Můj brácha robot

Můj brácha robot https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/270868/bmid_muj-bracha-robot-wHy-270868.jpg 5 18 4

Můj brácha robot série

První díl nové série Jamese Pattersona, autora světových bestsellerů Můj nejhorší školní rok a Já, srandista. Bohatě ilustrovala Juliana Neufeldová. Páťák Sammy Hayes-Rodriguez nežije v tak úplně obyčejné rodině. Maminka je vědkyně a baví se vymýšlením robotů. Její nejnovější vynález se jmenuje Éčko a má chodit se Sammym do školy. A nejen to! Sammy se musí k robotovi chovat jako k vlastnímu bratrovi! Hrůza! Do třídního kolektivu nikdy moc nezapadal, a teď ještě musí chodit do školy s bráchou robotem, který je šprt. Spřátelí se Sammy s novým členem rodiny? A co spolužáci? Oblíbí si Éčka? Dočtete se v humorném vyprávění Jamese Pattersona.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

House of Robots , 2014

dájavídek
21.06.2022 5 z 5

Tato kniha se mi velice líbila. Někdy byla vtipná a někdy velice velice napínavá. První dobrodružství Sammyho. Velice doporučuji. :D

EvaEma
29.09.2019 5 z 5

Vynikající kniha pro děti i dospělé. Nechybí humor, napětí, detektivní zápletka, láska, přátelství, ponaučení. Navíc je kniha plná povedených obrázků, takže pro děti ideální - budete mít do čtenářského deníku za pár dní skvělý úlovek. :-)

buldozer5
30.09.2016 5 z 5

Nejlepší kniha od tohoto autora, co jsem kdy četl ( a to jsem jich četl už hodně). Má v sobě všechno. Především humor, dobrodružství a taky špetku toho napětí, jak to s robotem dopadne. Přečetl jsem ji jedním dechem a určitě se k ní ještě někdy vrátím. Silně doporučuji a dávám 5 hvězdiček..

Šílenec.Knih
21.01.2016 5 z 5

Tohle je jedna z nejlepších knížek jakou jsem kdy četla. :)

Autoři knihy

James Patterson
americká, 1947
Chris Grabenstein
americká, 1955

Kniha Můj brácha robot je v