Mrtví umí mluvit

Mrtví umí mluvit https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483570/bmid_mrtvi-umi-mluvit-LEj-483570.jpg 4 76 76

Cassie, asistentka v pitevně, už za svou praxi zažila leccos. Ovšem teď před ní na stole leží někdo, koho velmi dobře znala. Cassie je přesvědčená, že dokáže vnímat poslední myšlenky mrtvých, a teď cítí, že závěr patologa, dle kterého jde o nešťastnou náhodu, není správný. Vidí snad ve svém zármutku přeludy, nebo se její intuice nemýlí a na smrti paní E. je něco zlověstnějšího?... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Alpress

Body Language , 2020

Hella
28.02.2022 3 z 5

Příběh mě příliš nezaujal a nebavil, ale určitě oceňuji originalitu hlavní postavy.

LaBella
08.02.2022 5 z 5

Výborná kniha, originální zápletka. Doufám, že bude další díl a zjistíme víc o rodině Cassi. Založených 5*.

Mayaotzin
27.01.2022 4 z 5

Cassie s babičkou mi přirostly k srdci :-) Děj se rozjížděl pomalu, ale rozhodně nebyl nudný. Sbohem paní E.

Zdenas5
02.01.2022 3 z 5

Kniha byla zajímavá námětem, ale ve zpracování zůstaly rezervy. Děj plynul pomalu bez větších zvratů, rychlejší spád nabral na několika posledních stranách. Nejsympatičtější postavou byla Cassiina babička. Od tak vysokého hodnocení jsem čekala něco lepšího, toto byl běžný průměr.