Zákon neviny

Zákon neviny https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468418/bmid_zakon-neviny-FsS-468418.jpg 5 114 114

Michael Haller čelí vážnemu obvineniu – je podozrivý z vraždy bývalého klienta. Prípad pridelia sudcovi, ktorý nemá Hallera veľmi v láske, keďže sa v minulosti proti jeho rozsudkom úspešne odvolal, a ten ho pošle rovno do väzby. Haller sa musí obhajovať a zároveň bojuje o život v prostredí, kde mu hrozí nebezpečenstvo nielen od spoluväzňov a dozorcov – niektorých totiž postavil pred súd – ale aj od tých, ktorí naňho vraždu narafičili.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Slovart (SK)

The Law of Innocence , 2020

MatoPalkes
05.01.2022 5 z 5

Klasický Connelly, zakusne a nepustí. Super čítanie, Hallera mám osobne možno ešte radšej než Boscha.

AlenaF
29.12.2021 5 z 5

Knihy Michaela Connellyho nikdy nezklamou. Tato detektivka byla opět senzační. Nemohla jsem knihu odložit. Dávám pět hvězdiček a vřele doporučuji k přečtení.

Evelin2506
08.12.2021 5 z 5

Vše, co má dobrá detektivka mít - líbila se mi a rozhodně nezklamala.

Lolila
01.12.2021 5 z 5

Tento autor nesklame..... Michael Haller sa ocitá vo väzení a musí dokázať svoju nevinu. Opäť sa odhaľuje systém amerického justičného systému. Každý kto číta knihy tohto autora, vie čo môže očakávať. Je to kvalitná detektívka.

Gracian1964
24.06.2021 5 z 5

Dávam teda prvý komentár a vraj zaň dostanem až 5 bodov, och, aká krásna novinka. Tak, ďalšie dielko od Connellyho máme za sebou a ako som aj predpokladal, opäť nesklamalo, čo ma núti napísať, že pán spisovateľ je stávka na istotu. Kto chce vedieť, o čom kniha je, nech si prečíta anotáciu vyššie. Skvele sa to čítalo, žiadne extrémne vykalkulované somariny, akých je plno u autorov takzvaných severských kriminálok, ktorých už pomaly začínam mať plné zuby, už pri výraze "severská krimi" sa mi takmer vyhadzujú pupienky, hm.... Vďaka za zjavy typu Michaela Connellyho, nech ho Pán Boh dlho v zdraví opatruje.