Láska mezi řádky

Láska mezi řádky https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/517207/bmid_laska-mezi-radky-N7K-517207.jpg 4 302 70

Rowan. Živím se tvorbou pohádek. Zábavní parky. Produkční společnosti. Pětihvězdičkové hotely. To všechno by mohlo být moje, kdybych zrenovoval Dreamland. Najmout Zahru se zprvu jevilo jako dobrý nápad, ale pak jsem ji políbil Když jsem jí napsal zprávu pod falešným jménem, všechno se začalo vymykat kontrole. Když jsem si uvědomil, kde jsem udělal chybu, bylo už pozdě. Na lidi, jako jsem já, nečeká žádné „šťastně až navěky“. Protože nám je souzeno šťastné konce ničit. Zahra Když jsem v opilosti odeslala projekt kritizující nejdražší horskou dráhu v Dreamlandu, měla jsem za to dostat padáka. Místo toho mi Rowan Kane nabídl pracovní místo snů. Ale mělo to háček. Znamenalo to pracovat pro toho nejtvrdohlavějšího šéfa pod sluncem. Rowan byl protivný a nedotknutelný, ale mému srdci to bylo jedno. Dokud jsem neodhalila jeho tajemství. Teď je načase tohohle miliardáře naučit, že peníze nedokážou spravit všechno. A už vůbec ne nás. Láska mezi řádky je prvním dílem série tematicky propojených samostatných knih sledujících osudy tří bratrů z miliardářské rodiny.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

The Fine Print , 2021

LenaWirus
02.02.2024 3 z 5

Příjemná romantika, ačkoliv se jedná o jedno velké klasické klišé. On je bohatý nedostupný krasavec, ona pozitivní sluníčko, které roztaje jeho ledové srdce. Zamilují se do sebe, on jí zlomí srdce, aby se ho pak snažil získat zpět a je ochotný se kvůli ní všeho vzdát. Nic nového, ale je to příjemná čtivá oddechovka.

Anniee
30.01.2024 4 z 5

Byla to hezká oddechovka, která mě sice bavila, ale která lehce zapadne mezi ostatní podobné. Bavil mě Zahřin humor a chemie mezi ní a Rowanem, ale přiznejme si - Rowan byl teda extrémní idiot. A celou knihu jí psychicky ubližoval tak, že nechápu, že to ustála. To už snad ani není morally grey hrdina, ale fakt jedna velká red fakt. Ale když se od toho člověk aspoň malinko oprostí a snaží se do toho nevrtat, tak je to fajn početní s klišé koncem, kterej mě ale vždycky zahřeje u srdíčka. A asi se podívám i na další dva díly.

MAU256
28.01.2024 4 z 5

"Měla jsi pravdu, když jsi říkala, že si zasloužíš něco lepšího. Vždycky sis zasloužila něco lepšího, ale já tě nedokážu nechat jít. Nemůžu tě nechat odejít, protože jsi jediný člověk na celém světě, na kterého se chci usmívat, a jsem příliš sobecký na to, abych nechal to nejlepší ve svém životě zmizet jen proto, že se bojím."

Jeden jediný klik v notebooku po pár sklenkách vína a Zahře se změní celý dosavadní život. Totéž se stane rodině Kanových po úmrtí dědečka, který každému z nich zaslal dopis. I Zahra jeden od Bradyho Kana obdrží, protože měl to štěstí, že se ona stala jeho jedinečným člověkem, který mu pomohl uvědomit si své chyby. A tím člověkem se stane i pro Rowana, jenže si to nejdříve musí uvědomit a od základů sám se změnit. Doufám, že nás autorka nenechá moc dlouho čekat a dočkáme se také příběh dalších bratrů - Cala a Declana.

alzbeta4340
27.01.2024 3 z 5

Škoda, že nebylo více využité prostředí zábavního parku, to by knihu odlišilo od jiných - podobných. Taky bych přidala trochu víc humoru. Tak snad příště, zbylí bratři vypadají zajímavěji.

lotofhs
26.01.2024 4 z 5

Na jednu stanu se mi to docela líbilo a byla to taková odlehčená romantika, kterou člověk přečte během chvilky. Asi nechápu ten boom, který kolem této knihy nastal na TikToku a dalších platformách. Děj nebyl úplně špatný, ale také ani ničím originální. Myslím si, že autorka si mohla více vyhrát s prostředím zábavního parku a trošku nás víc vtáhnout do atmosféry.
Rowan mě někdy neskutečně štval a musela jsem se nad jeho chováním pozastavit. Nejvíce mě asi dostalo, že nebyl sám schopný reflektovat a uvědomit si, že platit zaměstnancům minimální mzdu, nepřispívat na zdravotní pojištění a pomalu z nich dělat otroky není tak úplně okay. Musela mu otevřít oči Zahra a díky ní se změnil, což na mě nevrhá zrovna dobrý dojem. Přece jenom člověk se nestane dobrým, jenom protože se zamiluje. Miliardář, který vlastní zábavní park a několik streamovacích platforem a není schopný si vážit svých zaměstnanců...
Ve výsledku se mi to líbilo, ale doufám, že další díly budou lepší.

KlaraD851
23.01.2024 4 z 5

Příběh nebyl špatný, ale žádné wau ve mě knížka nezanechala. Mám ráda T.L. Swan a její miliardářské bratry (Miles serie), trochu jsem si myslela, že tohle bude podobné. Ale nebylo.
Možný SPOILER:
Rowan byl na můj vkus až moc "rozbitý", v jeho věku a postavení to bylo moc, to nikdy neslyšel o psychologovi... Zahra byla místy zvláštní a nepochpitelná. Jako pohádka na pár večerů dobrý, přečtu i další bratry, až vyjdou.

Pitbullka
12.01.2024 2 z 5

Knížka má vysoké hodnocení a to mě dost nalákalo. Ale po přečtení si říkám proč? Ani, prostředí zábavního parku bylo příjemné osvěžení. Ale jinak byly postavy totálně neoriginální. Rowan mi přijde lacinější kopií Christiana z 50 odstínů a Zahra přepínala z úplně trubky do nejvíc sexy samice. Tohle na mě teda fakt nefungovalo. Bohužel,za mě zklamání.

Knihomol_ka
11.01.2024 3 z 5

Jsem překvapená, že kniha má tak vysoké hodnocení. Nebylo to špatné, ale za mě teda žádná sláva. Očekávání jsem měla úplně jiné...
Pořádně ani netuším o čem vlastně příběh byl.
Rowan je bohatý snob, který se chová strašně a nezajímavě. Ve skrytu duše je to jen další zlomený člověk. Jakmile jeho postavu začneme lépe poznávat, tak pochopíme co se za tou jeho maskou skrývá. Chvílemi jsem mu ani to jeho chování nechtěla věřit a nějak mi to k němu prostě nesedělo. Na člověka, který vyrůstal v čem vyrůstal se hlavní hrdince až moc otvíral a choval se pro mě trochu nereálně. Za to Zahra se mi líbila moc. Byla milá, veselá a upřímná. Byla prostě svá. Byla všemu otevřená a její příběh se mi prostě líbil. U ní mi přišlo vše skutečný. Její chování vůči Rowenovi se mi líbilo. Nesedla si z něho hned na zadek a neodpustila mu hned všechno, jak to u některých hlavních hrdinek často bývá. Příběh je docela slown burn což byla další věc co mě překvapila, ale to mi ani nevadilo. O erotické scény tady nejsme ochuzeni a ty se mi doooost líbily. Tento příběh je nenáročný a pokud chcete něco odpočinkového, tak rozhodně šáhněte po této knize. Na co jsem dále zvědavá jsou ostatní bratři a jejich úkoly. Takže sérii dám ještě šanci a zkusím další bratry.

Hodnocení 2,5 hvězd..

Martule44
06.01.2024 5 z 5

Jsem nenapravitelná romantická duše, která se svou životní realitu snaží prokládat optimismem, ke kterému patří i sny. Knihy jsou jednou z možností, jak ty sny aspoň na chvíli zrealizovat.
A tahle kniha je taková krásná, romantická pohádka, která vám zpříjemní den,ať už je jakýkoliv.... V realitě by asi příběh neuspěl,ale co já vím? :-)
Bylo to příjemné čtení a pohlazení po duši, kór po Vánocích!

jana1874
05.01.2024 5 z 5

,,Tohle je tvoje šance dokázat si, že řeči ostatních ani trochu neurčují, kým jsi. To umí jen tvoje činy.“

První kniha letošního roku a mně se moc líbila. Na knihu mě nalákala literární kouzla (které znovu moc děkuji) svou krásnou fotkou a recenzí, kde když jsem zjistila, že se děj odehrává v zábavním parku, tak jsem ani nečetla anotaci, protože mi bylo jasné, že si ji přečtu

,,Co je ta ženská zač a proč se nedokáže srovnat do latě jako všichni ostatní? Chová se, jako by srala třpytky a k snídani jedla duhu. Nevím, v jakém pohádkovém lese vyrostla, ale nikdo nemůže být takový optimista."

Jistě, asi každý dokáže vytušit, jakým směrem se bude děj ubírat, ale. Obě postavy byly skvělé, od začátku měly mezi sebou chemii, které se dalo věřit. Jejich vztah se rozvíjel - jejich setkání, smsky, gesta a chování vůči druhému. Rowan se zachoval jak blb, ale člověk je trochu shovívavý, když zjistí, co zažil od jiných. Zahra byla úžasná, to, jak si nic nedělala z toho, že je to její šéf a normálně s ním mluvila, byla až drzá Byly to pěkně vykreslené postavy s povahou, které jsem dokázala porozumět díky tomu, že se postupně poznávali jejich zážitky, zkušenosti a tak.

,,Podle mámy jsem asi tak jemná jako blesk a povahu mám jako ohňostroj. Řekla mi, že takový přírodní úkaz dokáže ocenit jen stejně silný muž."

Moc se mi líbilo, že byl děj zasazen do zábavního parku, je to originální nápad a jelikož jsem dvakrát byla v Disneylandu v Paříži a úplně mě to okouzlilo, tak čtením této knihy jsem si to dokázala zas vybavit a bylo to o to víc skvělé

MaláKnihomolka
04.01.2024 4 z 5

Milujete romantiku a pohádky? Pak tu mám pro vás jednu krásnou, romantickou knižní pohádku, jež si určitě užijete.
Máme tu sebestředného miliardáře, který musí v Dreamlandu splnit úkol, s nímž mu může pomoct jedna bláznivá, legrační, věcně pozitivně naladěná Zahra. Jednoduše, ona je jeho naprostý protiklad a ty se přece přitahují, ne? Pokud máte rádi tzv. grumpy and sunshine, pak se vám to v téhle knize splní.

Rowan postupně díky Zahře roztával, dělal co by nikdy dřív sám od sebe neudělal, například stavěl sněhuláka. To je to, co mám v knihách ráda. Když postava/y postupně vyvíjí.
Pro mě bylo nové a originální i prostředí zábavního parku, trochu mi to připomínalo Disneyland, ačkoliv jsem tam nikdy nebyla. Každopádně všechny ty atrakce, stánky, horské dráhy, hrady jak já bych se tam taky ráda podívala. Nejlépe se Zahrou, jelikož věřím, že s ní bych si to naprosto užila. Ona by byla můj člověk, protože je stejně bláznivá, zdtřeštená a já věřím, že by to s ní byla opravdu jízda.
Co se týče konce knihy, ten byl za mě sladký jak velké balení gumových medvídků či jiné sladkosti. Ale jo, sedělo to tam.

Jediné mé mínus bylo v tom, že jsem se někdy prostě nudila. Něco mi v tom příběhu chybělo, abych si z něj sedla na zadek, jako třeba z mé milované Nespoutané Aljašky.
Každopádně jsem zvědavá a těším se na další dva díly aka další dva bratry s příjmením Kane. Jelikož to, co budou muset splnit ti dva, to bude ještě zajímavé.

Zomy
02.01.2024 3 z 5

Příjemná záležitost s dobře vystavěnými hrdiny a s vděčnou zápletkou.
Přesto jsem se chvílemi přistihla, že se u knížky nudím, zejm. v první půlce.

Prostředí zábavního parku je nové, což je fajn, ale kromě obálky jsem se do prostoru neuměla tolik vcítit, takže mi z toho nakonec zbyl vztah šéfa a podřízené.

Ovšem obálka je parádní, ta mě baví! (Ačkoliv já jsem vděčná za každý přebal knížky tohoto žánru, kdy na mě nezírá polonahý rádoby sexy týpek.)

Další díly série si určitě přečtu, na Declana se těším a troufám si říct, že Iris by mu slyšela ;-)

Víc než 3,5 hvězdy dát nemůžu, přesto knížkou rozhodně nejsem zklamaná a autorku budu dál sledovat.

dam.si.knihu
31.12.2023 4 z 5

První díl ze série Miliardáři z Dreamlandu s názvem Laska mezi řádky si rozhodně zaslouží velkou pozornost u čtenářů, kteří milují pohádkovější romantické příběhy, s hate to love linkou a perfektně stvořený prostředím.

Troufnu si říct, že tenhle příběh by klidně mohl začínat slovy “Bylo, nebylo. Je to totiž taková modernější verze pohádky, kterou si alespoň za mě nejde nezamilovat.
Autorka si pro nás připravila naprosto úžasné prostředí, které budete zbožňovat a hlavně ho budete chtít navštívit stejně jako Disneyland. Já osobně bych uvítala ještě více popisu Dreamlandu a možná trochu ubrala na erotických scénách, kterých tam v jednu chvíli bylo až moc za sebou. Nicméně i tak jsem si to celé stihla zamilovat.
Kniha je možná plná otřepaných klišéale proč ne?Když to všechno skvěle funguje, tak mi to vůbec nevadí!
Samotná romantická linka hlavních hrdinů mě opravdu bavila. Užívala jsem si skvělou atmosféru, vtipné slovní přestřelky, ale co je důležité, Lauren se povedlo dát Zahře a Rowanovi neuvěřitelnou jiskru a chemii a celkově autentičnost.

Mamka_cte
30.12.2023 5 z 5

Navzdory bušícímu srdci předstírám, že mě jeho výhrůžka nezajímá. „Doufám, že se za tímto postojem schovává obří pták, jinak by to ostatní mohlo zklamat.
„Chcete vytáhnout pravítko a otestovat svou teorii?
„Lupu jsem nechala doma, tak snad zítra. Jsem si jistá, že andílek na mém rameni je dávno fuč.

Vtipná a romantická pohádka se špetkou erotiky odehrávající se v zábavním parku.

Moc se mi líbila romantická linka mezi Zahrou a Rowanem a jak se Rowan kousek po kousku měnil z kusu kamene na usmívajícího se méďu. Oba se museli zahojit a překonat překážky aby mohli byt spolu.

Už na začátku víte, že kniha dopadne klasickým happyendem, ale i tak, se mi tohle klišé strašně moc líbilo.
A co bylo velké plus byl humor. Super!

Laska mezi řádky je po pár měsících první romantika co jsem přečetla a asi mě vytáhla z čtecí krize tohoto žánru. Je to asi i tou krásnou obalkou, co mě něčím strašně přitahuje.

Těším se na další díl v této sérii. Příběh bude o Declanovi, což je starší bratr Rowana.

happy19
24.12.2023 4 z 5

Slibný začátek nové série.;-)
Jak ukázat,že život není jen černobílý a pocit moci na vše nestačí.,-)
Rozhodně si nenechám ujít další díl s boží obálkou!

„Naučte se vděčnosti, pokud chcete mít nějakou šanci na úspěch.“

kikikrat
18.12.2023 4 z 5

Tohle bylo skvělé! Netradiční prostředí zábavného parku, skvělá chemie mezi Zahrou a Rowenem a trocha pikantnějších scén, které tam naprosto sednou. Kniha je čtivá, plná dialogů a uteče vám ani nebudete vědět jak. Zahra je zábavná a Rowan možná až moc vážný a to dělá ten příběh ještě víc zajímavějším. Doporučuju a těším se na další díl.

Andrejka91
17.12.2023 4 z 5

Prvních 150 stran jsem se docela nudila, proto nemůžu hodnotit plným počtem hvězd, ale konec byl sladký. Je to příjemná oddechovka a tohle prostředí to ještě nebylo, což je také velké pozitivum. Další díl si ráda přečtu.

kalinkacz
16.12.2023 4 z 5

Láska mezi řádky byla prostě boží!
Ze zahraničí jsem věděla, že je kniha, resp. celá série, nesmírně populární až doslova virální.
Pro mě je Lauren Asher objev letošního roku asi jako Lucy Score! Knihy obou těchto autorek mě bavily stejně moc!
Láska mezi řádky má parádní hlavní hrdiny, miluju to prostředí zábavného parku a postupně budovanou chemii...
Celá kniha stojí na dialozích a díky tomu se čte prakticky sama.
Za mě parádní new adult romantiky a po dočtení mě napadá pouze jediné - "Kde je sakra druhý díl?!"
Pokud to není jasné, tak DOPORUČUJU!

MilackovaN
16.12.2023 5 z 5

Pěkná knížka s nevšedním prostředím zábavného parku. Zahru i Rowana jsem si oblíbila a velmi se těším na příběhy zbývajících bratrů.

havrmoni
15.12.2023 5 z 5

Je to sladké, krásně romantické a mě to prostě bavilo. Co se mi líbilo byla sestra Ani.

láska erotika dědictví Downův syndrom poutě, lunaparky, zábavní parky

Lauren Asher
americká