Trosky

Trosky https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345071/mid_trosky-8vq-345071.jpg 4 88 23

Když jednoho dne objeví starý Monty Bickerstaffe mrtvolu muže na pohovce v salonku svého rozpadajícího se starobylého sídla v regionu Cotswold, netuší, že to není jediná „nepříjemnost“, která mu zasáhne do života.

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Rack, Ruin and Murder , 2011

Marthas
03.04.2018 3 z 5

2,5/5
Opravdu bych ráda dala zase Ann více hvězd, bohužel tentokráte, když se lépe zadařilo s postavami, byly plastičtější a více uvěřitelné, tak tam zase bylo více chyb po stránce vydavatelské a překladatelské.
Je na tom poznat, že si s tím MOBA nedává takovou práci,což není divu, když už vyšla i třetí kniha této série a to v tak krátkém čase.

Lucina88
12.11.2017 4 z 5

Miluji psychothrillery, kde cáká krev a mučí se. Tohle, byla pro mě uplně opačná strana mince. A to taková, že brilantní! Začínám milovat anglické detektivky s viktoriánským nádechem! Tahle autorka u mě pokračuje a moc se těším na její další výtvory. Díky za proležený den s touhle knihou a skvělým dějem.:)

Ivuska.09
21.10.2017

Celý příběh je zajímavý, poutavý a dobře vystavěný. Líbí se mi, jaké hlavní hrdiny autorka do svého příběhu zvolila. Monty je opravdu velmi zajímavou postavou a přiznám se, že i já jsem si tohoto někdy protivného postaršího muže vlastně docela oblíbila. Příjemné čtení, příjemná anglická detektivka.