A co bylo dál

A co bylo dál https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/530443/bmid_a-co-bylo-dal-65a9689663467.jpg 4 220 220

Jameson s Emily se snaží o svého prvního potomka. Tedy, Emily se snaží. Jameson je jako obvykle v pracovním stresu, což nakonec dožene Emily k tomu, že Jamesona unese do thajského wellness resortu, kde by si oba měli odpočinout a zbavit se napětí ve vztahu. Jak je ovšem u Jamesona pravidlem, nic se neobejde bez humorných a přehnaně dramatických výlevů. Tristan se chystá na převzetí Claiřina podniku, snaží se ze svých adoptivních synů vychovat schopné mladé muže, s Claire očekávají první dítě a do toho všeho připravují svatbu, která bude tak velkolepá, jak se jen na Milesovi sluší. Doufejme, že vše proběhne hladce pokud někdo ohlídá Pochcánka. Elliot a Kate měli za to, že už všechny překážky ve vztahu překonali. Od Elliotových pochyb o pravé lásce po Kateinu sestru podvodnici, ti dva si už vytrpěli dost. Osud jim však připravil ještě jednu velkou zkoušku, ale zdá se, že řešení je blíž, než by se zdálo. Sledovat zpovzdálí Christophera, jak se snaží sžít s venkovem, je Haydenina nejoblíbenější volnočasová aktivita. Spolu s Eddiem se smějí Chrisovým pokusům navázat kontakt se sousedy, ulovit vlka, který údajně terorizuje okolí, ale nikdo ho neviděl, či pořídit nejplodnější býky, které trh nabízí. Eddie však pomalu dospívá a jeho budoucnost leží právě v rukou jeho adoptivních rodičů.... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , Metafora

Miles Ever After , 2023

Nermal
22.02.2024 5 z 5

Pěkné zakončení celé milesovské série. Komu bylo smutno, mohl se aspoň na chvíli vrátit ke zdařilým příběhům všech bratří. Nestálo moc úsilí do toho zase rychle vklouznout. Není nad to, když člověk ví předem, že tady žádné zklamání při čtení nehrozí. Několikrát jsem se zase pobavil nad potrhlými bratry a trochu zalitoval, že je definitivní konec.
Ale celá série stála za to, považuju ji za jednu z nejzdařilejších, které jsem četl.

KatieKuli
19.02.2024 4 z 5

Každý z bratrů Milesových dostal příležitost říct ještě pár kapitol ke svému původnímu příběhu. Jameson byl o dost hrubější a vystresovanější. Tristan se dočkal opravdu velké spokojené rodiny. Elliot musel s Kate překonávat překážky taky spojené s dětmi a Christopher se pokoušel stát pro Hayden alespoň trochu farmářem (jeho údiv nad pracovními psy :-))). Ale celá jejich "dynastie" držela při sobě. Pěkná tečka.

Jednu chvíli jsem si říkala, jestli nebudou další knihy o synech, když Jameson mluvil o další generaci. Hned mi naskočili hoši z BAM :-). Ale myslím, že to takhle úplně stačí...

Kristy.Seb
16.02.2024 4 z 5

Vděk: Schopnost být vděčný, ochota projevit uznání a oplatit laskavost.

Neexistuje žádná snadná cesta, je potřeba překonat překážky, které před vás staví vaše vlastní myšlenky.

Být schopen ovládat svou mysl je jedna z nejmocnějších dovedností, které člověk může mít.

Příjemné dovyprávění příběhu.

Gabriela143
14.02.2024 5 z 5

Výborné zakončenie celej série. Čítanie som si užila. Kniha opäť vtipná, vadilo mi však množstvo sprostých slov - hlavne od dievčat. Oceňujem spracovanie príbehu Elliota.

babystar
13.02.2024 2 z 5

Na pokračování osudů bratrů Milesových jsem byla opravdu zvědavá. Některý příběh mne bavil, jiný nudil, ovšem, co mne zarazilo, byla spousta opravdu sprostých slov. S erotickými scénami jsem samozřejmě počítala, ale tak sprostá slova z úst jemných, krásných a vzdělaných žen..., to bylo na mne moc. V USA prý nejdou pro sprostá slova daleko (že by i v Austrálii?), ale u nás se to snad nemuselo překládat tak doslova. Zvláště, když se děj odehrává ve VIP společnosti a ne mezi spodinou a narkomany. Za to dávám hvězdičky dolů.

Nuttelka
13.02.2024 5 z 5

Miluju celý "Milesův klub", vesměs ani moc nejde vybrat, který z bratrů je ten nejlepší :-) Každý má něco do sebe a jak jsou všichni pohromadě, je to vražedná kombinace pro nás ženy :-)) V tomto závěrečném dílu - takové shrnutí - jsem se opět hodně nasmála, dojala, ale i slzy ukáply (zde mě nejvíce dojal "osud" Kate s Elliotem, jelikož se mě i nejvíce dotýká). Ale prostě výborná tečka za skvělými hrdiny, série se opravdu povedla a já se k ní zas jednou s velkou radostí vrátím

Katka7922
11.02.2024 5 z 5

Epilogy skvělé a pět hvězdiček jsem dala, protože tuhle sérii prostě miluji. Něco jiného je to co si o tomhle celém myslím.
Jako vydat epilogy samostatně jako další knihu to mi už hlavně nebere. Vážně mám pocit, že už opravdu neví na čem vydělávat. Tohle mělo být součástí každého dílu a nikdo mě nepřesvědčí o opaku.
Epilog Tristana a Claire byl jako celý druhý díl pro mě nejlepší. Milovala jsem je, když jsem jejich příběh četla a tohle tomu dodalo tečku.
Epilog Christophera a Hayden byl přesně takový jaký jsem si představovala, že měl být v jejich knize.
Ostatní byly samozřejmě také skvělý.
Docela by bylo dobré, kdyby autorka pokračovala s mladší generací. "Materiálu" si na to připravila v epilozích fakt hodně :-)

Radka1727
11.02.2024 3 z 5

...pro mě docela zklamání. U tak skvělé série to bylo celkem zbytečné, v podstatě jsme se nic moc nového nedozvěděli. Všechno už bylo řečeno v posledním díle. Překlad to dorazil, nejsem prudérní, ale samé mrd.ní
a "je z tebe cítit mrd.a",bylo už fakt moc.....

Knihomol_ka
11.02.2024 4 z 5

V první řadě se pojdme trochu zasmát nad mou hloupostí. Do knihy jsem se pustila a byla lehce zmatená o co jde...
No pak jsem to zjistila :D Jednalo se totiž o pátý díl z této série. Takže ponaučení pro všechny prosím. Čtete anotace a zjistěte si kolik to má dílů a jestli na sebe navazují.

Já se aspoň přesvědčila o tom, že si chci přečíst všechny díly. James a Emily tvoří pár.. Jsou spolu štastně už přes rok ženatí a ted se společně snaží o miminko.
Jelikož, ale James je stále ve velkém steru, tak Emily napadne wellens pobyt. No spíše nějaká spešl wellness kůra. James je v šoku co mu to Emily provedla. Tady jsem se od samotného začátku velmi nasmála. James působí vážně úžasně a vtipně. Miluji jeho sprostou verzi. Emily si nic nenechá líbit a je na něho docela ostrá.

Nooo a pokračujeme v překvapení. Jako další máme epilog, který je o Tristan a Clair. Bylo to pěkné a milé. Chyběl mi tady docela humor, ale jejich příběh se dal.
Dále tam byl Eliot a Kate a jejich příběh byl smutný a zárověn krásně vyobrazený. Jejich příběh se mi opravdu líbil.

Na závěr jsme měli Chris a Hayden.

Čtyři epilogy. Já bych řekla, že je to spíše taková bonusovka, ale ten kdo tuhle sérii miluje, tak ocení.

B.Garden
08.02.2024 5 z 5

(SPOILER) Krásně zakončení celé serie.
Jameson workoholik, Emily se snaží o více strávených chvil a založení rodiny.
Tristan a Clair, rozrustani rodiny a vyrovnanim se s dospíváním děti.
Eliott a Kate, snaha o miminko, které jim nejde a nátlaku společnosti kdy budou mit miminko.
Christopher a Hajden a jejich život na farmě a svatba snu.
Celou serii sem si zamilovala a doufam ze bude pokracovani s dětmi - Miles nova generace.

musivila
08.02.2024 5 z 5

Pro milovníky této série taková sladká tečka na závěr. Čtení jsem si rozložila na 4 večery a každý věnovala jednomu z bratrů Milesů. Ani jeden mě nezklamal. Pobavila jsem se a u Elliota s Kate i ta slza ukápla. Pro mě zůstává favorit Tristan. A kdoví, třeba se dočkáme pokračování o jejich dětech ;-)

„Takže, co čeká Milesovic bratry dál?“ zeptá se Elliot. „Co se bude dít teď?“ „Teď budeme sledovat, jak naše děti vyrůstají a zaujímají naše místo,“ odpoví Jameson a pokrčí rameny. „Milesovi, nová generace.“

Lofda
08.02.2024 3 z 5

Každý jednotlivý díl série jsem si vážně užívala!
Za mě byl ale tenhle díl složený z epilogů už vlastně zbytečný. Možná kdybych si přečetla celou sérii znovu, ocenila bych to víc? Připadalo mi i lehce ošizené to přeskakování v čase, tak trochu na sílu tam nacpat ještě co nejvíc..??
Ale ano, i slza ukápla, příběh Kate a Elliota mě dostal, autorka tohle prostě umí. Takže se těším, až vyjde ona avizovaná nová série, ujít si ji nenechám.

Maja-1212
08.02.2024 5 z 5

Krásny konec. Myslím že právě bez této poslední knihy by to nešlo.

MAU256
07.02.2024 5 z 5

Nádherné zakončení série příběhů bratrů Milesových. Mrzí mě, že už je konec, ale neskutečně jsem si to s nimi užila. Je to už nějaký čas, co jsem knížky měla v ruce, ale jakmile jsem začala číst o každém bratru a jeho lásce a životě, tak jsem se přenesla zpět a vzpomněla si na jejich příběhy. Určitě doporučuji celou sérii.

romika
07.02.2024 4 z 5

Vcelku dobré završení série, jen kdyby v překladu knihy nebylo minimálně dvacetkrát použito slovo zahihňám se, nebo šukezni úsměv,tohle bylo něco příšerného. A škoda,že těch cca 50 stran nebylo v každé knize do které patří a kde vás to po dočtení příběhů zajímá nejvíc, protože číst samostatně jako kniha bez předchozích dílů,totálně nejde.

milst
06.02.2024 5 z 5

Tahle série je moje srdcová záležitost, tak jsem nemohla poslední díl vynechat. Bylo to úžasné ;)

Jenny46
05.02.2024 4 z 5

Pár stránek Epilogu a tím zakončení skvělé série. Určitě se ještě k bratrům jednou vrátím opravdu jsem si oblíbila, moc povedená série...

Wewe111
04.02.2024 5 z 5

Budu se tady opakovat. Skvělé zakončení série o bratrech Milesovych. O existenci tohoto epilogu jsem neměla tušení, ale jakmile jsem zahlédla na webu, že vyšel, musela jsem ho mít ihned doma:)
Závěr krásně nostalgický, třeba se dočkáme nové série o synech a dcerách Milesovych? :) Jako proč ne... :-D

Ešína
04.02.2024 5 z 5

Krásné, vtipné a dojemné zakončení Milesova klubu. Až mě mrzelo, že byla kniha tak krátká. Určitě celou sérii doporučuji a těším se, až se k ní někdy vrátím.

Elize
04.02.2024 5 z 5

Moc hezká dodatková knížka pro čtenáře všech předchozích dílů. Klidně mohla být delší, protože autorka to prostě umí, ale jako dodatkové příběhy to bylo tak akorát, ke konci i trochu nostalgické a dojemné, kdy jedna generace končí a začíná další. Přestože jsou v knížce dohromady příběhy všech čtyř bratří, tak se každý nese ve své osobitosti a odpovídá jednotlivým charakterům. Jameson samozřejmě nezklamal a jeho hysteráky jsou vždycky k popukání. Tristan je zkrátka vždy na prvním místě ten nejlepší táta, příběh o Elliotovi byl pro mě nejslabší (stejně tak jako jeho příběh Bez zábran), ale to je individuální u každého čtenáře a Chris na závěr... no ten byl prostě klasik, člověk se s ním nepřestává bavit. Hrozně se těším, až bude od autorky něco dalšího, myslím, že překladatelé by si měli mrsknout :)

T. L. Swan
australská