Kuchařka pro dceru

Kuchařka pro dceru https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/268185/bmid_kucharka-pro-dceru-5-prepracovane-v-JDS-268185.jpg 5 268 268

155 vyzkoušených receptů, jak uspět hned napoprvé. Jak se naučit vařit dobře a s chutí? Jak překonat nástrahy složitějších jídel a dosáhnout dokonalosti? Tohle všechno vás Kuchařka pro dceru naučí tak, jak by vás to naučila vaše matka, kdyby na to měla čas. Tahle knížka je jiná než ostatní kuchařky pro začátečníky, je psaná vtipně a s láskou. Nepřikazuje, nehemží se nejasnými pojmy, nezdráhá se přesně vysvětlovat, co se děje v hrnci, a ochotně upozorní na časté chyby. Naučí vás o vaření přemýšlet, vezme vás kamarádsky za ruku a pomůže odhalit kuchařská tajemství. Díky ní uvaříte dokonalé jídlo hned napoprvé. Zvládnete s ní vše, co budete potřebovat – od špaget po svíčkovou. Je to jediná kuchařka na trhu, kterou se můžete provařit od začátku až do konce, jeden recept za druhým, a v mezičase ji číst jako napínavou kuchařskou detektivku. Páté vydání.... celý text

divisova.majja
21.08.2013 5 z 5

Tak jsem ji dostala od mámy. :)
Přes počáteční skepsi pramenící z názvu jsem se postupně prokousala (a to doslova!) až k nadšení.
Těm, kterým je určená, nám dcerám, poslouží jako žádná jiná kuchařka. Líbí se mi věty typu: "Tohle je nejlepší knedlík, ale pokud si na něj netroufáš, zkus tenhle, není sice tak senzační, ale zase máš jistotu, že ho zvládneš." Nikdo nás nepřesvědčuje, že knedlík z kypřícího prášku bude chutnat stejně jako kynutý, ale naopak nám věří, že pro tentokrát ho zkusíme a příště si už troufneme na ten klasický. Tahle kuchařka si na nic nehraje, jen stojí při vás a vůbec se nestydí vám poradit i s tou největší banalitou.

Terezk-a
12.06.2013 5 z 5

Udělat kuchařku pro dceru je skvělý nápad, vše je opravdu dopodrobna vysvětleno a recept není možné nijak poplést :) Určitě doporučuji začátečníkům ! :-)

tsal
12.01.2012 5 z 5

Skvělá kuchařka pro nás hospodyňky začátečnice. Vše je psáno zábavně, jednoduše a se všemi těmi otravnými detaily, které přeci každý zná a tak je ostatní kuchařky nezveřejňují...
Knihu pochválila i matka, zasloužilá kuchařka. Jsou zde prý dobré recepty, jen svíčkovou by bylo lepší brát z jiného zdroje.