Líbáš jako Bůh

Líbáš jako Bůh https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21334/libas-jako-buh-21334.jpg 4 247 59

Líbáš jako Bůh série

Helena Altmanová je sympatická profesorka francouzštiny a literatury na gymnáziu. Patří k oblíbeným pedagogům, díky zdravému nadhledu si rozumí se studenty i kolegy ve sborovně. Skutečně nepředvídatelné okamžiky ji však čekají v osobním životě. Rozvětvená rodina k tomu poskytuje dostatek příležitostí. Soužití v jednom bytě s bývalým manželem, úspěšným spisovatelem Karlem, problémy ovdovělé sestry Kristýny, manželské karamboly syna Adama i pozdní lásky babičky Alžběty - to všechno Helenu zaměstnává natolik, že jí na vlastní život a vlastní city jaksi nezbývá čas. A přesto jednoho dne přijde to, co obvykle přichází, když už jsme na sny rezignovali. Helena se za dramatických okolností seznámí s lékařem záchranné služby Františkem. A úplně normálně a naplno se zamiluje! Začíná bouřlivý příběh plný vášně, rozchodů a návratů, v němž zamilované dvojici komplikují vztah jak partneři, tak další členové rodiny.... celý text

popeluška
01.09.2016 5 z 5

Kniha mě zaujala skoro stejně jako film. Obojí naprosto úžasné.

veronie
20.12.2015 5 z 5

Bavil mě styl, kterým byla kniha napsaná. Při čtení jsem měla před očima Evu Holubovou, která bravurně ztvárnila roli Bohunky :) Také jsem se dozvěděla, že správná ženská má mít zadek jako bitevní loď. No co k tomu říct - jsem prostě správná ženská :)

MiaVanAcid
24.03.2015 3 z 5

Líbila se mi více kniha, než film , nevím, ve filmu mi ty hlášky nepřišly vůbec přirozené ... tady ano.Dobrá oddechovka.

azeret92
21.03.2015 3 z 5

Mně se osobně více líbil film. Knížka se mi zdála utahaná a četla se mi pomalu. Na knížce mi vadilo data a přeskakování z Heleny na Bohunku a časy. Nevím zda, si přečtu pokračování Líbáš jako ďábel.

Pavlačinka
22.09.2014 5 z 5

Nejdřív jsem viděla několikrát film, který je naprosto perfektní. Knížka je přesně podle něj a bylo úžasné číst knížku a přesně si vybavovat jednotlivé scény z filmu či přesnou intonaci herců.. To je snad poprvé, kdy bylo lepší číst knížku až po zhlédnutí filmu :-)

knihamouder
16.09.2014 4 z 5

Kniha mě velmi pobavila. Co děti nevymyslí. Příběh skvěle zamotaný, vznikly moc pěkné humorné situace :-) Film byl také moc pěkný.

1v8na
03.09.2014 5 z 5

Velmi pěkný příběh. Opravdu velice zábavný. Nejvíce se mi líbil malý Bastík a Maxík. A hlavně popis Maxíkova příchodu na svět.

Ven_D
06.06.2014 4 z 5

Nedokážu říct, zda byla lepší kniha než film, ale v jednom mám jasno - zbožňuji oboje. Lehký humor na léto k vodě nebo na zahradu.

Rad1
06.09.2013 4 z 5

Kniha se mi líbila, dobře se četla. Skvělý relax, oddechovka. Už se těšín na další knihu - Líbáš jako dábel

smaille
26.06.2013 3 z 5

film rozhodně lepší a naprosto skvělej, ale kniha mě nebavila z důvodu přeskakování vyprávění příběhu z jedné dámy na druhou, datumy a časy, jak deník.. ale dočetla jsem ji

_sjuu_
27.05.2013 4 z 5

Knížka dobrá, ale film je lepší :)

radka55
22.04.2013 4 z 5

Super čtení, jako vše od Poledňákové :-)

roro
06.03.2013

Kniha se čte pěkně..ale je opravdu čistě na relax,není nutno přemýšlet...nepatří mezi mé nejoblíbenější

kika 13
07.02.2013 4 z 5

Krásné počteníčko čte se to opravdu samo.

Bet
29.01.2013 2 z 5

Kniha je dobrá,film je lepší.

loudalouda
14.06.2012

Kniha stojí na starou belu. Čte se velice pomalu, v textu jsem se ztrácela, nezaujal mě asi styl, a to je ten důvod, proč jsem si nepřečetla Líbáš Jako Ďábel....

Dandulka
21.05.2012 5 z 5

Kniha je psána jako deník, ale i tak je úžasná, doslova jsem ji zltla!!!! Film jsem nejprve viděla v kině a byl moc super, ještě dneska používáme doma některé pasáže a můžeme se potrhat smíchy!!!!! Už se těším na Ďábla!!!

JaninkaF
31.03.2012

Kniha mě příliš nezaujala. Film je lepší, živější.

Tesule
28.01.2012

Příjemná relaxace do MHD nebo do vany.