Martyho frky 1

Martyho frky 1 https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/142944/bmid_martyho-frky-martyho-frky-vol-1-4tk-142944.jpg 4 36 5

Martyho frky série

Po neočekávaném úspěchu mejch "frků" na internetu, jsem se rozhodl vydat sbírku prvních 200 kousků. Do publikace jsem záměrně zahrnul i rané výtvory, které jsou sice otřesně nakreslený (ano, ještě hůř než ty současný), ale již v sobě nesou jádro černohumorného zla, jenž je charakteristické pro nynější kresby. Na rozdíl od komunistického internetu kniha neprošla žádnou cenzurou, a tak je tu veškerý materiál v ryzí podobě, tedy krev, péra, děti, exkrementy, mrzáci, vývody bokem - prostě veškerej hnus tohohle světa... bavte se bez hranic!... celý text

gabriela3565
24.04.2022

Jako... Zasmála jsem se, ale na mě teda silný kafe... Asi nejsem cílovka, takže si ani netroufám hodnotit :)

LordSnape
31.05.2015 5 z 5

Frky jsem začal sledovat již na Facebooku a tak jsem vlastně drahnou většinu znal a v podstatě věděl do čeho jdu, ale i tak mě to zabilo. Tenhle člověk není prostě normální, jinak by nemohl produkovat takovou hudbu a kreslit tak nekorektní stripy. I když je většina vtipů naprosto jednoduchá a ne tak dobře vypointovaná jako v případě Hugleikura Dagssona, budete se místy řezat a stydět za to.

p3tris
16.02.2015 4 z 5

Knížka toho nejčernějšího a nejzvrácenějšího humoru. Občas třesknutě vtipné, občas lehce trapné. Ale to první dalece převažuje. Nic pro slabé povahy.

Miru
07.03.2014 3 z 5

Je to drsný, je to zvrhlý, ale je to prostě vtipný. :-)

Faither
21.12.2012 5 z 5

Tahle kniha obsahující prvních 200 frků od legendárního autora toho nejtvrdšího humoru je prostě boží. Nejen kvůli facebookové cenzuře se vyplatí knihu pořídit a podpořit tak autora v realizaci těch nejzvrhlejších a nejneuvěřitelnějších nápadů!

české komiksy

Martin Pohl