Úsvit

Úsvit https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297487/bmid_usvit-ILF-297487.jpg 4 80 25

Městečko Eclipse Bay série

Druhý díl dramatické trilogie nás opět zavede do malebného městečka Eclipse Bay, které je plné nenávisti tak divoké a zuřivé jako drsné oregonské pobřeží... Mezi Madisonovými a Harteovými nebylo nikdy nic jednoduché. Nepřátelství, jež rozdělilo jejich rodiny, stále bublá pod povrchem. Jen pár měsíců po svatbě jejich sourozenců si jdou Lilian Harteová a Gabe Madison znovu po krku. Úspěšný manažer Gabe trvá na tom, že se stane klientem Lilianiny seznamovací agentury. A po pěti katastrofálních schůzkách je Lilian s rozumem v koncích. Kdyby se už předtím nerozhodla, že podnik zavře a vrátí se domů do Eclipse Bay, Gabe by byl poslední kapka. Když však Gabe začne žádat, aby splnila svou část smlouvy, rozhoří se mezi nimi nelítostný plamen. Eclipse Bay se znovu stane svědkem boje mezi neoblomným Madisonem a neodolatelnou Harteovou...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Dawn in Eclipse Bay , 2001

alzbeta4340
20.03.2017 5 z 5

Naprosto typická Amanda Quick ve své lepší formě. I kdybych nevěděla, kdo knihu napsal, tipla bych správně. Navíc pro mě bonus - tentokrát žádné nadpřirozeno. Příjemný příběh, sympatičtí hrdinové se svými příbuznými a v neposlední řadě jiskřivé dialogy. Pro tohle všechno mám knihy Amandy ráda. Úsvit se mi četl výborně a skoro mi bylo líto, když příběh skončil.

handulli
26.02.2017 3 z 5

O trochu slabší než 1. díl.
Nemůžu si pomoct, ale její historické romány mi přijdou lepší, napínavější.

mmmisulka.r
13.02.2017 5 z 5

Opět jsem byla spokojená, já toto rodinné hašteření prostě můžu.
Opět se potkáváme s rodinami Madisonů a Harteů, opět se nesnášíme a opět nám tu přeskočí jiskra. Tentokrát jsou do příběhu více zapojeny pradědečkové a jejich životní rozkol. Bavilo, opravdu hodně! Recenze již brzy v záložkách - Knižní deníček.

Channach
24.01.2017 4 z 5

První díl se mi sice líbil víc, ale i tak jsem nadšená. Amanda Quick prostě umí a její hrdinové jsou skvěle jin-jang. Recenze je v záložkách na Chrudimce.

biki
20.12.2016 4 z 5

Přestože zde zápletka nebyla tak dramatická jako v prvním dílu, tato kniha se mi líbila o poznání víc. Možná proto, že jsem v tomto případě neměla žádná velká očekávání, nebo jsem byla v jiném rozpoložení po větším pracovním stresu, trochu jsem střídala žánry ... Naprosto neodolatelné byly konspirační teorie Arizony Snowové, do kterých zapojila i oba hlavní hrdiny, a co z toho nakonec vzešlo. Takže příjemné odpočinkové čtení, nic víc, nic míň.

Jayne Ann Krentz
americká, 1948