Kmotr Mrázek III - Válka kmotrů

Kmotr Mrázek III - Válka kmotrů https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45773/kmotr-mrazek-iii-valka-kmotru-45773.jpg 4 254 29

Kmotr Mrázek série

Kniha završuje trilogii o zavražděném vládci českého podsvětí. Odhaluje, kdo měl zájem na vraždě obávaného kmotra Františka Mrázka. A přibližuje, jaké sbíral kompromitující materiály na politiky.

Jaruš7
28.04.2016 4 z 5

Po II - Krakatici není možné nečíst III. Válku kmotrů , tato povědomost kmotrům škodí, jsou v hledáčku kdekoho, a tak se zvolna vytrácí, někdo zemře, další je zabit, další za mřížemi ve světě, ti odolní se stěhují do ciziny. Český samočistící proces. K zapsání do české historie ???

maryzka
14.02.2016 4 z 5

Sice jsem se neubránila dalšímu zděšení nad vytunelování českých podniků a bank, ale zároveň jsem se neubránila nějak ironickému pohledu, kterým jsem si dávala otázky, ale bohužel jsem situace řešení asi nezvládala. Tak třeba kdyby Mrázek byla taková kladná postava tak by byl dobrý ,, estébák" možná by se dal využít i jako ,, agent" Dále by mě zajímalo, zda by byl rád kdyby jeho konkurent- jistý ministr financí by se nechtěl zbavit(dobrý či špatný způsob), nebo kdyby Mrázek by se nedostal taky do politiky jakoby nic. No bylo by to zajímavý. Jenom škoda, že neřádí takhle v cizině tedy kromě dalšího veksláka(uprchl ze své vily v Černošicích)

RobertRoberts
07.01.2016

Přiznávám, že druhý díl této trilogie (Krakatice) jsem úplně vynechal, neboť pouze přepisy odposlechů bych asi nedal. Ostatně k úplnému znechucení a totální deziluzi o demokratických principech v naší zemi mi měrou vrchovatou stačil díl první a tento závěrečný.

sedlaczek
05.01.2016 5 z 5

Moc dobře napsaná kniha, ostatně jako všechny předchozí díly. Doporučuji

sackettboy
10.02.2015 5 z 5

Kniha sa čítala veľmi dobre, pokiaľ Vás táto tématika zaujíma tak to určite oceníte.

kazatell
05.11.2014 5 z 5

Mnohem lepší než druhý díl. Po přečtení jsem sice ztratil poslední iluze ale aspoň se nemusím starat o to jestli můj volební hlas něco ovlivní nebo ne

MildeZ
04.05.2014 5 z 5

Hodně zajímavé - po trošku obtížném druhém dílu se tato kniha čte lépe.

valda
29.07.2012 4 z 5

Závěrečný díl trilogie o Františku Mrázkovi. Oproti druhému dílu se nejedná zase o pouhý přepis odposlechů, a tak mi tenhle díl přišel zábavnější. Taky je o dost obsáhlejší než předchozí díly. Z větší části se kniha věnuje Mrázkově vraždě, rozhovorům s lidmi, se kterými souvisela. Dozvíme se hodně o Krejčířovi, Pitrovi, Bakalovi, Babišovi, a ostatních lidech, kteří vedou tenhle stát.

WEIL
14.08.2011 1 z 5

Kdo zavraždil Mrázka a jiné?
Nájemný vrah ho zavraždil, ale toho musel někdo zaplatit a ten je tedy strůjce jeho vraždy.

Policie nic nevyšetřila, žádné velké eso nepolapila.