Zmiz, dokud můžeš

Zmiz, dokud můžeš https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/521604/bmid_zmiz-dokud-muzes-S7H-521604.png 5 146 50

Laurel Snowová série

< 2. díl

Agentka Laurel Snowová je zpět a kromě sériového vraha se musí vypořádat s komplikovaným vztahem se svou nově objevenou polovlastní sestrou. „Komplikovaný“ je však slabé slovo. Nejenže má Laurel podezření, že za záhadným zmizením jejich otce stojí právě Abigail, ale její nevyzpytatelné chování také Laurel ztěžuje život v rodném městečku. Přesto, když Abigail tvrdí, že ji někdo chce zabít, Laurelin instinkt chránit svou sestru se rozběhne na plné obrátky. Když se však v zasněžených horách začnou objevovat mrtvá těla, obklopená květy černých jiřin, je mezi nimi jedno pojítko: Abigail… Na scénu vstupuje Huck Rivers, zádumčivý ranger, který je stejně impulzivní a vznětlivý, jako je Laurel chladně analytická, což z jejich spojenectví činí tikající bombu. Aby se však postavila tak děsivě brilantnímu vrahovi, agentka bude potřebovat veškerou pomoc, které se jí může dostat. Záchrana sestřina života by ji totiž mohla stát ten její…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Metafora

You Can Hide , 2022

Jitulle
20.09.2023 5 z 5

Skvělá serie

Jana65
17.09.2023 5 z 5

I druhý díl naprosto úžasný, už aby byl další a nejlépe hned alespoň tři. :-)

LeNÍk32
17.09.2023 5 z 5

Parádní čtení oba díly jsou super už se těším na další

kneslova
16.09.2023 5 z 5

Ono se to prostě dobře čte , zajímaví hrdinové stále na scéně..

biki
16.09.2023 5 z 5

Děj plynule navazuje na úvodní díl, opět se zde setkáváme prakticky se všemi jeho hlavními protagonisty a objevuje se i několik slibných nových postav. Souhlasím s předchozím komentářem - také mně se kniha líbila ještě víc než první díl. Zdá se mi propracovanější, děj zamotanější a ještě víc napínavý, vraždy sofistikovanější. A vůbec - druhý sériový vrah v jedné malé oblasti v tak krátkém časovém intervalu? I oběma hlavním hrdinům se to zdá velmi zvláštní. Odpověď je (aspoň zatím) zahalena tajemstvím, i když určitou představu už mají. Už aby bylo pokračování.

PetraN17
15.09.2023 5 z 5

Velice dobrá série, po první knize navazuje snad ještě lepší díl a nemůžu se dočkat pokračování :))

Majuš333
12.09.2023 5 z 5

"Proč chytré holky vždycky letí na lumpy?"
"Možná si inteligentní holky myslí, že dokážou ty lumpy napravit."

Rebecca Zanetti rozhodne pokračuje v brilantnom tempe, ktoré započala v 'Uteč, dokud můžeš'.
Trošku mi to celé kazila Abigail, ale to sú len moje komplexy :)

"Kapitáne Riversi," pozdravila ho Laurel, napřímila se a znovu zalitovala, že šla předčasně na vysokou a nikdy se pořádně nenaučila sociálním dovednostem, zejména ve vztahu k opačnému pohlaví. "Co pro vás můžu udělat?"
"Jsem Huck a snad jsme si tykali. K čemu ta formálnost, když jsme jeden druhýho viděli bez šatů?"

"Mohla bys prosím pozvat kapitána Riverse? Budeme na tom dělat s horskou službou."
Kate vzala do ruky postarší kancelářský telefon. "Jistě." A profesionálním tónem pokračovala: "Bude prima zase pracovat s kapitánem Sexy. Jak je možný, že bručoun s ostře řezanou bradou působí tak přitažlivě?"

Paja1709
10.09.2023 5 z 5

Ja jsem maximálně spokojená. Kniha od samého začátku napínavá. Řekla bych ,že byla ještě o něco lepší než první díl a ten se mi taky moc libil. Takže se těším na 3.

Jeanine8
08.09.2023 5 z 5

Huck a Laurel mi prostě sedli.

Jenny46
08.09.2023 5 z 5

Zvláštní agentka FBI Laurel S. je zpět a spousta napětí, zvratů a překvapivý konec je to opět jízda!!!

Co děláš, když tě sociopat miluje??
To se chystá zjistit agentka Laurel, líbí se mi její osobnost má fotografickou pamět, profiluje. Sympatická dvojice funguje skvěle, spolupracují na důvěře a chemie mezi Huckem a Laurel jen jiskří. Kniha se dá číst samostatná nebo je lepší číst od prvního dílu, některé informace z minulého dílu se prolínají.
Laurel má komplikovaný vztah Abigail je to sociopatka, skrývá tajemství ? Odhalí pravdu o minulosti svého otce? Moc doporučuji, kdo má rád tajemství s nádechem romantiky určitě nebude litovat. Nedá se odložit 5*

Rebecca Zanetti
americká, 1970