Jednou za život

Jednou za život
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535626/bmid_jednou-za-zivot-660eb5f81e054.jpg 4 876 876

Během letu z Londýna do New Yorku jsem se shodou okolností ocitla v první třídě. Jídlo, šampaňské, obsluha – vše bylo dokonalé. Modrooký muž sedící vedle mě byl třešničkou na dortu. Působil uhlazeně a inteligentně. Dost jsme toho namluvili, hodně jsme se nasmáli a pak se to stalo – přeskočila jiskra. Osud zasáhl a náš let byl odkloněn na neplánované noční mezipřistání. Co jsme měli dělat? Museli jsme se nějak zabavit. Nočním Bostonem jsme se prosmáli a protančili a nakonec jsme spolu strávili divokou smyslnou noc, na kterou se nezapomíná. To vše se odehrálo před dvanácti měsíci. Od té doby jsem ho neviděla. Až dnes. Nastoupila jsem do nového zaměstnání a při té příležitosti jsem byla uvedena k výkonnému řediteli. Dokážete si představit můj šok, když jsem spatřila, čí hříšné modré oči se na mě dívají přes mahagonový stůl. Jenže já už nejsem ta bezstarostná dívka. Můj život se změnil, mám své povinnosti a závazky. Právě mi přišel e-mail. Chce, abych se v osm ráno dostavila do jeho kanceláře na soukromé jednání. A tak si opakuju: co je v domě, není pro mě. O jaké soukromé jednání mu asi jde?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: audiokniha , Grada

The Stopover , 2019

mfajmanova
17.09.2022 3 z 5

Chvílemi jsem měla pocit, že "čtu" pornofilm, ale budiž. Příběh byl hezký, vtipný a dobře se četl. Nic hlubšího jsem v tom ani nehledala, jako oddychovka fajn. Určitě si dám časem i pokračování.

Rossalie572
16.09.2022 5 z 5

Wow, to byla nádhera. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Příběh mě úplně pohltil.

lenka.plaszova
15.09.2022 2 z 5

Hledala jsem oddechovou knihu tohoto typu a Jednou za život mě zaujala celkem dobrým hodnocením a komentáři. Já pozitivní na knížce vidím snad jen to, že se celkem dobře a rychle četla. Příběh tuctový, skoro jako Padesát odstínů šedi, hlavní postavy, kterým se povaha a charakter měnily ze dne na den jako počasí, směšné vyšetřování... Mám ráda spíš propracovanější knihy, takže po dalších dílech už nesáhnu.

Denisar92
12.09.2022 2 z 5

Za knihu jsme akorat vyhodila penize, bohuzel z ukazky me kniha zaujala, ale kdyz jsem knihu koupila a cetla dal, velke zklamani…skoda

valika0302
08.09.2022 5 z 5

Romány s troškou erotiky sú moje obľúbené. Túto sériu som už raz čítala, ale dostala som nedávno aj slovenské vydanie, ktoré vyšlo nedávno (mám najlepšieho brata ) a tak som si dala rereading.
Ľudia neľutujte ani jeden cent, ktorý za tú knižku zaplatíte. Je to séria, ku ktorej sa z čas na čas budem vracať v podobe rereadingov.
Všetkých bratov Milesov som si náramne obľúbila. Prvá kniha nám približuje najstaršieho z nich.

Jameson Miles.

Muž s veľkou autoritou a zodpovednosťou, pretože je generálny riaditeľ obrovskej spoločnosti Miles media. Na vlastný život a socializáciu nemá čas, žije len pre prácu a budovanie kariéry. Keď tu, v lietadle sa mu naskytne príležitosť byť obyčajným mužom, ktorého mladá a krásna spolusediaca Emily nepozná. Predstaví sa jej ako Jim a kvôli snežnej búrke spolu strávia v hoteli nezabudnuteľnú noc. Ráno sa ich cesty rozídu bez toho, aby si na seba opýtali kontakt, mysliac si, že už sa nikdy neuvidia. Omyl.
Po roku sa Emily opäť uchádza o miesto v Miles media a je prijatá. Tak sa ich cesty nečakane opäť pretínajú a ich vzťah sa postupne začína vyvíjať.

Hodnotenie: 5/5⭐

dooky
07.09.2022 4 z 5

Klasická jednohubka o prachatém bohovi a jedné fajn holce. Četlo se to parádně, do dalších dílů půjdu. Nicméně na to, jaké má kniha hodnocení a jaké jsem četla nadšené recenze, tak jsem asi možná krapet zklamaná, čekala jsem větší pecku. Spokojenost, ale na zadek mě to neposadilo.

HadleysHope
03.09.2022 4 z 5

Nemám rád letadla. Ale tohle není o letadlech. Je to více - méně erotika. Možná lehká, snaha o tvrdou není poznat, ale i tak velmi čtivé a nejednoho čtenáře to "probudí".

Micandy
02.09.2022 5 z 5

Klidně bych dala hvězdiček víc, vůbec jsem nečekala, že mě kniha tak moc pohltí. Velmi čtivě napsaná, každá kapitola mě bavila. Emily Fajnová a Jameson byli jak na horské dráze, prožívala jsem snad všechny emoce, nejvíce mě zasáhla kapitola( nechci spoilerovat), kde se obrátilo vše vzhůru nohama. To jsem dokonce brečela, a to je co říct, protože mě kniha málokdy rozbrečí, ani Exodus od Kate Stewart mě tak nerozsekal. S Emily jsem prostě prožívala všechnu tu bolest, to autorka opravdu umí dobře- vylíčit pocity. Knihu jednoznačně doporučuji, nesáhnete vedle, mě rozesmála , rozesmutnila a pohladila na duši. Klidně bych, celý den zalezla do postele a četla a četla :-)).

Kudík
21.08.2022 4 z 5

(SPOILER) Opravdu velice dobře čtivé, místy i vtipné, i když scénu s Bessie a celým kempováním nic nepřekonalo. :) Připomnělo mi to i pár vlastních zkušeností ze stanování. :) Za mě byly nejlepší postavy Tristan, Alan a Molly (zde hlavně hlášky a akce s (ex)manželem). Ohledně hlavních mám pár výhrad, např. Jaye ani za zlaté prase, do Milesova klubu nikdy..., ale Jim, to byla jiná kapitola. Co udělá stres už s tak velkým neurotikem. A Emily jsem tu její fúrii odpustila, protože osobně bych u jistých situací jednala ještě hůř, jen chudák kytice.
Každopádně mi přišlo hodně pokulhávající to vyšetřování s únikem zpráv do Gazette. To opravdu není jedním z prvních postupů ověřit (pracovní) historii svých zaměstnanců, než se to odhalí z drbů? Další věcí je, když vyšetřovatel nevyšetřuje, ale balí kolegyně a "náhodou" se s Emily vyfotí v kompromitující situaci? Tady ryba smrděla od vrchu, takže bych šla jako ohař po stopě a zamyslela se i nad firemním právníkem, který tyhle nýmandy ze soukromé vyšetřovací agentury dohodil. A rozuzlení spočívá v amatérském sledování a odkupu ntb, který pachatelé nezničili, ale dali nevyčištěný do zastavárny? Tohle byly chvilky jak z béčkového hororu, a za to strhávám *, protože mi to přišlo nedomyšlené a nedotažené.

luckapa
16.08.2022 5 z 5

Velice vydařená, čtivá kniha, u které jsem se zasmála, výborně se pobavila.

narisa
15.08.2022 5 z 5

To bylo tak čtivé. Příběh není až tak originální, ale ta čtivost se knize vážně upřít nedala. Přečteno během pár hodin. A já navíc zbožňuju ty bručouny. A tím tedy Jameson opravdu byl. Ale také byl úžasný a velice výkonný (hlavně na to, kolik mu bylo let). Emily měla pěkně prořízlou pusu a u některých temat vyletěla jak čertík z krabičky. No a Jay si taky nenechal nic líbit a navíc to s ním bylo, jak na houpačce. Někdy byl krajně nepříjemný a jindy něžný a láskyplný. Vtipné to až tolik nebylo, vyjma tedy scény s kempováním, u té jsem se fakt nasmála. Zato to byla emoční smršť. Opravdu skvělé čtení. Moc se těším na pokračování o Jayových bratrech.
Rozhodně doporučuji.

Gabriela456
15.08.2022 5 z 5

Rychle na další díl. Naprostá bomba!

andreamrs
12.08.2022 5 z 5

Máme tady klasickou romantickou linku, okořeněnou lehkou erotikou. Je to vlastně taková klasika, která by neměla překvapit… Ale ona přece překvapila, příběh je tak čtivý, že vám těch bezmála 500 stránek uteče jako nic.

Hrozně se mi líbilo prostředí, ve kterém se postavy pohybují, stejně tak jako vedení společnosti (bratry Milesovy si prostě musíte zamilovat). Hlavní hrdinka Emily je (jak jinak) pekelně sexy, ale taky chytrá a nezávislá žena. Hlavní hrdina Jay je zase typický magnát, který potřebuje mít nad vším kontrolu. Emily si opravdu nesedne na zadek z Jayova postavení ani peněz, co dělá příběh v mnoha místech docela vtipným.
Oba jsou navíc hodně horké hlavy a proto mezi nimi opravdu ta vášeň nechybí. Jejich romance je strašně hot a tu chemii cítíte z každé stránky.

Prostě romantika a klišé, co si budem, ale bylo to tak boží! Tohle je vážně jedno mé velké knižní doporučení! Myslím, že se jedná o mou novou oblíbenou sérii.

Ms.Floyd
12.08.2022 2 z 5

Téhle knížce i jejím hlavním hrdinům rozhodně chyběl balanc. Jak Jameson tak Emily mi přišli duševně nevyrovnaní. V jednu chvíli cukrují a ve druhé si skoro chtějí podříznout krk. "Detektivní" zápletka zůstala z části nedořešená a nebo jsem opravdu nepostřehla, kdo tedy prodával ty články. Je ale pravda, že ke konci mě knížka už tak nudila, že jsem dost přeskakovala. Nějak mi uniká, proč má kniha tak vysoké hodnocení, protože jsem určitě četla už mnohem lepší příběhy, než je tenhle. Do dalších dílů asi nepůjdu.

oresvo
04.08.2022 5 z 5

Tahle knížka mě bavila. Líbil se mi pohled od obou . Em byla trochu hysterka ale líbila se mi. Jim byl na první pohled snob ale také se mi líbil .
Jejich vztah byl jak na houpačce ale miluji příběhy s dobrým koncem .
Mělo to humor, zápletku ( i když jen malou ) , romantiku, trochu drama.
Určitě se těším na druhý díl.

Alenka76
01.08.2022 5 z 5

Vždy keď si vyberiem nejaku knihu čítam na nu recenzie a pri tejto bolo kladnych recenzii dost a musim povedat ze knizka nesklamala nemohla som od nej odtrhnúť oči a to že bola vtipna a este som sa pri nej nasmiala bol bonus dajujem spisovatelke za jej knihy určite odporucam.

Jurajovamaka
28.07.2022 5 z 5

Pravdu? Dávno sa mi do rúk nedostala tak pohodová kniha...úplne ma pohltila od začiatku po koniec...stále sa niečo zaujímavé dialo...romantika, dráma, jemné prvky erotiky...hlavní hrdinovia mi boli od prvej chvíle veľmi sympatickí...
Kniha ako stvorená na letnú dovolenku, k ničnerobeniu, iba relax, drink, slniečko, pohodička a jej čítanie....veľmi mi bolo smutno, keď som sa prelúskaka k záveru...že končí tento romantický príbeh...STÁLO TO ZA TO ...
Jednoznačne ODPORÚČAM ️️️

Artep071
17.07.2022 3 z 5

Nebylo to zlé, ale tak nějak mi to přišlo na sílu .. bohužel jsem si neoblíbila ani jednoho z hrdinů a po celou dobu jsem se v podstatě nudila .. škoda

_Lucie_97
11.07.2022 5 z 5

Když jsem knížku zacinala číst, říkala jsem si, že to bude běžná odpočinková romantika. Ale kdybych věděla, jak jsem se spletla - tadle knížka mě chytila za srdce a nepustila až do poslední stránky ️ zamilovala jsem si oba hlavní hrdiny a neskutečně jsem si užívala obou pohled na dané situace. Opravdu skvělá knížka, která v sobě nese spoustu životních mouder a zajímavých myšlenek! Jasné, pořad je to romantická knížka s erotickými prvky, ale má fakt koule a to pořádný ️

Dizzy3
07.07.2022 5 z 5

Bomba! Chechtala jsem se od začátku do konce a ještě teď mám přihlouplý úsměv na rtech! :D Byla to jízda a bylo to dokonalý! A bože, aspoň z časti bych si přála být jako Emily :D občas to dávala Jimovi pěkně sežrat :D z knihy byla lehce cítit podobnost s 50 odstíny, ale i tak si ji brzy přečtu znovu :)
A navíc! Bylo opravdu osvěžující, že Emily byla krásná nezakomplexovaná holka, teď to ode mne zní povrchně, ale snad v každé knize co jsem za poslední dobu četla byla dívka buď to s nějakým fyzickým nedostatkem nebo měla nějaké trauma z minulosti.. no zkrátka, Emily byla fakt fajnová a byla to super změna! 50* :)