Království hříchu

Království hříchu https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460539/bmid_kralovstvi-hrichu-5UD-460539.jpg 4 668 668

Mount Trilogy série

< 3. díl

Co je moje, bude moje navždycky, a to včetně Keiry Kilgoreové. Už nestačí, že je mojí dlužnicí. Už nestačí, že mi patří její tělo. Chci něco víc. Snaží se vzdorovat, ale nikdy se jí nevzdám. Nic nás nerozdělí. Ani ona. Ani moji nepřátelé. Nikdo. Svůj dluh může splatit pouze jediným způsobem – svým srdcem. Království hříchu je závěrečný díl trilogie o Lachlanu Mountovi.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Sinful Empire , 2017

petulkapeta
10.07.2021 5 z 5

Zavrtím hlavou. Mýlí se. „To si myslíš, ale já vidím to, co je schované pod
povrchem. Je v tobě krása, kterou neuvidíš, dokud se na ni nepodíváš
mýma očima.“
No posledni dil pro mě byl pecka libila se mi ta akce a vzrušení všeho...paradni zakonceni serie

oresvo
09.07.2021 5 z 5

Závěr, byla jsem zvědavá jak to skončí, jestli se jim povede najít cestu ke společnému životu. Sice je spojovalo hodně sexu ale nakonec tam bylo i něco hlubšího. Je fajn číst příběh o chlapovi co je temný jak noc, jak si nachází světýlko ve tmě a z noci je šero. ;) ona naivní a nakonec z ní byla silná osobnost. Milovala jsem ty jejich hádky . Souboj vůlí. Celkově se mi to libilo. Vykouzlilo mi to úsmev na tváři ale i ruměnec.

keiko33
08.07.2021 4 z 5

Hodnotim celu seriu. Prva kniha super. Keiryna tvrdohlavost a vzdorovitost, Lachlan, ktory ju chcel skrotit a do toho vasnivy sex, ktory bol opisany putavo. No postupne ako sa ich vstah zacal vyvijat, pribeh zacal upadat. Respektive jeho opis. Zacalo to byt take obycajne klise, aj ked celkom citatelne, co sa uz ku konci pokazilo. Niektore pasaze boli nepremyslene, take nerealne. Vadi mi, ked autorka pise pohlad zo strany muza recou, ktoru by bezne muz nepouzil. Ked taky tvrdy muz ako Lachlan, pouziva presladene recicky, ci vela reci pri sexe. Si neviem predstavit, pri sexe este tolko debatovat a vsetko obkecavat. Pride mi to nerealne. A tolko reci okolo pripravy na analny sex som este necitala. Takze ako celok celkom fajn trilogia, no nic extra.

Anna195
05.07.2021 5 z 5

Na posledný diel série Mount Trilogy som sa veľmi tešila, keďže autorka aj druhú časť série ukončila v tom najlepšom, takže som si musela počkať na záver. Ale vôbec mi to neprekážalo, pretože ja túto trilógiu doslova žeriem. Opäť autorka ide hneď na vec a nezdržuje sa zdĺhavými opismi, čo mne úplne vyhovovalo.

V záverečnej časti mi Lachlan Mount ukázal viac svojej ľudskej stránky a ponúkol srdce na dlani, ale zároveň stále zostal nemilosrdným kráľom. Túto jeho kombináciu som zbožňovala, pretože mi ukázal to, kým skutočne je. V tejto časti som mala možnosť nazrieť aj omnoho viac do jeho minulosti a zistiť skutočnosť, prečo sa stal takýmto Lachlanom a samozrejme mnohé ďalšie veci z jeho minulosti. Keira stále ostáva tou silnou ženskou postavou, ale aj ona mi ukázala viac zo svojich citov.

V tejto časti môžete cítiť medzi obama silnú vášeň a množstvo citov, pretože obaja sa nám omnoho viac otvorili. Títo dvaja sú pre mňa úžasní hlavní hrdinovia.

Království Hříchu sa odlišuje od predchádzajúcich dvoch častí najmä v tom, že je tu omnoho viac akcie a viac sme ponorení aj do sveta mafie. Samozrejme, že aj tu vyplávajú na povrch rôzne tajomstvá, nad ktorými som doslova vyvaľovala oči, pretože Meghan March ma vždy v jej knihách vie prekvapiť až ostanem bez dychu.

Táto séria je stále nereálna a šialená, ale ja som jej úplne prepadla a určite to je jedna z TOP sérií, ktoré som mala možnosť prečítať. Príbeh o kráľovi a kráľovnej som si poriadne užila... A epilóg, tak ten bol presne taký, aký som od autorky čakala.

Dellphi
03.07.2021 4 z 5

(SPOILER) Zajímavé a velmi čtivé. První díl byl bomba, druhý byl o něco slabší a třetí byl zase docela zajímavý. Líbilo se mi, že autorka nehledala cestu pryč z Lachlanova businessu, ale nechala ho tam v podstatě i s Keirou. Navíc i Lachlanovo pojetí spravedlnosti bylo skvělé a nezměkl ani po tom, co se zamiloval, což beru jako další klad.
Celá trilogie je zajímavá a stojí za přečtení. Autorka píše poutavě takže se těším na další její knihy, snad nějaké budou :-)

Jita160
03.07.2021 5 z 5

Třetí díl jsem spolkla jak malinu,která mě velmi chutnala a byla táák sladká. Učíte si to zopakují.
Ano tohle můžu to se mě líbí...dominantní zlé muže,které zkrotí je silná kráska.
Celá trilogie byla vzrušující a čtivá.
ROZHODNĚ DOPORUČUJI

TerezaMondeková
02.07.2021 5 z 5

Její styl psaní je neuvěřitelně poutavý, prostě knihu nemůžete odložit. Jsem ráda, že už mám celou sérii přečtenou, ale na druhou stranu mě to mrzí, protože příběh Lachlana a Keiry je u konce. Strašně jsem si tenhle knižní pár oblíbila, i celý ten nápad na tenhle příběh. Tahle série rozhodně nesmí chybět v mé domácí knihovně a myslím si, že se k ní určitě v budoucnu vrátím... a rozhodně ne jednou.
Líbilo se mi, že v tomhle díle už se před sebou nesnažili skrývat, co k druhému cítí. Už se brali jako rovnocenní partneři. Tým. Myslím, že se k sobě perfektně hodili. Nevím, který díl se mi z celé sérii líbí nejvíc. Myslím si, že všechny díly jsou skvělé. Dobře navazující, úžasně vymyšlené, napsané. V každé knize je sex, nebezpečí, akce, překvapení a pořádné vzrůšo. Opravdu jsem přemýšlela nad tím, kdo by za vším mohl stát, ale i když máte svůj typ, tak stejně... autorka to opět vymyslela naprosto geniálně! Že to bude tenhle člověk to jsem nečekala. Musím říct, že autorka i dost věrohodně popsala celý ten svět mafiánu, drog a smrti.

Pedruska01
02.07.2021 4 z 5

Na poslední díl jsem se hrozně těšila. Přeci jenom, celý ten příběh byl obrovská jízda, takže bylo jasné, že si finále nenechám dlouho ucházet. Tu knihu jsem měla přečtenou za pár hodin, neuvěřitelná čtivost, to jako vážně. Styl, střídání postav i tempo bylo skvělé, jako v předchozích dílech, v tomto směru se nic nezměnilo. V jiném směru bylo pár změn, které z mého pohledu nebyly úplně šťastné, ale zase to nebyla taková tragédie.
Hlavní hrdinku Keiru jsem měla moc ráda, fandila jí, obdivovala a ve většině s ní souhlasila, ale tady se to lehce změnilo. Její chování i myšlení. Vcítila se do role královny, za kterou se skutečně považovala, brala ten nadstandard najednou jako samozřejmost, pánovitě a neuvěřitelně (v tom špatném smyslu) rozdávala rozkazy a díky tomu začala nosit nos nahoru. Stouplo jí to do hlavy víc než bylo nutné. Zvlášť navíc, když se nechala okroužkovat. Úplně se mi to dvakrát nepozdávalo. A i vůči svému protějšku to bylo místy divné. Nejen chováním k němu, určitou (sebe)jistotou, ale i tím, že krom něho už nikdo a nic dalšího neexistuje. V hlavě si ho postavila na piedestal. V jistém smyslu to chápu, ale prostě, tohle bylo moc.
Druhý hlavní hrdina Lachlan Mount, konečně se ten chlap otevřel a my mohli zjistit daleko víc z jeho minulosti, což bylo příjemné, ačkoliv ne úplně hezké vůči tomu, co si zažil. Přesto jsem tak nějak byla ráda, že se ze dna vyškrábal na vrchol, i když ne zrovna čestnou cestou. I když dneska s poctivostí nikam nedojdeme, jak je vidno. Líbilo se mi, že se dokázal projevit emočně, protože tím jsem si ho ještě víc oblíbila. Konečně se z něho stával tak nějak... jen "člověk". Bylo to fajn. I přesto, že některé kroky a nejen ty, byly stále přehnané, co podnikal pro Keiru. Pořád mám takový malý pocit, který mi u něj vadí. Není to pro mě 100% postava. A ještě musím zmínit... Překvapil mě Jizva! Nechápu, ale prostě páni. Byla jsem ráda.
Dějově se toho stalo celkem dost, když to tak vezmu. Hodně nebezpečných akcí, ukázky minulosti, rozklíčování zápletky, i když mám zároveň pocit, že se toho paradoxně celkově moc nestalo. Hodně se řešila vztahová linka, tím to asi bylo. Některé scény byly nelogické, až zbytečné, přitažené za vlasy nebo nedotažené, unáhlené, ale brala jsem to... v celku. Nebylo to nijak iritující, vzhledem k tomu, jak tenhle příběh je šílený.
Kdybych to měla nějak sesumírovat, tak se mi to líbilo, bavilo mě to a fakt jsem to slupla jak malinu. Musím taky přiznat, že to oproti předchozím dílům trochu pokleslo a to je velká škoda. To napětí a nebezpečí mezi hlavními aktéry zmizelo, nastolila se bezmezná láska a ochota učinit cokoliv - doslova. Na prvním místě oni, pak dlouho nic a pak někde v pozadí zbytek. Bylo to nevyvážené. Jasně, čekala jsem, že to dopadne dobře - jak jinak - ale nevím, bylo to moc rychle a moc přehnaně prezentováno. Tahle série rozhodně není klišé, ale jako by tenhle závěr k němu těžce tíhnul. Nevím. Dost věcí bych vytkla, které se mi tam nezdáli. Jednoznačně ubyly sex scény, řešily se city - což mi vůbec nevadilo, přesto si závěr autorka nemohla odpustit. No.
Když všechno, co se mi nezdálo pominu, tak i tak jsem pokojená. Kompletní celek tří knih se mi hodně líbil a bylo to skvělé, užila jsem si to a jsem moc ráda, že jsem ho mohla okusit. Knihu samozřejmě doporučím, protože jinak to nejde a co se týče hodnocení, tak jednoznačně i vůči předchozím dílům musím srazit. Pořád váhám, ale když tomu dám 4*, nebude to vůbec špatně. :)

Šárka88
01.07.2021 5 z 5

I třetí díl nebyl špatný a musím říct, jak zvláštní je, ze Keiře během dvou dílu narostl nosánek a Mount se uklidnil. Mohu tuto trilogii doporučit. Bavilo mě to.

Janík511
01.07.2021 5 z 5

Skvělá série. Další skvělý díl. Dvojka zůstává pro mě nejlepší knihou plnou erotiky, napětí a soubojem dvou nezdolných vůlí.

evineckY
30.06.2021 5 z 5

Miluju romantické knihy plné klišé, emocí, sexu a děje.
Moc ráda čtu z obou pohledů zamilovaných a to jsem právě dostala.
I když to byly tři díly, bylo to moc krátké a chci ještě.

jani.ruzicko
29.06.2021 4 z 5

Série to byla svým způsobem skvělá, hlavně první dva díly mě nadchly. Tento poslední mi ale přišel poněkud sladkej, nebo nevím, nějak moc rychle se objevila láska, či jak jinak to vyjádřit =)
Každopádně každý díl přečtený za pár hodin, takže čtivost se upřít také nedá. Mně se to líbilo =)

Knihajeradost
29.06.2021 5 z 5

V tomhle díle jde erotika stranou. Příběh je ale akčnější, drsnější a dozvídáme se, kdo ohrožoval Keiru na životě. Určitě budete překvapeni. Díky útržkům z minulosti si všechno pospojujete a vše do sebe dokonale zapadá.
Trochu mě mrzí, že jsou jednotlivé díly tak krátké. Autorka se nezdržuje zbytečnými opisy, ale i tak je to velmi čtivé a celá série se mi hodně líbila.

Toledo
29.06.2021 4 z 5

Řekla bych, že o trochu slabší díl než ty předchozí, ale vůbec ne špatný. Ubylo erotických scén a naopak jsme dostali více akce a pohledů do minulosti. Celou sérii hodnotím kladně, slupla jsem všechny díly jako malinu :)

Petra38
29.06.2021 5 z 5

Přelouskáno za chviličku,až mě mrzí,že nebyla trochu víc dramatická. Jako super,fakt mě celá serie hromsky bavila ale musím souhlasit,že poslední díl malinko uvadl. Ale i tak si ji ráda přectu znovu a možná ještě znovu :-) za přečtení stojí stopro! Celou serii nejde než doporučit.♡♡♡

AliceTief
28.06.2021 3 z 5

Nakonec jsem docela zklamaná, po první knize jsem nedočkavě čekala na další a další díl, ale příběh postupně upadal...

kopretina001
28.06.2021 3 z 5

Pokud čekáte stejnou vášeň, napětí a jiskření, které bylo mezi Keirou a Lachlanem v předešlých dílech, tak tady už bohužel není... Tento díl byl takovy suchý...., honem tam něco napsat a konec... Ale zase jsme se dozvěděli, proč to bylo tak, jak to bylo, takže taky dobrý. Ale určitě sérii doporučuji, už pro to originální téma.

Evka3814
28.06.2021 5 z 5

Co tak k tomu říct....velmi povedená série od které se nedá odlepit. Moc se těším na další dílka, která nám tato autorka napíše. Mohu jen doporučit❤

Banni37
28.06.2021 5 z 5

Velmi čtivá trilogie, každý díl jsem doslova vdechla, za mě originální téma i charaktery. Doufám, že si od autorky přečteme i něco dalšího. :)

Miška935
27.06.2021 5 z 5

Tohle lze říct jedním slovem a to nádhera! Akorát jako takto utknout konec mi nepřijde fér a rada bych pokračování :)

sex vraždy láska BDSM

Meghan March