Jantarová pláž

Jantarová pláž https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15494/bmid_jantarova-plaz-Hge-15494.jpg 4 90 9

Donovanovi série

Návrhářka Honor a dobrodruh Jake se vydávají na nebezpečnou cestu. Honor hledá bratra, který zmizel s ukradeným jantarem, Jake má v patách pronásledovatele a v duši temný plán pomsty... On i Honor bojují na moři s přílivem vášně a nedůvěry. Na útěku před nepřáteli zjistí, že nejhlubší tajemství se skrývá v jejích srdcích.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Amber Beach , 1997

Han-nah
05.08.2022 4 z 5

Dovolenková kniha s dobrou zápletkou, napětím, ale také i romantikou. Sympatický Jake se nechá zaměstnat u Honor, aby jí pomohl pátrat po nezvěstném bratrovi a začíná napínavý příběh, ve kterém se toho hodně dovíme o jantaru ,jeho zpracování o historii Jantarové komnaty a jejího tajemství.

lusitta05
26.01.2022 4 z 5

Bolo to velmi fajn,vtipné dialógy a celkovo zábavné a zaujímavé čítanie.

janik6969
04.08.2020 1 z 5

Mě kniha zklamala, z jedné třetiny to bylo jako nějaká diplomová práce na téma jantar, z další třetiny návod jak řídit motorový člun, chvilka milostné zápletky a posledních 30 stránek konečně nějaká smysluplné akce. Když se zamyslim, tak jsem vlastně nepochopila, proč Kyle ten jantar ukradl, o co tam šlo... spisovatelka do příběhu zakomponovala moc politiky... Já si, hlupák, myslela, že to bude lehká červená knihovna

účetní
04.11.2019 4 z 5

Moc pěkné, sympatičtí hrdinové, vtipné dialogy, napětí. Pro mě zajímavé téma a zápletka, takže příjemná změna. Ze začátku chvilku trvalo, než se to rozjelo, ale pak už velmi čtivé.

havrmoni
09.06.2018 5 z 5

Teda mě se to zase líbilo. Žádná bezduchá romantika,které se mimochodem čas od času nebráním,ale tohle mě baví víc. Hrdinové sympatičtí a byli i vtipní, fakt moc hezké.

moudivlacek
04.03.2016 4 z 5

Opravdu nádherná kniha. která vám nabídne moudra o jantaru, poskytne napětí z hledání tajemné ztracené Jantarové komnaty, ale ze všeho nejvíc plno vtipných situací mezi hlavními hrdiny, byť mají mnohé smutné pozadí událostí. Nádhera, ani jsem to nečekala, že mě to tak chytne, a knihu neodložím dřív, dokud nedojdu na konec.

Luccy78
14.06.2015 5 z 5

Jedním slovem "úúžasná".. Vážně skvělá kniha plná romantiky, dobrodružství a to vše okořeněno hledáním Jantarové komnaty, posuzováním kvality jantaru - prostě nádhera. Nejen zdroj odreagování, ale také poučení.

narisa
18.01.2015 5 z 5

Jak již jsem psala, má oblíbená série a moje další oblíbená kniha, ikdyž nejvíce se mi asi líbí 2. a 3. díl a nejraději mám Archera :). Ale jinak je tato kniha skvělá, velice mě bavila a slupla jsem ji jako malinu :).

jaja91
09.03.2012 5 z 5

Velmi příjemné čtení, vtipné, svižné dialogy. Knihu jsem přečetla jedním dechem.

pláže jantar

Ann Maxwell