Stvůra

Stvůra
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/464930/bmid_stvura-ctL-464930.png 4 1131 1131

V Holicích je nalezeno surově zbité a rozřezané tělo mladé dívky. Vyšetřování se ujímá výkonná a cílevědomá komisařka Laura Linhartová, nepříliš populární mezi svými spolupracovníky, spolu s novým kolegou Adamem Benešem. Hlavním podezřelým se stává nedávno usvědčený vrah, který má na svědomí podobnou vraždu. Shodné znaky mezi oběma případy jsou sice nepřehlédnutelné, ale brzy se ukazuje, že jde o podobnost pouze zdánlivou. Na scéně se objevuje neznámý vrah číslo dvě a dvojice kriminalistů se pouští do zapeklitého vyšetřování plného nečekaných odhalení.... celý text

kočkaMicka
14.06.2022 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, znamenala pro mě několik překvapení:
1) Dobrá zápletka, živé dialogy, hezká mluva, krásné popisy.
2) Druhé překvapení jsem zažila, když jsem se podívala na rok narození autorky - 1996. Klobouk dolů, ve svém věku moc pěkně píše.
Kniha je opravdu oživením na jednotvárné scéně detektivek.
Až tady zjišťuji, že paní Trpková napsala i další knihy. Výborně, už se těším. Jsem přesvědčená, že se od ní ještě dočkáme příjemných překvapení.

Jirinamac
09.06.2022 4 z 5

Jako 1. jsem četla až druhý příběh detektivní dvojice, který mě bavil o trošku víc, ale zajímal mě i příběh z jejich soukromého života a myslela jsem si, že tady bude více zmíněn.. Detektivky z českého prostředí mě začínají dost bavit. Vraha jsem odhadla brzy, ale 100% jistota to nebyla.

Nestorkea
08.06.2022 5 z 5

Česká detektivka, která mě velmi mile překvapila. Vraha jsem tipoval poměrně brzy, ale hodně dlouho jsem nebyla přesvědčena, že správně. Ještě ve 4/5 knihy vlastně vůbec netušíme, kdo je hlavní zloduch, a stejně děj ubíhá rychle a nenudí. Výborná kniha.

Olous1
06.06.2022 5 z 5

Další série rozečtena, velmi mě kniha překvapila. Konečně další dobrá česká detektivka. Určitě doporučuji přečíst. Za mě 100%. Doufám, že mají v knihovně další díl.

boeink
05.06.2022 4 z 5

Vraha jsem odhadla v třetině knihy a trpělivě pak čekala, až to ty dva poldy trkne.
Trochu mi vadily netradiční jména, které autorka používá, ale to je drobnost.

Racík
02.06.2022 5 z 5

Pěkně napsaná česká detektivka, čtivá.

knihomolkadorfa
02.06.2022 4 z 5

Parádní česká detektivka. Jen mě dost štval Beneš, a vlastně ani nevím proč :)

janina66
02.06.2022 5 z 5

Výborná a hlavně česká detektivka. Velmi zamotané vyšetřování jedné vraždy. Čtivá kniha mě velmi potěšila.

kytarka
01.06.2022 5 z 5

Tak tohle bylo velké překvapení. Knihu jsem zaznamenala až teď, když spisovatelce vyšla druhá kniha. Měla jsem chuť si přečíst něco napínavého a tak jsem po knize sáhla. Tohle jsem vůbec nečekala! Kniha se ta mě povedla. Po dlouhé době jsem byla napnutá až do konce a vraha neuhádla! Za mě velmi propracovaný příběh.

Ilona1971
29.05.2022 5 z 5

Napínavé, čtivé. Těším se na Vesnici.

kuruteku
28.05.2022 4 z 5

Začal jsem od druhého dílu, takže mi začátek trochu šustil papírem, nicméně samotná zápletka zajímavá a čtení chytlavé. Od druhého neúspěšného potencialniho vraha (Olivera) už jsemvsejen hltal. Sázel jsem na jinou ženu jako vraha, ale vlastně to takhle bylo logičtější, i když takových extrémních případů snad kolem nás tolik není. Tak tahle autorka nás ještě překvapí.

SimonaP
28.05.2022 3 z 5

Nebudu úplně jásat, i když knihy z českého prostředí mám ráda, tady mi vadila postava Beneše. Vraha jsem si tipla hned, jakmile o něm byla první zmínka.

Foks
27.05.2022 4 z 5

Bravo. Nenudil jsem se ani chviličku. Bylo by fajn mít další dlouhou sérii. Na další díl už se těším.

Andrea7272
27.05.2022 5 z 5

Moc se mi kniha líbila, četla se dobře a česká krimi , jak se patří. Vraha jsem si tipla a vyšlo to :-)))
Doporučuji a jdu s Laurou do dalšího dílu :-)

Ajushaaa
27.05.2022 4 z 5

Pěkně zamotany případ, to jsem nečekala… napinave až do konce, nepředvídatelné, moc se mi knížka líbila :-) už mám přečtenou i Vesnici a také výborná :-) už se těším na další díly :-)

marekB78
26.05.2022 5 z 5

Za mě super knížka od české spisovatelky. Bavila mě od začátku do konce a skvěle se četla :)

ctenarkaEva
24.05.2022 5 z 5

Výborně jsem si početla. Pachatele jsem sice uhodla hodně brzy, ale kniha se četla dobře, byla napínavá. Už se těším na další díl a přeji autorce hodně fantazie a mnoho dalších pokračování.

katasukivasukim
24.05.2022 5 z 5

Jo ,mě se to četlo dobře.Děj pořád frčel,příběh se odvíjet a nebyla nuda.
České detektivky bodují..

Maraiser
22.05.2022 5 z 5

Připomínalo mi to americkou spisovatelku Tami Hoag. Čtivé, svižné s překvapivým koncem.

Katulinka69
19.05.2022 3 z 5

Od české detektivky jsem mnoho nečekala, ale klobouk dolů, opravdu vydařený kousek.