Kaštánek

Kaštánek https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406585/bmid_kastanek-LIP-406585.png 4 1951 1951

Podmanivý thriller od autora dánského seriálového hitu Zločin. Na předměstí Kodaně je nalezena zavražděná žena. Na místě činu policie objeví panáčka z kaštanů, na němž je otisk prstu patřící zmizelé dívce, jejíž případ byl dávno uzavřen. Krátce nato dojde k další vraždě. Další znetvořené tělo, další kaštanová figurka. Vyšetřovatelé bojují s časem, neznají však motiv a pachatel si s nimi nelítostně zahrává. Dokáží ho zastavit dřív, než se objeví další panáček? A jak s vraždami souvisí případ zmizelé školačky?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Kniha Zlín

Kastanjemanden , 2018

ladyfromskye
03.07.2019 5 z 5

Za mě rozhodně ano. Luxusní thriller, z jehož světa, od jehož postav se mi vůbec nechtělo odejít, i když to byl opravdu krutý svět jen se špetkami naděje. Jsem moc ráda, že Kniha Zlín má i po sloučení s Albatrosem pořád ten stejně dobrý tah na branku jako předtím.

mirka2558
02.07.2019 5 z 5

mne sa kniha páčila :) aj ked niektore komentare niesu nic moc za mna skvela kniha

wendulka321
30.06.2019 3 z 5

Za mě teda žádná hitparáda.

nada3314
29.06.2019 4 z 5

Ze začátku jsem se vůbec nemohla začíst, vůbec mě příběh nevtáhl do děje, připadala jsem si celou dobu jak bych stála za sklem. V polovině knihy jsem si myslela, že ji ani nedočtu, ale nakonec se to rozjelo a kniha se mi líbila.

bigben
26.06.2019 5 z 5

Za dva dny přečteno, byla jsem nadšená a napnutá, kdo je vrahem. Až na ten konec, který byl zbytečně až moc komplikovaný, super detektivka.

asterixka
25.06.2019 3 z 5

Víc, než 3 hvězdy, a to ještě slabounké, dát nemohu, obyčejná tuctová detektivka a ještě tak průměrně napsaná, přímá řeč, do toho sem tam slovo se absolutně nehodící... i když samotný příběh byl ucházející. Obrovská reklama a velké zklamání.

Nickyheat
24.06.2019 5 z 5

Zvláštní kniha, super nadupany a napínavý začátek, zvraty na každé strane

_Janina_
24.06.2019 5 z 5

Kniha neměla chybu. Napínavé až do konce, pěkně napsané, čitelné, děsivé... nejsem na rozsáhlé komentáře. Prostě si to přečtěte, stojí to za to.

DecoSouza
20.06.2019 5 z 5

Kvalitní reprezentant žánru. Zajímavé postavy, dobře vykreslená atmosféra, uvěřitelnost, udržování čtenáře v nejistotě. Připomíná seriálovou tvorbu typu Most/Bron, což není náhoda. Autor je scénáristou seriálu Zločin.

koki.veru
20.06.2019 5 z 5

Velmi povedený thriller. Velmi mě překvapila závěrečná část, a hlavně informace, kdo za tím vším stojí a jak se mu povedlo to vše naplánovat. Moc moc pěkný a doufám, že se objeví další takováto podobná knížka :)

RADOST
19.06.2019 4 z 5

Napínavé, zajímavé, dobré, i rozuzlení celkem nečekané. Jen mi něco "drhlo" v osobnosti i motivaci pachatele. Snad budu mít možnost o tom s někým podebatovat , zde nemohu cokoliv prozrazovat.

daja51
19.06.2019 5 z 5

Krátce a stručně - tohle je můj šálek kávy.

lucievidnerova
18.06.2019 5 z 5

Thriller podle meho gusta, takhle proste JO!????

berila
17.06.2019 5 z 5

Výborný thriller. Šla jsem do knížky, protože se mi líbil seriál "Zločin" od autora knížky. Opravdu moc dobré, všem doporučuji.

Lenka_S
16.06.2019 3 z 5

Zpočátku jsem měla problém se začíst, ale zruba někde kolem dvousté stranky se to zlomilo a příběh konečně upoutal mou pozornost. Hodně překvapivý je pachatel, alespoň pro mne. Tipovala jsem postupně několik lidí, ale byla jsem vedle jak ta jedle :-)

kneslova
16.06.2019 4 z 5

Slušný potenciál námětu detektivky, na mne příliš podrobné popisy násilností, takové čtení na dovolenou

veselaa
16.06.2019 3 z 5

Kniha má moc zajímavou titulní stránku,která mě velmi upoutala a zlákala ke koupi.
Zajimavý příběh,dost odlišný od těch co jsem do teď četla.Ale bohužel na začátku jsem se nemohla začíst a kapku nudila. Závěr byl pro mě překvapivý.
Taková slušná detektivka,která se fajn čte.
Já bych dala tak3,5*

rodak
16.06.2019 5 z 5

Tak tuhle knihu určitě řadím mezi top thrillery.Není třeba více psát.

Nelly
15.06.2019 4 z 5

Celkem slušná detektivka, ale na mne docela dost morbidní (no, co bychom chtěli od toho severu), místy hluchá místa a pachatel byl podle mne příliš rozporuplná a málo uvěřitelná postava - ale proč ne, věřím, že někoho kniha nadchne na 100%.

tannasja
15.06.2019 4 z 5

Slušný napínák, fakt prima oddechovka. Ne, že by si z toho člověk něco objevného odnesl, ale čte se to pěkně.