jsem zivala a doslova jsem se nutila, abych neusla. Jako popisovat jejich prvni spolecny sex na dve kapitoly? Jako vazne?
A co ty pitomy nevyzraly vtipy? Reseni co to je odposrani a jak ho provest? Pri oralu redit uzel na “tresni”? Nehlede na celkovy popis hmed na zacatku ktery mel o sobe. - takove kecy posloucham u pubertaku a nebo u zastydlych pubertaku, kterym houpne pri pohledu na jakejkoliv zenskej zadek

Mam rada, ldyz jsou pribehy vypraveny o ze strany chlapa, ale tady by snad bylo lepsi, kdyby to vypravel jeho kocour.

Ewe291
21.07.2022 3 z 5

Kniha celkom fajn. Da sa precitat na zahnanie nudy. Nevadilo mi ani rozpravanie zo strany muza, to bolo prijemne osviezenie, ale niekedy to bolo az prilis prehľadné a clovek vedel co bude. Citalo sa to lahko a na zahnanie nudy postaci ale na plnych 5* tomu nieco chybalo

Dela90
19.07.2022 5 z 5

Spencer je sukničkář s velkým S. Nikdy neměl pořádný vztah. Nehodlá se vázat. Ženy ho, ale milují, protože má velkou přednost v posteli. Na velikosti prostě záleží, že? :D V rodině je za černou ovci, takže když jeho otec chce prodat rodinnou firmu a jít na zasloužený odpočinek je jasné, že Spencer musí začat sekat latinu. Nabídne své nejlepší kamarádce Charlotte, aby mu po dobu 7 dní dělala snoubenku. Ovšem ve vší počestnosti. Kromě toho, že jí na ruku navlékne obří prsten má ještě jedno eso v rukávě, a to svůj klenot v posteli. Jak tohle asi dopadne?

Musím se přiznat, že knížku jsem kupovala jen proto, že byla v akci. Neměla jsem vysoké očekávání, čekala jsem knížku typu Zapletený apod. Jenže! Opak je pravdou. Ten příběh mi neskutečně sedl. Není to sice žádný srdceryvný příběh, ale sakra jo, bavilo mě to. Přečetla jsem ji skoro jedním dechem. Spencera jsem si zamilovala okamžitě - líbilo se mi, že v první řadě myslel vždy na ženy, aneb jak je udělat šťastnými. Byl neskutečně milý, ale taky pěkně sexy. Charlotte se k němu prostě hodila, jako kousek skládačky, který zapadne na to správné místo. Na to, že neuměla lhát, tak jí to šlo jedna báseň. Já si knížku opravdu moc užila a těším se na další díl. Řekla bych, že je to takové podobné čtení ve stylu Penelope Bloom, ale možná trošilinku lepší. Ideální čtení na léto.

Ešína
15.07.2022 5 z 5

Svěží, vtipná a čtivá oddechovka na léto. Nemělo to žádný záhadný děj ani velký zvrat a hned bylo jasný jak kniha dopadne. Ale nenudila jsem se. Vlastně se mi to hodně líbilo. Spencer byl strašně fajn a Charlotte ho skvěle doplňovala.

Dellphi
08.07.2022 3 z 5

Jedním slovem: pohodička. Ideální kniha na dovolenou, čtivo na pláž nebo prostě jen tak. Kniha, kterou můžete kdykoliv odložit a bez stresu se k ní zase vrátit. Nic převratného, ale i tak docela vtipně napsaná a čtivá. Jako ano, je to předvídatelné, neděje tam se nic, co byste nečekali, ale na druhou stranu, když potřebujete relax a prostě jen tak vypnout, tak je zkrátka ideální.

Literarytwins
07.07.2022 4 z 5

Lauren Blakely pro mě byla zcela novou autorkou. Přiznám se, že jsem od knihy neměla příliš vysoká očekávání, byla jsem ale velmi mile překvapena! Tato kniha je skvělá oddechovka, u které se zasmějete. Velmi se mi líbilo, že kniha je psaná z pohledu muže jakožto hlavní postavy, což bylo tak osvěžující. Spencer byl namachrovaný mladík, u kterého mě překvapivě jeho až moc vysoké ago vůbec nevadilo a naopak jsem se jeho prupovídkami a přirovnáními velmi bavila. Samotný rozjezd celé knihy byl vtipný a myslím si, že pokud by se našel někdo kdo by mohl sepsat knihu chvalozpěvů o svém , byl by to rozhodně Spencer. :) Charlotte byla také fajn. Opravdu často jsem se smála. Po dlouhé době se mi stalo to, že mi na knize vyloženě nic nevadilo. Jediné za co strhávám bodík byl velmi přeslazený happyend a velká předvídatelnost děje. Celkově však knihu doporučuji jde o svižné a zábavné čtení. :)

Laf
26.06.2022 4 z 5

Kniha se mi líbila a splnila má očekávání. Hledala jsem nenáročnou romantickou knihu, u které se nasměju, bude mne bavit příběh a také bude čtivě napsaná, a to vše jsem dostala v této knize. Takže pokud hledáte nějakou oddychovku nebo i čtení na dovolenou, vřele doporučuji dát si na seznam i tuto knihu.

New York pro ženy erotika lhaní, lži

2022  74%Můj klenot
2022  74%Pan O