Lest

Lest https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/463409/bmid_lest-Zz9-463409.jpg 4 195 195

Jeden muž s mnoha identitami. Osm žen, které zmizely beze stopy. Další možná obět...jeho žena. Agent FBI Drex Easton je neúnavně hnán jediným cílem: dostat podvodníka dříve známého jako Weston Graham. Za posledních třicet let vystřídal Weston mnoho jmen a bezpočet převleků, aby vylákal bohatství z osmi zámožných žen, které pak zmizely beze stopy. Jediný společný znak v životě všech obětí je nový muž, který vždy rovněž zmizí a nezanechá žádný důkaz o své existenci. Drex je přesvědčen, že všechny tyto ženy zabil sociopat Weston Graham. Ale pokaždé, když se Drex přiblíží k tomu, aby ho chytil, Weston změní identitu a znovu mu unikne. Teď poprvé v dlouhé hře na kočku a myš má Drex podezřelého konečně v dohledu. Jasper Ford je atraktivní a okouzlující muž, který se nedávno oženil s úspěšnou podnikatelkou Talií Shaferovou. Drex se jim vloudí do života jako jejich nový soused, aby je mohl z blízka sledovat. Čím je k páru blíž, tím více je přesvědčen, že Jasper je přesně ten chytrý a nemilosrdný predátor, kterého tak dlouho hledá, a zároveň že jeho vlastní přitažlivost k Talii může ohrozit celé vyšetřování. Toto je Drexova poslední šance, jak dostat svého mazaného nepřítele dřív, než bude znovu vraždit a podaří se mu navždy uniknout spravedlnosti. Nejdřív však musí zjistit, zda je Talia bezcitným spolupachatelem...nebo další obětí.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Ikar (ČR)

Outfox , 2019

raty
20.01.2022 4 z 5

Přes dvacet let čtu každou knihu Sandry Brown, která u nás vyjde. Vím tedy, co čekat. Prima oddechovku, co pobaví. Tentokrát víc akce než obvykle. Postavy opět krásně nekomplikované, černobílé. Zápletka trochu jako z béčkového filmu. A musím přiznat, že na konci mě autorka převezla a překvapila.

Vknihách
28.12.2021 5 z 5

Nenapíšem nič nové. Sandra je proste dokonalá autorka… pre mňa určite! Každá jej kniha (nie, nemám prečítanú každú jej knihu) je unikátna. Či už staršie tituly alebo tieto nové od Slovenský spisovateľ.
Názov tohto románu nemohol byť trefnejší! Všetci klamú, zavádzajú,no najviac autorka. Podsúva vám myšlienky,aby vám v zápätí "vytrela kocúra" a vysmiala sa vám do xichtu. V tom je majsterka. Neraz som si pri čítaní obhrýzala kožky okolo nechtov (nechty si neobhrýzam), pretože postavy boli zahnané do úzkych. Napokon zo situácie vykľučkovali bravúrne a vlastne to bola ďalšia lesť (aj na čitateľa). 400 strán odsýpalo samo a keby mám dostatok času, napätie by mi nedovolilo knihu pustiť z rúk skôr, ako by nebola dočítaná! Takto som si ju musela dávkovať 4 dni,ale zakaždým som sa tešila aj na pár strán! Drex a Talia tvorili perfektné hlavné postavy, parťáci, ktorých mal Drex boli neskutoční priatelia- odanní,rozhodnutí položiť za kamoša aj život,podporovali ho v každej debiline, odhovárali ho od nerozvážností,no aj keď si robil veci po svojom, vždy boli po jeho boku pripravení na akciu. Čo sa týka naháňanej postavy, Jaspera, tak poviem jedine WAU! Brownová a jej majstrovsky vyvíjajúce sa charaktery opäť bodovali, najmä touto postavou. Obyčajný sused, manžel a čo sa z neho vykľuje?
Dychberúci krimi\psycho triler s dávkou iskrivej a vášnivej romantiky… Sandra Brown je bohyňa!

Dashmo
03.07.2021 2 z 5

Čítalo sa mi to veľmi rýchlo a nenudila ma ani jedna strana. Napriek tomu slabé hodnotenie, lebo štýl písania, zápletka, rozhovory, záver a mnoho iných drobností boli fakt zlé, že som sa niekedy pristihla ako prekrúcam očami.

Sandra Brown
americká, 1948