Kvety v podkroví

Kvety v podkroví
https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/142562/bmid_kvety-v-podkrovi-ifc-142562.PNG 4 1005 1005

Květy z půdy série

Kvety v podkroví, prvý diel monumentálneho päťdielneho románu Virginie Andrewsovej. Úspešný muž, očarujúca manželka, štyri krásne, zdravé deti, komfortý dom, automobil, komfortné priestory... Jediná tragická sekunda na diaľnici, prinášajúca otovi smrť, mení život rodiny v absurdný príbeh napätia, surovo realistických, zároveň však neuveriteľných udalostí. Deti, dosiaľ plné dôvery v okolitý svet, sa akoby mávnutím čarovného prútika ocitajú v nepriateľskom, extrémne bigotnom prostredí, ktorému nerozumejú a ktoré ich úprimné a otvorené povahy ani pochopiť nemôžu. Je to zároveň svet veľkých peňazí, svet obrovského majetku, ktorý láme charaktery a robí z ľudí beštie. Podľahnú ich krehké duše a telá neľútostnému zákonu dospelých alebo ich všetky hrôzy zocelia?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Flowers in the Attic , 1979

Lenka 13
28.02.2012 5 z 5

Krásná knížka,...smutný ...poutavý děj.....určitě se k celé pentalogii vrátím

Barbanka
23.10.2011 5 z 5

Krásná a velmi smutná kniha. Jedna z nejlepších, které jsem kdy četla. Bohužel jí nemůžu nikde sehnat. Moc bych jí chtěla mít doma v knihovně. Další díly jsou také hezké, ale už mě tolik nezaujaly....

liskulka
14.10.2011

Všechny jsou úžasné, vzbudilo to ve mě bouři emocí

Enolain
13.07.2011 5 z 5

Uzasna knizka. Jedna z mala knizek co jsem cetla na doporuceni od mamky. Bohuzel jsem cetla jen tento dil, zbytek me jeste ceka. ;] Doporucuji

e-Lisbeth
13.07.2011 4 z 5

Všechny díly stejně dobré a napínavé!

Alix
30.11.-0001 5 z 5

Musím přiznat, že první díl pentalogie mne ohromil a četla jsem ho s vykulenýma očima.

Andy
30.11.-0001 5 z 5

Dřív jsëm četla jenom románky.. ovšem pak se mi jednou do ruky dostala tahle pentalogie a já musím říct, jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla! Poutavě a čtivě napsaná, velice zajímavé zápletky.. k těmto knihám se budu ráda vracet i v budoucnosti.

lejla5
30.11.-0001 5 z 5

Je to velice poutavé, leč smutné vyprávění příběhu, o životě lásce a především krutosti člověka k člověku, v tomto případě matky ke svým dětem.......je to pětidílná pentologie a stojí zato si jí přečíst, protože i v dnešní tak vyspělé době, je možné se s tímto přístupem rodičů k dětem, setkat. Pokud jí někdo z Vás má doma, tak bych Vás touto cestou chtěla požádat, zda by nebylo možné ji od Vás odkoupit. Velice děkuji. Kontakt na mě je lejla5@seznam.cz