Navždy po francouzsku

Navždy po francouzsku https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/326670/bmid_navzdy-po-francouzsku-D4Y-326670.jpg 4 120 30

Láska po francouzsku série

Sara má před sebou pět svateb – jen tu vlastní ne. Snoubenec Gavin totiž zbaběle utekl. Nechal jí na krku chátrající francouzský zámeček, z něhož chtěli vybudovat místo pro romantické svatby. Bez peněz a bez přítele v cizí zemi, jak se jí podaří zvládnout takový průšvih? Román Fiony Valpy Navždy po francouzsku je pro čtenáře už třetím setkáním s přáteli z malé francouzské vesničky, kde se setkává britská a francouzská nátura, humor a šarm, dojetí i splněné sny.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The French for Always , 2014

bookcase
12.03.2018 4 z 5

Opět milá oddechovka, u níž jsem správně předpověděla konec :-D. Ale nevadí, potřebovala jsem něco lehkého k drsnému historickému románu. Líbily se mi svatby, kolem nichž se to točilo, a které byly příjemným zpestřením příběhu.

alzbeta4340
09.03.2018 4 z 5

Taková knižní jednohubka, čte se snadno a potěší, i když nějaký výraznější dojem ve mě nezanechala. Ději neprospívá rozkouskovanost, ale asi to jinak udělat nešlo. Sára pořádá svatby a svatebčané přijíždějí a odjíždějí....
Dala bych 3,5 hvězdičky- a kvůli hezké obálce to zaokrouhlím nahoru.

marion111
15.02.2018 5 z 5

Příjemná oddychovka.

Andy6
12.02.2018 3 z 5

Docela to šlo, četla jsem to ale s přestávkama od leta až do ledna. Moc se mi do toho nechtělo. Na mě trochu slaďák.

Kebira
06.01.2018

U knihy jsem si odpočinula, nenáročné čtení.

Týnka94
22.07.2017 4 z 5

Knihu jsem si vybrala hlavně z toho důvodu, že miluji Provance. Kniha mě mile překvapila, měla děj, který se plynule rozvíjel. Příjemná kniha na letní čtení. Doporučuji na dovolenou :).

veronika0382
17.07.2017 4 z 5

Toto je moje druhá kniha od Fiony Valpy a všimla jsem si, že se zde některé osoby prolínají, žijí v jejích románech dál. Příběhy se odehrávají na jednom místě v okolí vinic v Bordeaux a ukazují, jak tu lidé žijí. Romány Fiony Valpy mě prostě baví.... více v mojí recenzi zde v záložkách :)

kopretitinka
07.07.2017 5 z 5

Oddechová knížka ... krásné prostředí, zámek, vinice, spleť osudů, které spojuje jedna cesta ... "Per aspera ad astra." Hezké, milé, čtivé, nepřeslazené.

Ditules
19.06.2017 3 z 5

Přijde mi, že autorka se stále zlepšuje. První díl mě moc nebavil, tenhle byl zase příjemnou jednohubkou na jedno odpoledne.

mariva
19.06.2017 5 z 5

Četla jsem prví dva díly, proto jsem sáhla i po tomto, i když jsem od něj moc nečekala. Nakonec jsem byla příjemně překvapená. Jde sice o nenáročný oddechový románek, ale dobře se čte a popisy svateb naštěstí nejsou tolik podrobné, jako např. zpracování vína v předcházejících knihách. Atmosféra Francie dokáže vždycky příjemně naladit a i když je příběh předvídatelný, je to příjemná odpočinková četba.