Kráska a špion

Kráska a špion https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/125547/bmid_kraska-a-spion-uyS-125547.jpg 4 62 16

Holt Sisters Trilogy série

První díl volné romantické trilogie. Susanna Makepeacová je miláček londýnské smetánky, bohatá a zasnoubená mladá dáma. Když je však její otec zavražděn a Susanna se ocitne bez peněz, bez snoubence a kdesi na zastrčeném venkově, nezoufá si. Zvlášť když se v okolí vyskytuje pohledný Kit Whitelaw, bývalý špion jeho Veličenstva a londýnský bouřlivák. Kit s neselhávajícím instinktem zjistí, že i Susanna se může stát další obětí temného spiknutí.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Beauty and the Spy , 2006

vcielka
11.07.2021 4 z 5

Velmi pekny pribeh. Charaktery krasne vykreslene. Jedno z mala knih cervenej kniznice, kde pribehy nie su tak pateticky ciernobiele, ale konaju preto tak, lebo su k tomu situaciou prinuteni. Trochu mi tam chybal akysi zvrat. Nieco sokujuce. Nieco co s pribehom zamava, ale inak som velmi spokojna, ze som natrafila na inteligentnu autorku.

Mi--LADA
19.03.2021 4 z 5

Povedená historická romance se zajímavou zápletkou. Tajemství a láska, dokonce i s občasnými mírně humornými vsuvkami, napsaná rukou dobré vypravěčky, Julie Anne Longové. Tato poutavá, napínavá a milá oddechovka, na níž ještě volně navazují další dvě knihy z trilogie, snad nikoho vyloženě nezklame. Alespoň si to teda myslím...

miruska1
20.01.2021 5 z 5

Zajímavý příběh, velmi čtivý...... Za mňa tomu nič nechybělo. Som zvědavá ako to všetko dopadne.....

helena9598
10.04.2020 4 z 5

Prní díl trilogie. Moc pěkně napsaný. Příběh dobře vymyšlený. Četla se sama. Doporučuji.

helena9598
10.04.2020 4 z 5

Četla se sama. Krásný příběh tří sester. Všechny knihy výborně napsané. Doporučuji.

nadenka13
22.01.2018

skvělé všechny tři

Lee7
12.10.2017 5 z 5

Kniha se četla sama. Byla s ní zábava a líbila se mi zápletka. Jsem zvědavá na další. :)

ariel platto
20.11.2016 5 z 5

Ach, to byla nádhera! Snad poprvé co jsem před třemi léty začala číst tento žánr, mi oba hrdinové byli moc sympatičtí. Naprosto mě strhli a já to prožívala s nimi. Dokonce jsem ke konci plakala dojetím. Ovšem scéna u mola (ta na začátku)...tak ta mě naprosto rozehřála! Strčila do kapsy kdejakou popisovanou erotiku v těchto knihách.

havrmoni
21.08.2016 5 z 5

Moc pěkné,těším se na další.

1v8na
02.04.2015 5 z 5

Příběh se mi velmi líbil. Byl napínavý, dobrodružný a plný romantiky. Opravdu stál za to. Budu si muset potom sehnat další dva díly trilogie.

Aracely
30.01.2015 5 z 5

Opravdu Krásná kniha která si zaslouží plný počet * A doporučuji přečíst :-)
Jsem zvědavá na pokračování příběhu v dalších dílech. Četla se opravdu sama a plus dávám za to ,že tam nebyl sex v každé kapitole ale mělo to děj, bylo to zajímavé a napínavé.

věra
05.01.2014 4 z 5

Kniha se mi líbila a celkově knihy od JAL se mi moc dobře čtou.

willovw
06.10.2013 5 z 5

Knížka se mi moc líbila, padouch který se tam vyskytoval byl sice moc zlý, ale taky se na něm dali najít slabosti a to se mi moc líbilo._)

malazluta
20.05.2013 3 z 5

Napětí a romantika... už se těším na další díl trilogie!

jaja10
20.09.2012 5 z 5

Knížka se mi moc líbila. Četla se sama. :-) Už se moc těším až vyjde pokračování téhle trilogie.

modranka
18.09.2012 4 z 5

Anglicko 1820. Svet špiónov a okúzľujúcich krások, napätie, pomsta, žiarlivosť. Vyzerá to na celkom zaujímavú trilógiu. Už sa teším na pokračovanie. Jednu hviezdičku som stiahla kvôli zdĺhavým monológom, ktoré boli úplne zbytočné. Dej tak strácal dramatičnosť.

romance historické romance

2012  85%Kráska a špion
2008  77%Vévoda na útěku
2010  85%Milovat zlodějku
2014  77%Hřích v barvě lilie
2014  78%Tajemství svádění

Kniha Kráska a špion je v