Rodinná msta

Rodinná msta https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274435/bmid_mestecko-eclipse-bay-rodinna-msta-1j3-274435.jpg 4 117 33

Městečko Eclipse Bay série

Eclipse Bay je městečko, které vyrostlo a vzkvétá na drsném oregonském pobřeží, kde jsou břehy skalnaté a nebezpečné, plné útesů a skrytých zátok. Toto malé městečko je však také plné tajemství stejně zrádných jako rozbouřené vlny oceánu. Rodiny Harteů a Madisonů se vždy nenáviděly. Nenáviděli se jejich dědečkové. Nenáviděli se jejich otcové. Jako další generace by se Hannah a Rafe měli nenávidět také, jenže Hannah Harteová – úspěšná svatební koordinátorka se skeptickým pohledem na manželství – si moc dobře pamatuje na tu dávnou noc na pláži, kdy se z Rafea stalo mnohem víc než jen „ten pitomý Madisonův kluk“. A Rafe si vzpomíná na hrdinské gesto, jež prokázalo, že Hannahin nespoutaný duch je silnější než jakákoliv nenávist – a zachránilo ho před téměř jistým zatčením. Nyní se Rafe a Hannah po letech opět shledávají díky překvapivému dědictví a vracejí se do Eclipse Bay a k nepřátelství, jež stále rozděluje, a zároveň spojuje, jejich rodiny. A objevují cosi, co je příjemné a znepokojující zároveň. Rafe a Hannah nenávist necítí. To ani zdaleka...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Eclipse Bay , 2000

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Evka3814
10.02.2018 5 z 5

Tato kniha mě rozhodně potěšila. Akční romantika;),kniha plná děje a překvapivého rozuzlení

luciefeix
07.10.2017

Mě ten styl Amandy nesednul . Druhý pokus a opět hrůza . Nedá se do toho začíst nemá to šmrnc . Pokus o moderní pojetí Romeo a Julie ale výsledek katastrofa.

alnahu
24.04.2017 4 z 5

Příjemné oddechové čtení z městečka Eclipse Bay , jsem zvědavá na další díl ,jak bude pokračovat náklonost mezi Hannah a Rafe, kteří změnily nepřátelství mezi rodinami Harteů a Madisonů.

Samira
24.03.2017 4 z 5

Nejsem na klasickou romantiku, ale tohle bylo milé i přes tu sladkost. Zejména pak jiskřivá první polovina a příjemná detektivní zápletka. Na konci se v tom sympatičtí hrdinové trošku motali, v druhém díle se však na všechny členy obou rodin těším.
Ale slovo zpropadeně mi bude ještě hodně dlouho znít v uších, bylo použito opravdu extrémně často.
Celkově milé oddechové čtení!

Jaruce
27.01.2017 3 z 5

Příjemná kniha.

Channach
06.01.2017 5 z 5

Dala bych 4,5* , tak jsem tady dala 5 a na goodreads 4. Tím se to vyrovnalo. Moc se mi líbila. Autorčin styl mi sedí. Milovník detektivního thrilleru by asi skočil oknem, ale já jsem naprosto spokojená. Dostala jsem, co jsem očekávala. Více v recenzi v záložkách-chrudimka.cz.

alzbeta4340
05.10.2016 4 z 5

Příjemná oddechovka, nic světoborného, ale pro večer, kdy chcete vypnout, ideální. Milé čtení - někdy přímo potřebuju číst něco takového.

perpe2a
22.08.2016 4 z 5

čtivé, lepší průměr

mariva
25.07.2016 4 z 5

Knížky autorky mám ráda a tahle taky nebyla špatná, i když mnohé její knihy jsou napínavější. Ale obě hlavní postavy byly sympatické a kniha se dobře četla. Jen nevím, kdo autorku přemlouval k napsání trilogie. Dávám přednost jednotlivým příběhům a tento nepotřebuje pokračování.

mmmisulka.r
22.07.2016 5 z 5

Pro mě klidná, pohodová romantika s troškou toho napětí. Také jsem tedy čekala víc, ale jinak jsem byla spokojená :-)

kocourjulie
19.07.2016 3 z 5

Čekala jsem daleko víc. Škoda.

biki
10.07.2016 3 z 5

Předchozí příběhy s detektivní zápletkou od A.Q. mě navnadily, takže jsem se na knížku docela těšila. Ale tentokrát to bylo trošku zklamání - sice slušná zápletka, sympatické hlavní postavy i slizcí hlavní podezřelí, ale celému příběhu nějak chyběla šťáva, spád ... prostě mě to nějak zvlášť nezaujalo, takže tentokrát jsem nucena dát slabší hodnocení.
(a vůbec - nejlepší byl stejně Winston).