Miláčkové

Miláčkové https://www.databazeknih.cz/img/books/74_/74278/bmid_milackove-CHO-74278.jpg 4 207 207

SUNSET, dcera stárnoucí rockové hvězdy Dannyho Kilmana, nosí značkové oblečení, chodí po červeném koberci a objevuje se na fotografiích v časopisu Hi! Ale tichá a přemýšlivá dívka životní styl celebrit nenávidí. Touží po soukromí, klidu a šťastné rodině místo válčících rodičů, blýskajících fotoaparátů a paparazziů číhajících před domem. DESTINY, pojmenovaná po jedné dávno zapomenuté písni Dannyho Kilmana, bydlí s matkou na okraji zchátralého sídliště, kde řádí nebezpečné chlapecké gangy. Peníze jim vystačí opravdu jen na to nejnutnější a Destiny bývá často doma sama, když je máma v práci. Světlým bodem jejich života se stane školní talentová soutěž, kde má Destiny zazpívat. Když se však tyto dvě dívky za velmi nepravděpodobných okolností setkají, vznikne něco mimořádného: přátelství, které jim oběma pomůže změnit život.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , BB art

Little Darlings , 2010

Vendula39
02.04.2014 5 z 5

Tato knížka je fascinující, Destiny a Sunset mě vždy překvapily když se chtěly setkat jedna s druhou a jak si posílaly dopisy.Jacqueline je skvělá spisovatelka.

Linu
17.08.2013 5 z 5

Tuto knihu miluju! Je úžasná!!

.Sonia.
13.08.2013 5 z 5

Přečetla jsem teprve první kapitolu a už mám tuhle knížku zamilovanou :3 Doporučuju!

Kyta
11.08.2013 5 z 5

Život obou holek, které jsou naprosto rozdílné, mě velmi zaujal. Tohle je knížka, ke které se budu vracet. :)

Teru
13.04.2013 4 z 5

Jacqueline mě ani v mých 17ti letech nezklamala. Čtivé, pěkné, zaobalené do krásného vyústění příběhu a to ani nezmiňuji lákavou tématiku. Zkrátka, tato spisovatelka mě snad nikdy neomrzí a nezklame. Taková oddychová četba v pravém slova smyslu.

Čoko
13.03.2013 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších od J.K

danuska
20.02.2013 5 z 5

Pekny pribeh o detoch, ktore boli dospelejsie ako ich dospeli rodicia.

Amaia
14.06.2012 5 z 5

Moc hezká kniha, měla jsem jí jenom půjčenou a teď si jí chci i koupit. :)

219katka
21.12.2011 3 z 5

No, já myslím, že tenhle příběh je už dost nerealistický:( Jinak to byla hezká kniha

kajisek
25.11.2011

Divím se že Sunset je taková milá,i když může mít všechno na světě.Destiny je pěkně drsná,to se mi na ní líbí.obě jsou super.kniha taktéž.

Karter9899
28.09.2011 5 z 5

Parádní kniha, naprosto nejlepší knihy ze všech

Katee
23.08.2011 5 z 5

Tohle je opravdu bombastická knížka