Lidi aneb Duch národa je nejlépe cítit v přeplněném autobuse

Lidi aneb Duch národa je nejlépe cítit v přeplněném autobuse https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309343/lidi-aneb-duch-naroda-je-nejlepe-ci-YT1-309343.jpg 4 110 110

Lidi série

Kapitoly: Chcete lidi poznat opravdu zblízka? Cestujte s nimi. Ženy, paninky, lvice, slepice, baby, dámy, pereny, pinduly, přesličky a plavuně. Všechny národy milují svoje děti, rozdíl je jenom v tom, jak jim to dávají najevo. Dva póly pohostinnosti: otevřené náruče? ? hůl do ruky? Místa která nelžou, aneb o hygieně. 2. vydání... celý text

kapllu
17.07.2014 3 z 5

Lidi je fajnová série, u které jsem se i zasmála a ze které jsem se dozvěděla pár zajímavých informací, jež v klasických turistických průvodcích nenajdete.

sonihe
07.01.2014 4 z 5

Na Mileně Holcové se mi líbí, že nepředstavuje takovou klasickou představu cestovatelky snažící se utrhnout takové to nej světa, nejlepší památky, nejvyšší hory, nejodlehlejší oblasti..jednoduše z knihy číší radost z poznávání obyčejného běhu života prostých lidí po celém světě, kulturních rozdílů a vůbec lidského vnímání a názorů na vše od toalet, po nevěru.. A to vše vtipně, s nadhledem, což odzbrojuje moje podvědomé strachy např. z arabského světa nebo latinské ameriky..doporučuji tyhle útržky z cest, věřím, že každý myslí svobodný cestovatel je ocení..

Evus
03.07.2013 4 z 5

Zajímavé postřehy z cest, sama bych ráda podobný způsob cestování vyzkoušela

danuska
22.06.2012 5 z 5

Tato trilogia o cestovani, je brilantna. Skvele napisane, velmi zabavne.
Takychto knih by malo byt co najviac.